reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

lady daje mu syropek prawoslazowa z malinami zawsze taki mam bo slodziutki i pomaga ale ten kaszel jest straszny i nie wiem czy teraz pomoze bo katarzysko okropne sciaka mu do gardla! a za tydzien w ponedzialek szpital i musi byc zdrowy bo przeciez z chorym dzieckiem mnie nie przyjma! a znowu ustalanie nastepnego terminu zreszta musze wczesniej hutel zamowic bo inaczej mozemy nie miec gdzie spac! jak do srody nic sie nie zmieni to musze do lekarza ale narazie jakby troszke mniej kaslal!!!
 
reklama
Witam w klubie pustych lodówek ja tez mykam na zakupki zaraz jak mezus wróci z pracy.

Pieluch mam naszczescie furę.

L4dY a jaki rozmiar uzywasz 3 czy już 4??
 
ja na szczescie mleko i pieluchy mam. narazie mi starczy a w sobote bede wieksze zakupy robic przed wyjazdem!
lady dzieki na pewno dzis sobie zakupie i sprobujemy!
wlasnie szame obiadek hubert usnol jak pil soczek padniety byl bardzo!!!!! maz w pracy na 14 poszedl mama poszla se do kolezanki a ja sama sobie siedze! no oczywiscienie sama tylko z wami kochane! mam nadzieje ze jeszcze ktos jest!?
 
Sorbus ...rozmiar gatek ??? My kupujemy w Biedronie pieluchy DADA < dla nas bąba > i kupujemy te różowe od 4-9
aale nowa paczka bedzie od 7-18 bo te różowe zapinają sie na styk :p


u nas na dworze jest super ciepełko tylko straszna duchota ::) .Spociłam sie jak szczur :p
 
No i Ja do was zagladam i widze że sezon przexiebieniowy w pełni my też niejestesmy zdrowi :-[ :-[
Kasia jest na antybiotyku a mnie cosik gardełko szwankuje i rutinoskorbinkiem sie kuruje
Przepisik mniam mniam moze męzulkowi zaserwuje jutro(ale sie zdziwi)
A czy u was tez te pieluchy z Biedronki sa teraz o połowe mniejsze i kosztują ok.18 zł?
 
czesc baby po spacerku...............u nas 15 na plusie, sloneczko sie przebija przez chmurki............

a teraz pije popolodniowa kaweczke i nadrabiam!!!!
 
reklama
Do góry