reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

anaconda my teżjuż po przeprowadzce juz 2 tyg.:-)Fajnie ze Wam sie podoba:-)
My juz posprzatane mamy ale neta jeszcze nie mamy.Czekamy na zalozenie a ja korzystam troche ale przez kom. nie moge za duzo siedziec bo rachunek bedzie kosmiczny:-:)-(
Grześ bardzo szybko się zadomowił w nowym miejscu :-)

Dziewczyny brakuje mi Was :-(Jak juz bedzie internet to wtedy napisze wiecej:tak:

Pozdrawiam cieplutko:-)
 
reklama
I ja dziś miałam chandrę. Nic mi się nie chciało i wszystko mnie wkurzało. Bylo nawet tak źle, że ja samą siebie wkurzałam.:-D Ale jak uśpiłam Grzesia, kazałam się Maciusiowi położyć (i zasnął), a sama położyłam się na łóżku i czytałam sobie książkę -bardzo odprężające. Tego mi było trzeba.:tak: Już trochę mi lepiej.:-)

Dzięki za kciuki już możecie puścić,bo wam się pewnie ręce spociły;-):-D:-D:-D. Natalka już jest w domu po konkursie. Nie udało jej się zdobyć nagradzanego miejsca,ale najważniejsze, że się tym nie załamała. :tak: NO a już po niedzieli idzie na jakiś konkurs śpiewu w języku angielskim:confused::baffled:
Gratulacje dla Natalki za odwagę i za spokojne przyjęcie werdyktu.;-):-) Ty to masz uzdolnioną córę.:tak:

Normalnie zasnęłam, jak Dawid spał to mnie tak jakoś zmogło że zagoniłam Jaśminkę na przymusową drzemkę. Nie była z tego zadowolona ale teraz śpi smacznie. Dawidek i ja już na nogach :-). Bo to taka pogoda tylko na spanko w cieplutkim.
Ja też tak zrobiłam.:-) Szkoda tylko, że te młodsze dzieciaczki tak krótko sypiają.

zapomniałam się Kobitki pochwalić że Amanda dzisiaj zaczęła przekręcać sie z plecków na brzuszek :-D:-D:-D:-D
Jak zobaczyłam ją na brzusiu myślałam że to jeden taki wyczyn więc ją położyłam z powrotem na plecki a ta znowu myk na brzusio i tak kilka razy :tak::tak::tak::tak: Mama jest z niej bardzo dumna:-):-):-):-):-)
Gratulujemy postępów.:-)

Witam po przerwie:-):-):-)
Na razie mamy neta po poprzednich ludkach więc mogę z wami popisać. Po przeprowadzce wszystko ok, poza tym że nadal jest bałagan w domu i jeszcze nie wszystko zrobione tak jak trzeba, ale myślę że za tydzień już będzie ok.:-):-):-)
Maja przeprowadzkę zniosła bardzo dzielnie i chyba jej się spodobało w nowym domku:tak::tak::tak::tak:
Mi też osobiście się tutaj podoba, a będzie jeszcze lepiej jak sprzątniemy ten bałagan:-D:-D:-D
Super, że przerowadzka udana i że jesteście zadowoleni z nowego mieszkanka.:-)

I nie pamiętam, czy coś jeszcze miełam komuś pisać.:sorry2:
 
Ja już chyba na dzisiaj uciekam.:baffled:
męż w drodze, kolacja dolatuje w kuchni, tarta jagodowa w piekarniku. Dzisiaj oglądamy nowy odcinek Lostów więc po golasowaniu i kąpieli ja szybko wskakuje do wanienki i wieczorek na kanapie przed tv :-):-).
Ale jeszcze pewnie w międzyczasie się zaczłapię przed kompa, ale gdyby nie to dobranoc juz teraz:-D:tak::tak:
 
U nas na koncie też przeciąg...Może jeszcze wplynął...Najpózniej w poniedziałek ale co mi z tego?????
Coś tam przyniósł,ale musiałam skoczyć do apteki bo mleko Julka wyszło i 2 dyszki,do CPN-u na oparach dojechał:szok:.U mojego wypłata jest co tydzień do ręki,więc nie jest aż tak tragicznie:happy2:.
Pochwalę się po drodze do apteki zajrzałam do skrzynki a tam coś było,cofnęłam się po klucze a tam...:szok:paczuszka z Nestle dla Julaska przyszła,próbka Nan HA2 i Sinlac i łyżeczka i naklejka na samochód,Ale Pipsztyk ma szczęście:tak::-D.
Jul dzisiaj "poszedł krok do przodu" z raczkowaniem.A wygląda to tak : w pozycji do raczkowania lewą nogę ma ugiętą przed sobą,dupcia w górze a odpycha sie prawą na wpół wyprostowaną i to z jaką prędkością:tak::-D.
 
Jul, Amanda wielkie gratki:-):tak:U nas wypłata ostatniego, zawsze była punktualnie może za pózno wysłali i zaksiegują w poniedziałek albo dopiero jutro zmiana będzie widoczna.No cóż wyciągne zaskórniaki a nie lubie ich ruszać:baffled:
 
reklama
Bodzinka fajne scrapki. Mnie się podoba szczególnie ten pierwszy.:-)

Madźka miłego wieczoru.:blink:

Marta gratulujemy Juleczkowi kolejnego "kroczku";-) No i ta paczuszka fajna.:tak: (My nie dostaliśmy, no chyba, że jeszcze w drodze).:-)
 
Do góry