reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

To faktycznie pinda. Moja jeszcze dzidzi nie wiedział bo we włoszech była jak urodziłam, ale popłakała sie jak zadzwonilismy. I wracać chciała, ale finanse nie pozwalaja . Może cos nam wyrzuci jak przyjedzie ;) ;)
Za to moja mam wtraca sie okropnie, ale juz jej zwróciłam uwagę.
 
reklama
A ja mam fajną teścoiwą ;D ;Di raczej się nie wtrąca robi to co ja uważam za słuszne bo ona uważa że teraz są inne metody wychowania i patrzy tylko jak ja robię .W sumie to teściowa mi się udała w przeciwieństwie do mamy która mało co akceptuje i wciąż mnie krytykuje a na odchodne powiedziała że będę biedę klepać brrr :mad: :mad:

strasznie mi przykro było.Za to synusie tzn moi bracia to ideały chodzące
 
Cześć dziewczyny!!!
upiekłam pączki, zjadłam już trzy... ;D ;D ;D
I już pojawily się wyrzuty sumienia, - do licha z nim
Miałam się ograniczyć z jedzeniem słodkosci a tu taka okazja nie mogłam sobie odpuścic....

....pewnie jeszcze zjem któregoś... ;D ;D ;D
 
My mamy po 3 pączusie ale nie wiem czy na tym się skończy.
oj ładną pogodę dziś mamy słoneczko świeci
 
Witam w tłusty czwartek. Ja pączków nei lubie ;) Ale Wam smacznego zyczę :)

Od września z Olkiem do pracy idę. Dziś dzwoniła do mnie kobieta z przedszkola (miałam pracowac w nim od wakacji 2005.Pisałam o tym). Obiecała mnie przyjąć z Olkiem tylko nie moze już robic w pieluchy (sporadycznie). To przedszkole prywatne wiec trochę inaczej wszystko jest poukładane niz w państwowym.
 
Elisia79 przed chwilka na innym forum o odchudzaniu cie widziałam ;) a tu juz 3 paczusie???
 
Nie martw sie ja tez długo sie zbierałam bo najgorzej jest zacząc. dzisiaj zjadłam dwa paczusie, ale juz postaram sie nie jesć dopiero ok 16-17 zjem kottleciki sojowe i dość
 
A ja kupiłam pączki i zastanawiam się czy się z nimi już przeprosiłam czy jeszcze nie bo to przez jednego jedynego malutkiego pączka miałam płukanko żołądka, ale chyba sie skuszę. W ten tłusty czwartek paczki smakuja jak nigdy ;D

mązus wczesniej dzisiaj wraca więc trzeba za chwilką pomyslec o obiadku :p
 
reklama
dziewczyny kto to sa administratorzy i moderatorzy którzy ważniejsi?? Czy te kobitki pracują dla BB czy to zwykłe mamuski napiszcie cos o nich bo w zasadzie od niedawna na forum siedze i chciałabym wiedzić.
dzieki
 
Do góry