reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

hey

dziewczyny ja juz jestem po szczepionkach... mały na szczescie nie płakał, mam nadzieje ze nie bedzie gorączki... nie dzwoniłam do innego lekarza, bo i tak musiałam młodego dziś zaszczepić (w godzinach 12-13, bo tylko tak u nas szczepią)..
dostaliśmy:
1. WZB typu B
2. Błonica, tężec, krztusiec
3. Hib.I

napiszcie mi czy szło to zastąpić jedną .... dostałam juz receptę na drugą za 6 tygodni - skojarzoną...
 
reklama
Witam po przerwie, wczoraj wróciłam od mamy. U mnie problemy z mężem, już ponad tydzień boli go noga i chociaż lekarz przepisał mu zastrzyki to i tak nic mu nie przechodzi. Dzisiaj dostał skierowanie do neurologa i zobaczymy co ten mu powie
 
Teraz pokazywali w tv ze dwoje dzieci we Wroclawiu wypadlo z 7 pietra 4 latek nie zyje a 7 latka z szpitalu....Byly same w domu podobno
 

Witam po przerwie, wczoraj wróciłam od mamy. U mnie problemy z mężem, już ponad tydzień boli go noga i chociaż lekarz przepisał mu zastrzyki to i tak nic mu nie przechodzi. Dzisiaj dostał skierowanie do neurologa i zobaczymy co ten mu powie
mam nadzieje ze badania nic zlego nie wykarza...zyczymy szybkiego powrotu do zdrowia


dziewczyny - trzy razy sie lekarki pytałam i dziś mały dostanie na bank 3 zastrzyki.... chciałam mu kupic od razu skojarzoną by tyle razy nie był kłuty i lekarka powiedziała ze nie wolno, dopiero moge od 2 szczepienia... mam nadzieje ze dzis dowiem sie szczegółów bo dla mnie to tez jest troche dziwne...
twoja lekarka troszke cie oklamala nie wiem tylko dlaczego Hanifka pierwsze szczepienie miala 6w1 Infanrix hexa nastepne ja czeka w piatek...u nas wszystkie szczepienia jak i leki sa za darmo
Witajcie.
Ja również jestem mama siedząca wdomu z dzieckiem. Właśnie dzisiaj zacznam urlop wychowawczy ;)
Pozdrawiam
Witaj

A oto paszport mojej Hanifi pierwszy paszport:-)
Zobacz załącznik 59972

Zobacz załącznik 59973
 
Jejku jestem dziś strasznie przybita :-( na 18:00 idę z Jędrkiem do chirurga, z tymi nieszczęsnymi jąderkami :-( tak się boję...... oby tylko wszystko było ok. Ale mam jakieś złe przeczucia :-(
 
Buziole dla wszystkich szepionych dzieciaczków.

Iwonka straszne to co piszesz o tych dzieciach..... nie słyszałam.

anaconda zdrówka dla męża.
 
dzien dobry,,albo wieczor juz..
My wrocilismy niedawno z Mate,ja miałam do 15 zajecia w szkole,potem po mta pojechałam,a potem wyrabiac dlaej paszport,,i mam do odebrania 27 grudnia:sorry:..wow troszke sie czeka,,równe 3 miesiące..
teraz jemy płatki z jogurtem,,,potem zupinke wciagniemy...
 
reklama
Do góry