reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
dziewczyny pytałyscie o sliniaki na rzepy????

Cały weekend miałam przerwe to nie nadrabiam nawet bo nie mam czasu. idę dziś po L4 ;D ;D ;D :p

Spóźnione zyczonka wszystkiego Naj Naj dla Joasi i Mai hehe (tak jak ja i moja córcia) tzn imiona :p

Byliśmy na zakupach wczoraj kupilismy żyrandole jeden do Majutka takie słoneczko fajne. I kupiłam jej niekapek ale były jaja jak piła sama trochę niemrawo i wypiła może z 5 ml ale to zawsze coś :p :laugh: :laugh: :laugh:
 
Nie superowe są własnie tylko nie pamietam czy tu czy na grudniu mamusie pisały że nigdzie ich nie ma a ja wczoraj w ikei kupiłam ;D ;D ;D

Ale jasio szaleje z tymi ząbkami ;) :laugh: :laugh: :laugh:
 
no pamietam jak go kupiłas niedawno kurcze szkoda że sie nie wstrzymałaś. ja Majutka woże już na letniaka bo ona jest bardzo gorąca dziewczyna i jak ma za ciepło to sie ścieka strasznie ::) :p ;D ;D ;D
 
reklama
Do góry