reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
no i suie nie zmienilo,palakal na spacerze :mad:
juz po obiedzie i z tausiem na spacer-ciekawe jak bedzie ???
buziaczki
 
niom nic się nie zmieniło ??? ale jazda..................................
a co tu takie pustki? pewnie na spacerkach, też chcę buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
tata idzie na siatkę, a ja zostaję walczyć z małym ::)
 
witam babeczki :)ja juz ze spacerku choc mały tez niezbyt dzisiaj na dworku był,spac nie chciał........a w domku spi :p

kurcze moje dziecko nie chciało pic kaszki z butli a zrobiłam mu na mleczku pół płynna :(

ale jak posmakowałam to fuuuuuuu tez bym nie jadła tym bardziej ze na nutramigenie
 
KUNDA ale masz fajnie mały na dworku a ty w domku mozesz cos porobic.......a te ciasto to pachnie juz w gdansku ;D
 
to mamy niedaleko do siebie :)
ja piłam to mleko,nie dziwie sie ze nie chce pic ;D
usypiam malego

do jutra :) zycze udanego wieczorku :D
 
IZABELKA a gdzie mieszkasz jesli mozna spytac moj tez spi,jak wstanie to jeszcze pobryka o 20.30 kompu,butla i dopiero luluuuuu
 
moje dziecko juz dawno spi, maz ucjiekł na piwko :D nawet zaproponował abym z nim poszła tylko zapomniał ze moja mama juz pojechała ;D dwa dni temu chyba nie zauważył ze tesciowej juz nie ma ;D
 
reklama
moje tez juz spi.........a ja siedzie i smutnawo mi jakos, jakis dolek chyba.................


trzeba sobie jakos poprawic humorek, moze jakas kolacyjka hmmmmmm??
 
Do góry