reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
oooooooooooooooo!! jaka tu dzisiaj pustka a co sie stalo-czyzbyscie wszystkie powyjezdzaly??zajrze potem moze sie ktos pokarze ::) ::) ::)
 
Cześć dziewczyny.
Dopiero teraz dotarłam ,padam miałam szalony dzionek ::)
Wróciłam na joge jutro chyba sie nie rusze,już zapomniałam jaki to wysiłek dla mięśni :)
Ide spać i nie wiem czy jutrzejsze zakwasy pozwolą mi wstać
Dobranoc :-*
 
no ja jestem jeszcze tak pozno bo wczesniej siedzial mezulek i teraz wpadlam zobaczyc co tam slychac.a co sie shady stalo ze ledwo zyjesz .....no ale chyba odpowiedz przeczytam juz jutro niema juz nikogo dzis wiec dobrej nocy zycze i wam jak ktos przeczyta jeszcze i sobie.mija jak odezwie sie do ciebie mordziolka to napisz ok DOBRANOC DOBRANOC
 
Pycha normalnie nogi z dupy bym powyrywała tym gnojom mam nadzieję że ktos im kiedyś zrobi cos takiego, ja jestem zdania że na każdym zemsci sie kiedys los za złe rzeczy które zrobił. :mad: >:D >:D >:D

Noelia
mieszkam 30 km od Krakowa w strone Katowic - OLKUSZ
Ale później było już slicznie tak koło 12 się rozpogodziło. Byłam na miescie z 4 godz.
Narazie tez kiepsko ale może bedzie ładniej bo do miasta i fryzjera sie wybieram ::) ::) ::)
 
reklama
aaa jeszcze się pochwalę kupilismy wreszcie ten ocean muzyczny, juz się doczekać nie mogę kiedy przyjdzie. ::) ;D ;D ;D
 
Do góry