reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
Dziś pierwsza będe Ja:tak:
Dzień Dobry z samego rana:-D
Mały w piżamce siedzi i baje oglada, ja po chlebek byłam, sniedanko zrobiłam, M do pracy wyprawiłam teraz ogarne mieszkano ale cud się stał i nawet nie mam bardzo dużo.Czuje sie troszke lepiej ale dziś siedzimy w domu żebym sie jutro gorzej nioe poczuła:sorry2::sorry2::sorry2:Pokręce się na BB i do sprzątania:-)
 
Ależ jestem zła:angry::angry:Porobiłam scrabki i jasny szlag je trafił.Nie ma ich na kompie:no::no:Dobrze,ze większośc na blog wgrałam i do Wam pokazałam...Oj ten komputer mnie ewidentnie ostatnio nie lubi:-:)-:)-(A do tego jestem porządnie zaziębiona i nie ide na dzisiejsze spotkanie klasowe....Trudno się mówi i sprząta sie dalej....
Mały śpi:sorry2:
 
Cześc kobity:-)
Bodzienka to do wyrka a nie sprzątasz:-) Olej to i się kuruj:-)
Dzieciaczki śliczne macie wszystkie:-)
Martka a te ziemniaki to ja nie robiłam nigdy:-) Ale spróbuje bo takl jak to czytałam to naszła mnie ochota właśnie na takie ziemniaki:-)
U nas spokój i cisza, Wojtek jeszcze sie dobrze nie obudził a Michał wcina wafelki:-) Żarłok jeden:-D Ja zresztą też:D:D
Ależ wczoraj maiąłm miły wieczorek... Z moim M hihihi nareszcie.... Już myślałam że ta @ się nigdy nie skończy....
Muszę Wojtaska przewinąć bo właśnie chyba coś nakupkał:-D
 
Lolo wstał:-)Teraz siedzi na autku i wydaje smieszne dzwięki:tak::-DOczywiście lekko przybrudzony już;-);-)Mój smerfik mały:-D:-DDo kochania doskonały:-D:-D:-D
 
heja :-)
Ja dzisiaj będe zawalona robotą więc miłego dnia moje panie ;-) Boi mężuś do domku dzisiaj wraca po tygodniu nieopbecności ;-)
bodzinka szkoda ze potraiłaś scrapki :-( Musisz przetrzepać kompika ;-)
A Ja wam pokaże moje córcie na spacerku :-)
JPo_-_ds256.jpg

JPo_-_ds254.jpg

Oraz Ja z lewej ze szwagierką
100_4683.jpg

A To jest moja pierwsza malowanka - Moja Wikusia
Obrazek2-2.jpg
 
reklama
Do góry