reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
kurcze ciężko mi siepisze, nawet akapity mi nie wychodzą iwonka śliczne zdjęcia ze ślubu, a to z zasypiająca Vanesska najsłodsze acha i jeszcze raz dziękujemy wszystkim cioteczkom za życzonka
 
no to super,ze amcie tak a okolice..
a na bal to ja zawsze z Mateusziem chodze..bo my mamyz noclegiem,,a on do 22 maksymalnie wytrzymuje,,a potem spi do rana..także mam go ze sobą...
Ewcia moje dziecko nietety nie spi calej nocy bez pobudki i o 22 ja bym musiala isc z nia spac zamiast sie bawic na balu:dry:Ona zreszta sma nie spi,bo i tak albo do nas przychodzi albo ja z nia spie jak moj oglada filmy lub gra na kompie do pozna i ja wole isc spac do dziecka ....
 
Pycha zdjecia super! Majka ma sliczna sukienusie i slodko spi ze swoimi kuzynkami:-)A tak wogole to ja tez wszystko normalnie widze w twoim podpisie:tak::-):-):-)
 
Vici wszystkiego najlepszego:-)
Iwonka niezły brzuszek:tak:Mnie w drugiej ciąży też tak szybko wywaliło i każdy mówił że bliźniaki będą a lekarka że duże dziecko będzie no i 4 kg miał:-D
Pycha świetne zdjęcia a te po imprezie jest the best:-D
A ja już po kawie. Posprzątałam bo wczoraj niezapowiedzianą imprezkę miałam i idę obiadek robić póki Matek spi:-)
 
no on jest super,,,tera zpodobno wesżła nowa częśc...zajefajny,,

a oglądąłaś Piłe?

No wlasnie tego nie ogladalam a slyszalam ze fajny musze wypozyczyc:tak:

PYCHA zdjecia superanckie:tak:

Ja juz po zakupach obiadek nastawilam jeszcze tylko posprzatac musze:baffled: ale mi sie tak nie chce ze :szok:

Matko dziewczyny wy tu o swietach a ja jeszcze nawet o tym nie myslalam. My bedizemy jak zwykle u rodzicow troche jednych troche drugich. Prezenty jeszcze nie wiem jakie beda ale moja corka juz mowi ze chcialaby komorke albo prawdziwego kroliczka a najbardziej jej sie marzy jork miniaturka ( ale taki piesek kosztuje ok 1000 zl:szok:). Co do sylwka tez narazie nie mamy planow - najgorzej jak moj M dostanie sluzbe:baffled:
 
witam sie sobotnio!!!

widze ze temacik świąt i sylwka był poruszony... apropo świąt to tez juz myslałam o prezencikach ... w tym roku bedą to rzeczywiscie drobiazgi, bo siora sie buduje i nie ma za bardzo kasy, a potem jest jej przykro ze nie mogła nam kupic to, co by chciała,... oczywiście ważny jest gest nie jego wartośc, ale wiem, iż bedzie sie lepiej czuła jak ogłosimy w całej rodzinie pułap finansowy przypadający na jedną osobę i tyle... wbrew pozorom to z takimi drobiazgami jest wiecej problemów niz z czymś konkretnym...

a świeta nie wiem gdzie spedze... mamy chory układ z teściową ale nie moge zabronic mezowi przełamania sie opłatkiem z nia... wydaje mi sie ze świeta bedą podzielone miedzy moją rodziną a męża...

odnośnie sylwka, to na pewno gdzies idziemy... chcemy przywieźć moich rodziców do opieki nad małym i sami iść gdzies na bal albo do znajomych... pół roku sie uszczędzałam bo ciaza zagrozona, teraz z przeziebionym małym nigdzie nie jeździmy, wiec jak bedzie zdrówko to sylwka na pewno nie odpuścimy!

hihi, a horrorów nie oglądam, bo potem spac nie moge!!!

PYCHA foteczki świetne!!! SZCZEGÓLNIE TE - PO IMPREZIE! ;))
VICI WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!!!

img.php


MIKI
znów dał czadu w nocy... w związku z tym ze w dzień jest ok a w nocy cyrki pojechałam do castoramy po nawilżacze do powietrza... no i mąz mi zapomniał powiedziec ze radio zostawil włączone w samochodzie i jest słaby akumulator... sąsiad przyjechał mnie holowac... myślałam ze zastrzele meza... jak wróciłam, to synek tak sie dossał, ze nie chciał piersi puscic przez godzine ... biedactwo jedne.... ma nic nie myślącego ojca...
 
reklama
Dziewczyny ja dzis jestem w szoku:-) moja Natalka wysprzatala mieszkanko:szok: cale:tak:. No prawie a mianowicie: powycierala wszedzie kurze, poodkurzala i pomyla podlogi:tak: i to sama z siebie. Ja w tym czasie dokonczylam obiad posprzatalam kuchnie i powiesilam pranie. Jeszcze tylko lazienka zostala do posprzatania ale najpierw przerwa na obiadek i kawke:tak::-D. Normalnie jestem w szoku:-):tak:
 
Do góry