reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

cześć wszystkim :)
oj niewyspana jestem...............
ktoś pisał że nie mam balkonu  ;D rzeczywiście skąd wiecie ? ;)
Ja z siostrą spałyśmy na łóżu piętrowym i było super :) a najlepiej się wchodziło po parapecie nie po drabince ;)

Wszystkiego najleprzego dla Dawidka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

lecę na śniadanko bo mam wilczy głód
 
reklama
Własnie jestem w trakcie sniadanka. a tak wogóle to dzień dobry!!!!! piekny dzionek nam sie zapowiada :D

Dawidku wszystkiego najlepszego!!!

Mysmy juz zabrali Macio do knajpki na piwko :D siedzielismy w ogródku słoneczko swieciło a Macio przespał. Ludzi było jeszcze mało do to po południu a zreszta do tej knajpki chodzi duzo osób z dziecmi. Smielismy sie bo był tez kumpel z synem młodszym od Macia o 2,5 miesiaca ze Macio z Szymkiem bada sobie wspominac ze poznali sie na piwie w wózkach :D
 
reklama
dziwczyny ja juz po kawusi kurcze mialam zmienic kolorek i zapomnialam zeby te zyczonka dla maji byly kolorowe
ale dzis z ranka cos malo nas
chyba jeszcze reszta spi SPIOCHY JEDNE WSTAWAC TAKI PIEKNY DZIONEK SLONKO SWIECI LEPSIEJSZY HUMOR JEST
choc ja sie troche inaczej czuje bo dostalam@ ale lepiej ona niz niespodzianka :p

no to co ktura dzis piecze bo szarlotka Kalinkowa wczoraj pachnialo to dzis co proponujecie??
 
Do góry