reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Szymcio też przy piersi odpada:tak::tak:,ale jak tak na niego patrzę to zaczynam myśleć, że jemu szkoda czasu na spanie w dzień - tyle ma do wytarmoszenia, spróbowania w buźce:-D:-D. na spacerach coraz rzadziej śpi więc pewnie niedługo w spacerówkę się zapakujemy;-):tak:. a wózek w domu próbowaliśmy ale cały chodził:-D:-D
 
reklama
Moje dzieci nie spały we wózku nigdy:-( Wjechałam na podwórko i postawiłam wózek i już był ryk:-( Najlepiej lubią spać w łóżeczku i jeden i drugi:-) A zdyscyplinowani są to fakt zwłaszcza starszy bo Wojtuś to jeszcze malutki jest:-) Michał już śpi 2 godziny:-) Wojtek godzinkę i jest fajnie:-)
 
Aluśka śliczne babki z was:-)
.
:-);-);-):-):-):-):rolleyes::rolleyes:

Matki Polki, jak wy to robicie, że te wasze dzieci w dzień śpią???:szok::szok: Bo mój smyk preferuje za dnia drzemeczki 10 minutowe i tak do 21:rolleyes::rolleyes:. Ale w nocy nie mogę narzekać. Dzisiaj spał od 2.00 do 8.00 bez przerwy. A jak się obudził i mnie zobaczył to miał minkę jak ten maluch z awatarka Bodzinki - Matka pewnie mu jak jedna wielka pierś wyglądała :-D:-D

Moja zasypia na spacerku i jeszcze z pół godzinki śpi po powrocie do domci :tak: poza tym to zawsze po amciu zasypia ale co najwyżej na godzinkę:happy2::yes:
 
My po wizycie,doktorka przepisała homeopatyczne czopki od wymiotów.Receptę zostawiłam w aptece,do odebrania przez starego.Jak dzwoniłam do niego to powiedział,żeby czopki sama sobie wsadziła(lekarka) i pierwsze słyszy żeby na wymioty stosować czopki:baffled:.Pipsztyk śpi a Olo dziś za bardzo chory,żeby grać na kompie:happy2: i tylko bajki może oglądać,sam to zresztą stwierdził:tak::-).
 
My po wizycie,doktorka przepisała homeopatyczne czopki od wymiotów.Receptę zostawiłam w aptece,do odebrania przez starego.Jak dzwoniłam do niego to powiedział,żeby czopki sama sobie wsadziła(lekarka) i pierwsze słyszy żeby na wymioty stosować czopki:baffled:..

:rofl2: faceci :-D:-D.
ale już małego nie męczą wymioty? Bajka pewnie trochę pomoże...;-);-). Zdróweczka
 
My już powrócili:tak: Adrianek jak zwykle powitał mnie płaczem:baffled: Za wcześnie po niego przychodzę. Oj ja niedobra:no: Madzię chciałam trochę na nogach wybiegac, ale mocno wieje i tylko chwilkę połaziła:dry: Teraz się do szafki dorwała i mi buty przyniosła. Nie wiem po co jej:confused: Aha a na spacer do wózka lalę zapakowała:cool2: Chyba się musiała też przewietrzyc:sorry2: Kupiłam sobie białą koszulę i kamizelkę na przecenie. Po 10 złociszy były:-) Babeczka mi tłumaczyła że brudne od leżenia, a co mi tam przecie pralkę mam;-)
Aluśka córcia słodzinka. Fryzurka nie do pobicia, po mamusi taka ładna:tak:
Jasminko córa to chyba taki etap ma:sorry2: Mój też ciągle się ze mną kłóci robi wszystko na odwrót i próbuje wymuszac płaczem:dry: W takim momencie wyganiam go do pokoju i każę wrócic jak się uspokoi. Czasem pomaga. A jeżeli chodzi o jedzenie to też masakra. Ostatnio powiedział że zrobiłąm taką niedobrą zupę że aż na wymioty go zbiera:baffled: Co ciekawe w przedszkolu zjada ładnie i prawie wszystko:confused2:
Madżka moja też sypiała na czas. Chwilami to mi się wyc chciało, bo tyle co ją odłożyłam wtawiłam wodę na zupę i było łeeeeeeeeeee. :zawstydzona/y: Teraz troszkę lepiej, bo sypia tylko raz ale około 1,5 godzinki ( niestety najczęściej na dworze) Jak w domu to pół godzinki:sorry2: A zasypiam ją w wózeczku, bo nie cycujemy w dzień.
Marta i co z Olem:confused:
Idę lasagne wymodzic:-p
 
reklama
Do góry