reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
Odwiedziła mnie teściowa, przyszła sprawdzić czy jestem jeszcze w domu :sorry2:, ona naprawdę myśli chyba że ja w tajemnicy przed nią urodzę.;-):-D I jak zwykle temat siostra źle wychowuje dzieci, teść głupi itp :no: ile można tego słuchać w koło :baffled:

Hej dziewzyny:-) Dzis odwiedziła mnie koleżanka z ogólniaka Przyszła z dziewczynką ( też Julką) o rok młodsza od mojej. Fajnie tak pogadać z rówieśnicą nawet o pierdółkach:tak:Dziewczyny co do SPA to ja was trzymam za słowo:tak: ;-)To bu była dopiero była dopiero impreza:-D:tak:;-)

Ania 138 jedz grzybki póki możesz No chyba że nie masz pewności czy wszystkie jadalne ale teść chyba takich jaj by nie robił co nie? Ja bym atam jadła Potem możesz mieć przerwę na conajmniej sześć miesięcy:tak:
Fajnie że miałaś dobre towarzystwo :tak:
Oj była by impra że hoho :-D
Jak by to teściowa mi dała to bym się zastanawiała ( bo po jej obiadach mam zawsze :baffled: ).


Ewcia zaraz zaraz mi chyba znowu coś się pokiełbasiło Piłaś kawke z męzem i synkiem bo miałaś ich podobizny na kubkach? No tak:zawstydzona/y: co ja sie tu będę tłumaczyć Zakręcona jestem i tyle:zawstydzona/y:

:-D:-D:-D:-D:-D ale mnie to rozbawiło

Dziewczyny a piszac o Foto Jokerze to macie na mysli format 10X 15 tak ? chodzi mi o ta promocje...

Tak :tak:10 X 15 czyli format 10 cyfrowy :tak:

ANIA w ciazy sobie nie zaluj jedz wszystko poki jeszcze mozesz:tak:, ale jak juz bedziesz karmila to grzyby odpadaja:no:. Mnie lekarz kazal nie podawac dziecku grzybow dopoki nie skonczy 5 lat:szok:

No ja też Majce nie daje i nie dam tak do tego wieku, i ostatnio teściów uświadomiłam bo chcieli ją nakarmić jajecznicą z grzybami a ja nie pozwoliła ale byli zdziwieni i trochę chyba nawet oburzeni :no:

ja stwierdzam Aniu,ze ty w sobote urodzisz,hehe,jasnowidz moze bede i ci wywróże...a ta promocja,ja jej nigdzie nie widze...ale u mnie sa ale małe zdjecia 9,a ja chce 10 format...:tak::tak:

No zobaczymy, może :-D
Wejdz na stronę Foto Joker tam masz te kupony i chodzi o format 10 :tak:


Patrzyłam na te promocje w fotojokerze i ta promocja 450/119zl dotyczy tylko zamówień w salonie z kuponem.

A, no to wszystko jasne, dlatego ja miałam ten kupon bo z salonu wzięłam

To idę grzybki gotować
 
o matko wiesz,ze ja tez nie wiedziałam,ze to przez wlgotnośc,mój mały tez czasami ma tam mokro,bo po kąpieli nie da sobie miedzy paluchami wytrzec...a czym teraz to leczysz agatko????
ale szybko pewnie zejdzie...

Pimafucort mi na to przepisal lekarz. Kurcze ja tez nie wiedzialm wlasnie, a nigdy miedzy paluszkami mu tak dokladnie nie wycieralam bo to z cudem graniczy:sorry2: ale jakos tera ztego cudu bede musiala dokonywac;-):sorry2:

Agatka a właściwie od czego ta grzybica Tak bez powodu?

Ta grzybica zrobila sie od wilgoci miedzy paluszkami............:confused:

Co do grzybicy to ja zawsze wycieram pomiedzy palcami bo juz kiedys slyszalam ze od wilgoci po mioedzy palcami mozna dostac grzybice i staram sie dziecku tez wycierac choc to nie latwe

Szkoda ze ja o tym nie wiedzialam:-p;-):sorry2: ale masz racje wycieranie miedzy paluszkami graniczy z cudem.;-)
 
Dziewczyny tak piszecie o tych zdjeciach..... a ja nie bardzo sie orientuje:zawstydzona/y:
Macie zdjecia na kompie i przesylacie je do fotografa internetem i on je wywolouje???
czy mowicie o takich normalnych kliszach?:zawstydzona/y: sory za pytania, ale naprawde ja nie mam o tym pojecia:zawstydzona/y:

Ewcia swietenie ze Mateuszek lubi juz przedszkole:tak: a pomysl z kubeczkami fajowy, starsznie mi sie spodobal. Ciekawe czy u mnie tez mozna cos takiego zrobic:confused: pewnie mozna tylko gdzie takie cos sie robi......:confused:



Alez ze mnie matol............nic nie wiem:zawstydzona/y: wybaczcie....
 
Agatka
Ja też nie miałam pojęcia że od wilgoci między palcami można dostać grzybicy :no:, nigdy nawet tak bardzo dokładnie Majce nie wycieram zresztą sobie też nie :zawstydzona/y:, a tu takich rzeczy się dowiaduję. Zawsze myślałam że tym to można się zarazić tylko na basenie, albo zakładając czyjeś buty.
 
Dziewczyny tak piszecie o tych zdjeciach..... a ja nie bardzo sie orientuje:zawstydzona/y:
Macie zdjecia na kompie i przesylacie je do fotografa internetem i on je wywolouje???
czy mowicie o takich normalnych kliszach?:zawstydzona/y: sory za pytania, ale naprawde ja nie mam o tym pojecia:zawstydzona/y:

Ewcia swietenie ze Mateuszek lubi juz przedszkole:tak: a pomysl z kubeczkami fajowy, starsznie mi sie spodobal. Ciekawe czy u mnie tez mozna cos takiego zrobic:confused: pewnie mozna tylko gdzie takie cos sie robi......:confused:
Alez ze mnie matol............nic nie wiem:zawstydzona/y: wybaczcie....

Agatka pytaj i nic sie nie krepuj...
Ja wysyłam zdjęcia netem do reala,bo tam jest fotojoker u mnie i sobie tam wywołuje i odbieram...musi byc internetowy jakis fotograf to wtedy fajnie przez neta mzna im przes łac,a nawe u mnie mozna zamowic dostawe do domu za pare złotych:tak::tak:super sprawa,ja zawsze tam zamawiam,,,
Teraz mysle o podusi dla synka ze zdjeciem,,ale czyim chyba jego,hehe

Ciekawe co sie dzieje z Elisabeth nie odzywa sie ostatnio:confused::confused:
Ja juz dzis uciekam bo zaraz kolezanka na ploteczki przychodzi:-):-). Milego wieczorku do jutra:-)
no własnie ciekawe co z Elizabetha??????/
not o mięłgo plotkowania...
 
Posprzątałam sobie chałupkę, bo tak nie cierpię jak wstaję rano i mam bajzel, a gary w zlewie mnie dobijają :baffled: ale i tak często tam leżą bo ja leń jestem :baffled:

Agatka ja to też jestem łoś w tych sprawach. U mnie taki sprawami to zajmuje się M. Teraz jak go nie ma to biegam do Kodaka z płytami i wywołuję. Ale i tak koło fotografa codziennie przechodzę, więc za dużo się nie nalatam :-D:tak:

Ewcia poduszka też super sprawa. A może zdjęcie męża walniesz mały będzie się codziennie do taty przytulał.

Iwona miłego plotkowania :tak:

A czy Elisabeth to nie jest przypadkiem u teściów?
 
Posprzątałam sobie chałupkę, bo tak nie cierpię jak wstaję rano i mam bajzel, a gary w zlewie mnie dobijają :baffled: ale i tak często tam leżą bo ja leń jestem :baffled:
Ewcia poduszka też super sprawa. A może zdjęcie męża walniesz mały będzie się codziennie do taty przytulał.
Sewa no właśnie myśłe kogko,czy mu nas oboje cz y cała trójeczke nas jeszcze myśle,hehe...
A gary u mnie tez leża,bo jakos nie lubie zmywac,kiedys lubilam,ela chyba mi przeszło hmmm.
 
reklama
Do góry