reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Poprawiam Kuby waga 11,4kg:tak::-D:-D.
Spacerowaliśmy koło bloku i okazało się,że ta dziewczynka mieszka dwa bloki przed nami, ale naprawdę jaka całuśna;-). Fajna dziewuszka.
 
reklama
A czytałyscie o wypadku w Warszawie??? Zientarski walczy o życie a jego kolega nie żyje..Ferrari im wyleciało z drogi i uderzyło w wiadukt...Rano w Wiadomosciach mówili,że za szybko jechał, swiadkowie mówia,że 200/h:szok::szok:Ale na wp juz piszą,że nie znane sa przyczyny wypadku..No tak hmmm Najlepiej tuszować ile jechał taki znany dziennikarz motoryzacyjny:baffled::baffled:
ooo rany,a ja rano słuchałam,ale nie mowili kto tam byl,,mieli swiezynki infomacje przed 7...

Łooooooooo:szok::szok::-D:-D Ale masz córę Aluśka :-D:-D sam miód i mleko:tak::-)
dokladnie,nic dodac nic ujac

Moje dzieci nie spały we wózku nigdy:-( Wjechałam na podwórko i postawiłam wózek i już był ryk:-( Najlepiej lubią spać w łóżeczku i jeden i drugi:-) A zdyscyplinowani są to fakt zwłaszcza starszy bo Wojtuś to jeszcze malutki jest:-) Michał już śpi 2 godziny:-) Wojtek godzinkę i jest fajnie:-)
a moje w aucie zawsze spało i w wozku takze bez problemu..

My po szczepieniu młody waży 1.4 kg. Zaliczyliśmy też spacer na którym Kuba poznał dziewczynkę w jego wieku. Ciągle go chciała całować, ale się nie dał;-):-D Teraz maly spi, Natalka chyba też, albo coś ogląda:confused:, a ja kawkę drugą piję, a właściwie to już wypiłam.
fajnie ze spacer,u mnie brzydka pogoda

a ja u szwagierki,z, korkow wrocilam i prosto an wies,bo moje chłopaki tutaj wyladowali,,maz myje i odkurza samochody moj i swoj..hihi
 
Hejka my już ze spacerku wróciliśmy:-) Mąz dzwonuił ze krupnik to nie obiad i musiałam mu pizze kupić:angry: Z facetami...
Wojtas szaleje a Michał zmęczony po spacerze i leży i ogląda vivę:D:D:D
Zdjęcia superek:-)
 
My mielismy mieć króciutki spacerek (ok. 0,5 godz.), ale dziś Maciuś drogę wybierał i w sumie spacerowaliśmy ok. 1,5 godz.:-) A potem, jak wróciliśmy do domku w końcu zrobiłam gofry.:-)

Aluśka śliczna córcia. A ile ma włosów!:szok:

Matki Polki, jak wy to robicie, że te wasze dzieci w dzień śpią???:szok::szok: Bo mój smyk preferuje za dnia drzemeczki 10 minutowe i tak do 21:rolleyes::rolleyes:. Ale w nocy nie mogę narzekać. Dzisiaj spał od 2.00 do 8.00 bez przerwy. A jak się obudził i mnie zobaczył to miał minkę jak ten maluch z awatarka Bodzinki - Matka pewnie mu jak jedna wielka pierś wyglądała :-D:-D
To i taknie masz źle, bo mój Grzesio śpi w dzień 2 razy po ok. 30-40 minut (na spacerze także), a w nocy też się budzi kilka razy (zwykle co 2 godziny:dry::wściekła/y:). A Maciuś nie śpi juz w ogóle w dzień (przestał jak miał niecałe 2 lata).:baffled:

Mnie najbardziej podoba się ta druga i ostatnia.:tak: A jakie ceny:shocked2: Choć w sumie to ja się na cenach nie znam... Oj, dawno byłam na zakupach,a kiedy sobie coś ostatnio kupiłam?:confused: Chyba jak byłam w ciąży, bo nie miałam w czym chodzić.:no:

I już więcej nie pamiętam, tyle tego było...:sorry2:
 
Choć w sumie to ja się na cenach nie znam... Oj, dawno byłam na zakupach,a kiedy sobie coś ostatnio kupiłam?:confused: Chyba jak byłam w ciąży, bo nie miałam w czym chodzić.:no:
Ja też coś koło tego:baffled::baffled:, a wiosna idzie ;-). Widzę, że możemy założyć klub dzieci odzwyczajających się od spania w dzień :-D. chociaż dzisiaj po raz pierwszy już 1,5 h cisza w łóżeczku:confused::-). Pewnie spacer na wietrze mu posłużył, albo się nad matką zlitował po prostu:tak: bo ile można leżeć z dzieckiem na macie i śpiewać babuleńkę albo dorotkę:confused::-D:-D
 
reklama
Asiulinka te dwie to też moje typy:tak::tak:A te kiecki to są wyjściowe, wesele itp. i dlatego takie ceny ale i tak w przyzwoite...Jak się przeszłam po sklepach za takimi kieckami:szok:A ja ma dwa wesela i zaro kiecek na wyjscie....No cóż, chce miec M piękna i nipowtarzalną żonke??? Niech płaci:-D:-D
 
Do góry