reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

No dobra. najwyżej jutro przeczytam. Dziś idę spać, bo wczoraj Ala obudziła mnie przed pierwszą więc lepiej nie bedę ryzykować i idę wcześniej spać.
Pozdrawiam i miłej nocki życzę
 
reklama

Amarzena.......sluchaj to zalezy czy Twoja niunia szybko marznie czy nie.....i jakie ma ciuszki....Alan nie ma zadnych niemowlecych ciuszkow , wszystko miniaturki doroslych.....np bluzy z kapturem, spodnie dresowe itd.....ale mysle ze mozes ubrac mala w ten sposob: body z krotkim rekawem, jakas cieplejsza bluza, ciensza kurteczka, do tego jakies spodenki ze stopkami i ewentualnie kocyk, jakby wialo.......zawsze mozesz cos pozniej zdjac...a po powrocie do domu sprawdz czy jest cieplutka czy nie zimna, czy spocona...... ile ja sie nazastanawialam jak ubrac teog mojego czubka....ehhhh...metoda prob i bledow
 
Dzięki ;D
dziś ubrałam ją w bluzkę z długim rękawkiem i śpioszki na to kombinezon taki cieńszy i do głębokiego wózka zawinęłam w kocyk, ale potem go zwinęłam, no i czapeczka nie za gruba. Jak przyszłyśmy to była ciepła ale nie mokra. U nas zawsze wieje i jest chłodniej niż w centrum miasta.
 
Ja pamietam jak moja niunia miała 2 m-ce w lipcu to tylko zakładałam czapeczkę i bodziaka z krótkim rękawkiem.
Teraz to rajstopki, spodnie, butki, bodziak sweterek i kurteczka i heja na spacerek ;D
 
helo dziewczyny nie odzyw sie cos aniaslu i nie wiem co z naszym ukrytym albumem ale staram sie jak mogę :( :p ;) :laugh: :laugh: :laugh:

Tylko jeszcze raz bedziecie mi wszystkie dane musiałay napisac tylko na priv bo gdzie ja bede ich tu szukać w tych postach ::) ... o losie ::) ;) :laugh: :laugh: :laugh:
 
shady chodzilo mi ze nie zawodzisz bo jestes zawsze jak juz nie ma nikogo!!! a co sie stalo ze new live zaczynasz? jesli mozna wiedziec???
 

aaaa o to chodzilo ;)
Mordziulka....ano tak....mialam male zalamanie nerwowe, ciagle bylo mi zle i niedobrze, Alanek mial zle dni to ja nerwami to przyplacilam, plakalam dziewczynom na pazdziernikowkach jak glupia, przez to nie pokazuje sie juz tam, bo mnie maja juz dosc tego mojeg o kwekania a to nic jak nie leczona depresja, ktora znienacka atakuje ..... teraz jak narazie jest ok..Alanek pogodny ja tez, wiec nastepna depresja zaatakuje na zime ;)
 
shady nie mow tak!!!!! bedzie oki jak tylko ty bedziesz poztywnie myslala!!!!!! a czasem taka deprecha dopada wlasnie znienacka!!!! ja chyba tez taka teraz przechodze!
 
reklama

no wlasnie......dla mnie najgorsze bylo to siedzenie w domu przez zime....koszmar...a ja nie jestem typem domatora...nienawidze siedziec w domu...teraz jak jest cieplo mozna isc do parku dupsko usadzic i siedziec i caly dzien
 
Do góry