reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Witam dziewuszki :) wkoncu w domku,bo jak wylazłam o 11 tak dopiero wrucilismy na obiadek...chciałam jeszce wyjsc bo jest supeer pogoda, no ale mały zasnał w łuzeczku chyba sie zmeczyła spacerowaniem i spaniem na dworku hihi
 
reklama
Ale ludzie sa natretni! Nie lubie konczyc aukcji na allegro przed czasem jak została juz złozona oferta a nie którzy tego nie rozumija!!!

No i chyba sie zpowrotem wypogodziło i dobrze ;D
 
dzisiaj probujemy malego wczesniej polozyc; chce wyjsc z siostra :) zobaczymy ;D
milego wieczorku
 
No cześć .... ;D
My cały dzień znowu na dworzu
Ale pustki jak nigdy....pogoda jednak robi swoje :)

Kundaa co sprzedajesz ?

Ale fajnie teraz nasze bąble mają , ciągle dotleniane....

Izabelka powodzenia i miłego wyjścia
 
o jej w dzien pustki to rozumiem bo jest pogoda.....ale wieczorkiem tez puchy :(...a to chyba dlatego ze mamy zmeczone tez spacerowaniem przez cały dzien :)...bo szczeze to ja padam na klawiature ;D
 

ja relaksuje sie przed jutrzejszym powrotem moich facetow ;) qrcze juz sie doczekac nie moge a jednoczesnie chcialabym zeby wrocili za jakiej 2 tygodnie ;D ;D ;D
 
shady podziwiam ja bym nie wytrzymała nawet jednego dnia. Jak zostawiam Maje na kilka godzin to poprostu umieram z tesknoty :p :)
 
witajcie, dawno mnie nie bylo. mam pytanie, moze ktoras z Was sie orientuje. Kiedy mozna zaczac podawac dziecku sok z arbuza? szukam info w necie, ale jakos nie moge znalezc. dzis moja cora dala polizac malemu kawalek i nic mu nie bylo, ale chcialabym wiedziec na przyszlosc czy mozna mu podac wiecej czy kategorycznie zabronic takich experymentow.
 
reklama

ja to mialam przez pierwszy dzien, pozniej mi przeszlo co nie znacyz ze jak rozmawiam przez telefon z mezusiem a slysze mlodego to nie chce mi sie plakac...chce i to jak cholera
jsorbek pisze:
shady podziwiam ja bym nie wytrzymała nawet jednego dnia. Jak zostawiam Maje na kilka godzin to poprostu umieram z tesknoty  :p :)
 
Do góry