reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Witam wszystkie nowe mamusie

I MAM MAłY APEL : WKLEJAJCIE JEDNO ZDJECIE NA JEDEN POST BO BARDZO DłUGO SIE OTWIERAJą A TAK O WIELE SZYBCIEJ CO WY NA TO ???
 
reklama
Ale sie dzisiaj wqur.... w aptece okazało się że poprzednim razem w aptecezamiast kwasu foliowego 5 mg wydali mi 15 mg i ja dawałam dziecku aż tyle normalnie szlag mnie trafia chyba sie wybiorę do kierowniczki tej apteki >:D >:D >:D
 
Sorbuś o jaaaaa no to wiesz co.....co za dzady !!! Idz do kierowniczki i powiedz jak sprawa wygląda i żeby taka sytuacja sie niepowtuzyła bo nagłosnisz to w tv ;D < to na nich zawsze działa > a na Majutku to sie nieodbiło ???
Ja tak miałąm jak w 7 miesiącu lezałam w szpitalu a oni mnie tamwcale niechcieli przyjąc :p Mąż zadzwonił do tv i opowiedział sprawe , ordynator sie dowiedział i tego samego dnia miałąm taką słuzbe że ho ho ;D



a jak dajesz sobie rade w tej spacerówce ???
Ja sie zastanawiam nad przełożeniem Jasia juz własnie do spacerówki <znaczy my mamy wozek 2 w 1 i chcem juz zropbić spacerówke < niech sie buidulek pomęzy w tej puki tatus niezarobi na new car ::) :p >
 
wiesz ona leży w tej spacerówce więc jest ok ale zastanawiam sie jak zdejmę ten ochraniacz na nózki czy mi nie wyjedzie z tego wózka ::) ;D ;D ;D
 
reklama
L4dY-bIrd pisze:
;D wyjsc to niewyjdzie ale możę teraz zmarznąć .a masz śpiworek ?


Nie mam własnie ale narazie to chyba jeszcze jej nie bedę sciągać tego na nózki dopiero jak sie ociepli ja mam o taki wózek

naspacerkucopy8oa.jpg
 
Do góry