reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
BODZINKA fajne foteczki a Karolek to duzy chlopak:tak:.KAROLKU TROCHE SPOZNIONE ALE SZCZERE ZYCZENIA URODZINOWE WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO MALUSZKU:tak::-)

ASIULINKA czekamy na fotki w nowej fryzurce:tak:
 
ania slicznie wyglądaliscie, a Dawidek jaki słodki :-)

sikoreczka super pokoik :-)

Bodzinka widac że imprezka udana :-) a
dla
Karolka-Roczniaka
moc buziczków
1646ld4.gif


dla
Julii
najlepsze zyczonka
z okazji
skończenia 2 latek!!!
dalmatek63ed2yc2.gif



a co do fryzjera to tez musze sie wybrac, mam juz tak zniszczone włosy po rozjasnianiu :no: i chcę przefarbowac na jakiś brąz i obciąc tak na pół krótko, ale mam problem, bo nie mam z kim zostawic Majki, bo moja mama w sanatorium, ale może tate zatrudnię?
 
DLA JULECZKI I KAROLKA STO LATEK I SAMYCH UŚMIECHÓW:-)
BODZINKA ale duży już synuś... aż mi się nie wierzy,ze dopiero roczek - fajnie - już nie taki bobaskowaty jak mój:tak: a imprezka widzę udana
iwonka - ja dokładnie jak Ty... wstanie o 6.30 ... jazda z młodym... a teraz poległ i chwila dla mamunie.... a jeszcze z krzykiem w tle tłukłam schaboszczaki... co by możliwie jak najwięcej zrobić jak on nie śpi... no i żeby poleniuchować później... więc po ciacho zraz idę:-p
 
To ja też dołączam na kawusię a do kawy mam ciasteczka własnej roboty:-)Mój mały właśnie mi zasypia a Madzia poszła dziś do szkoły. Po południu jadę na kontrol do lekarza bo niby dobrze się czują i wyglądają tylko kaszel im pozostał.
Sikoreczka pokoik jest prześliczny:tak:
Aniu śliczne są wasze zdjęcia i widać że chrzciny się udały:-)
Bodzinka spóźnione zyczenia dla Lolka z okazji ukończenia roczku:tak:Dużo radości, uśmiechu i żeby każdego dnia uszczęśliwiał Was coraz bardziej:-)
Juleczko z okazji 2 urodzin życzymy Ci mnóstwa prezentów, uśmiechu od ucha do ucha , samych słonecznych i radosnych dni no i oczywiście ogromnego tortu i szampańskiej zabawy;-):-)
 
Iwonka2006 zapomniałam Ci napisać że może powinnaś pediatrze powiedzieć o tym problemie z siusianiem bo wiem że przetrzymywanie może doprowadzić do choroby układu moczowego i może lekarz lepiej by się wypowiedział w tej kwestii ewentualnie skierował was na jakies badania
 
No i po spaniu:baffled: maly sie przebudzil i teraz usnal z powrotem ale ja juz drugi raz nie usne:no:.

CHyba i ja musze cos upiec bo mi ochoty na ciasteczka narobilyscie;-)

HANA no wlasnie mialam ciebie zapytac bo miedzy naszymi dziecmi ( tzn starszymi a mlodszymi) jest mniej wiecej taka sama roznica wieku - jak corka znosi mlodszego brata? Pytam z ciekawosci bo Natalka byla bardzo zadowolona i nie az tak strasznie zazdrosna i teraz jak Kuba starszy to ladnie sie bawia ale widze ze czasami traci do niego cierpliwosc jak np. chce sie czyms pobawic a on jej zabiera albo ciagnie ja za wlosy czy" chodzi " ( z mama za reke) non stop za nia:eek:, a i jeszcze jak ty to wszystko ogarniasz dom dwoje dzieci ( ja do tej pory sobie radzilam ale teraz jak maly jest na etapie nauki chodzenia a nie chce w chodziku to ja jestem poprostu wykonczona:zawstydzona/y:). Matko mam nadzieje ze nie pomyslisz ze wscibska jestem:sorry:;-):laugh2:

Ide kawke sobie zrobic:tak: juz 2 dzisiaj:nerd:
 
Witam z rana...my wlasnie z hanifka wstalysmy pol godzinki temu...no no pospalysmy sobie dzis...hanifka zjadla, nowego pampersika dostala buzka umyta i lezy na lozku i sie cieszy...ja na 13:00 na kurs niemieckiego...mala zostaje z tatusiem przyjedzie specjalnie zpracy zeby jej popilnowac...kochany jest...





JULECZKO!!!
Dwa lata temu
ktos przyszedl na swiat
bez majtek i butow i innych atrybutow.
Spelniajac rodzicom marzenia i sny-
to wlasnie Ty -
Wszystkiego najlepszego!


KAROLKU!!!
Z okazji urodzin zycze Ci usmiechu,
nawet gdy Cie spotyka smutek lub bolesc,
teczy na niebie,
ktora przypomni, ze i nad najciemniejszymi chmurami swieci Slonce,
pewnosci ze o Tobie ktos mysli,
kiedy czujesz sie samotny,
przyjaciol ktorzy Ci wskaza piekno ktore maja widziec Twoje oczy,
pewnosci w watpliwosciach,
cierpliwosci przy akceptacji rzeczywistosci
oraz sily w przekazywaniu milosci!


 
reklama
Juleczko kochana najlepsze życzonka urodzinowe, dużo zdrówka i uśmiechów!
009.gif

Dziękujemy za komplementa pokoju:-) Dzieciaki teraz tam się ciągle bawią i dobrze bo mogę trochę porobic i dychnąc od nich:tak: Teraz tylko trzeba ich do sprzątania znów przekonac, bo może byc z tym ciężko:sorry: Iwonka, Ania to ja się przyłączam z kawusią:laugh2:
 
Do góry