reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
Dzień dobry Kobitki :tak:

Amanda właśnie mi usnęła :tak::tak:i mam chwilę spokoju:tak:
po 11 spała mi tylko pół godzinki i teraz padła po wcześniejszym zdemolowaniu pokoju i zasikaniu parkietu ( bo puściłam jej bez pieluchy):crazy:
Pracy jeszcze nie znaleźliśmy :-:)-( a raczej jedna praca jest tyle że za mniejszą kasę:confused: (o 400zł mniej:-( )ale cóż jak nic innego nie znajdziemy to i tą weźmie:confused:
Kochana główka do góry na peweno znajdziecie coś na miarę Waszych oczekiwań:tak::tak::tak: Znam to aż za dobrze u nas jest tak samo;-) ale zawsze lepszy wróbel w garści niż gołąb na dachu;-)Tulę Cię mocno i trzymam kciuki

co do mojego chorubska widzę małą poprawę wię diałaaaa......:-):tak:
To rewelacja dobrze,że kasa nie poszła na marne:tak::tak::tak::-D

Pochwalę się pazurkami a co se będę żałować.
Zobacz załącznik 88520
Super paznokcie a na końcach brokat?Super to wygląda:tak::tak::tak:
Witam nowe Mamy JKRZYMKA wyluzuj co je straszysz od razu co?
Kiedyś każda z nas była nowa:tak::tak::tak::tak:;-);-):-D:-D:-D:-D
 
dzięki Kobitki mam jeszcze maleńką nadzieje że się coś trafi:tak:... oby:confused:
Aneta śliczne pazurki :-):-):-) ......................aj też chce takie:sorry2::rofl2:

Wpadłam życzyć Dobrej Nocki póki małżonek kąpie Amandę:laugh2::laugh2:
 
heloo babeczki
ciagle mnie coś trzyma nie ma juz ekscesów biegania do łazienki ale boli wciąz
zielona herbatkę niedawno wypiłam pobekało się i nadal to samo
a najgorsze ze do lekarza nie moge iśc bo tylko dzieci urząd pracy ubezpieczył i jeszcze ksiązeczka mi się skończyła więc lipka po całości wrrrrrrrrrrrrrrrr
baczki daja troszke w kośc bo chcą sie nimi zajmowac ale oni nie chca przyzwyczaili się ze tylko mama i mama najbardziej junior i tragedia sa chwile ze 5 min pobawi sie z kims i potem przypomina sobie o mamie i tragedia
najgorsze ze on ma iśc od wrzesnia do żłobka jak to tam bedzie tego nawet sobie nie potrafie wyobrazić mam dni że sobie myśle odpuszczam żłobek maż na przedszkole i życie zarobi ale ja wiem jestem w mega kropce :p

Marta1981 nad morzem piżdzi i pada non stop:p


aluśka :) bedzie dobrze ja w tej samej sytuacji choć męzowi juz obicali prace bo tesciowej znajomi maja firme budowlana i pracy w pip jest oby tak było
 
reklama
Emi my tu nie jakieś dresiary co dymów szukają tylko kobiety spokojne i nie dzielimy na dzielnice rasy wyznania itd ja jestem z żabianki;-)

Anula ja nadal czuję się nowa :-D:-D:-D

Anetka pazurki super:tak::tak::tak:

Aluśka Dobrej Nocki:-)

 
Do góry