reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
u nas leje jak z cebra :mad: :mad: :mad: a o 10,30 tez muszę wyjść ale mam nadzieje że sie poprawi oki spadam się szykować :p :p :p
 
pewnie że moge ...wkleje jak wroce bo teraz sie juz zbieram :)


Niewidziałaś nigdy takich pierdołek wiszących w oknach ??? np.zajaczki , na swieta bożegonarodzenia wiesza sie zazwyczaj ..bałwanki , choineczki itp.



...no takie różne ozdoby ::)
 
WITAM późnym rankiem
My mamy super pogodę od samego rańca świeci słońce,nawet już spacer pierwszy mamy zaliczony
Jsorbek to gdzie ty mieszkasz że u ciebie leje??
Ozdoby wielkanocne fajna rzecz zawsze lubiłam je robić, tylko mama mnie do nich zniechęcała,ja mojej córci do niczego zniechęcać nie będę bo to w cholerkę flustrujące jest :mad:
rzezuszkę trza posadzić ;D
 
reklama
Dziewczyny jeszcze raz dziękujemuy za zyczenia dla Majusi

przyszłam się wam wyżalić, wczoraj ukradli nam wózek, normalnie siedzę i rycze od samego rana, fajny prezent dla Mai na 5 miesiąc???

a nasza wspaniała policja oczywiście będzie szukać, nie mam nawet nadziei
 
Do góry