reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Dzien dobry kochane..
Myz synalkiem juz po snaidaniu,ja kaqwe dopijam,,a on dojada ostatnie kęsy...
U nas dizsiaj piździ jak cholerka,zimnica nieziemska,,no i pada oczywiscie,,boże jak aj nie cierpie jesieni,juz wole zimę....:tak:

Ewcia i jak synek dzis spal w nocy?
no mały troszke kaszle,ala ja gorzej za to,jemu juz przechodzi,ale chyba na mnie przeszlo,bo aj kaszle,ze az szok...

iwona.c28 ja tez Ring oglądałam,już w sumie dawno go oglądałam i dla mnie nie był on straszny,ja wogole uwielbiam Horrory i thrilery,,uwielbiam,a na jedynce oglądaliście haloween wczoraj-to był dopiero strach,,ale ja jzu padłam o 1 w nocy posżłam spać...
 
reklama
IWONKA ja tez sie nie boje takich filmow, ale szczegolnie babcia sie darla ze mi nie wolno bo jakbym sie przestraszyla to dziecko bedzie mialo znamie:baffled:. Dobre no nie;-). Ach te zabobony:-p
mi tez tak wlasnie gadali,bo ja non stop tylko takie filmiki oglądałam w ciązy i teraz także tylko takie...
 
iwona.c28 ja tez Ring oglądałam,już w sumie dawno go oglądałam i dla mnie nie był on straszny,ja wogole uwielbiam Horrory i thrilery,,uwielbiam,a na jedynce oglądaliście haloween wczoraj-to był dopiero strach,,ale ja jzu padłam o 1 w nocy posżłam spać...
Tego na jedynce nie patrzylam:no: ale ja tez uwielbiam takie filmy a od tej srody zaczyna sie na tvn "Blade" tylko ze bardzo pozno bo po 23 i nie wiem czy obejrze a ten film jest swietny:tak:
 
Wlasnie skonczylam gadac z tesciowa zadzwonila i obudzila mi Kube:baffled: z jednej strony to dobrze bo dzieki temu ide juz na zakupy. Do pozniej
 
Tego na jedynce nie patrzylam:no: ale ja tez uwielbiam takie filmy a od tej srody zaczyna sie na tvn "Blade" tylko ze bardzo pozno bo po 23 i nie wiem czy obejrze a ten film jest swietny:tak:
widze,ze tu dużo zwolenniczek horrorów i tych takic tam strasznych filmów...ja Blade juz oglądałam też,ale dla mnie to on nie był straszny....jakoś ostatnio mniej sie boję tych filmów,w sumie to wogóle,,a trfic na dobry ilmek to rzadkośc teraz...
 
widze,ze tu dużo zwolenniczek horrorów i tych takic tam strasznych filmów...ja Blade juz oglądałam też,ale dla mnie to on nie był straszny....jakoś ostatnio mniej sie boję tych filmów,w sumie to wogóle,,a trfic na dobry ilmek to rzadkośc teraz...
Nie jest straszny ale zajefajny;-):tak::tak: ja tez juz ogladalam ale tylko 2 czesci a na tvn maja puscic 3 no to bede patrzyla. I dobry jest film " oszukac przeznaczenie" :tak:. No nic uciekam na te zakupy
 
Wlasnie skonczylam gadac z tesciowa zadzwonila i obudzila mi Kube:baffled: z jednej strony to dobrze bo dzieki temu ide juz na zakupy. Do pozniej
miłych i udanych zakupów...

A ja stwierdziąłm,ze chyba czas zacząc niedługo na święta juz kupowac,bo jak potem sie wszytsko anłoży to uuuu zabraknie monety...

Boże ja mam wigilie u szwagierki,ale wszyscy coś robia jej do jedzenia,bo ona sobie nie poradzi na 10 osób jadła......fajnie,bo nie musze jeździć do teściowej na ciasnote i jeden pokopj ponad 30km...ja sie ciesze,,,ale wolałabymw sumie w domu posiedizec,ale niestety nie da rady...takie są święta z rodiznką....
a wy macie jakies plany??
 
reklama
Do góry