reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

to znów ja

po południu napisałam długaśnego posta i przyszli znajomi, a ja zamiast go wysłac to wyłaczyłam :baffled::baffled::baffled:

niedawno wróciłam z treningu, a byłam z moim Darkiem, byłym kolarzem, więc dał mi niezły wycisk,
 
reklama
Hejka wieczorkiem:-).Bylismy dzis w Arkadi CH kupilam Vanessce kalosze i polbuty za razem 80zl :tak:i nam kosmetyki na wyjazd i dla mnie fluid,tusz do rzes i kosmetyczke fajna z lusterkiem i na to poszlo juz 175 zl:baffled: a pozniej cos zjesc i klojene 50 zl poszlo i do tego jeszcze nawet tego nie zjedlismy bo nie dobre bylo:eek:
 
Dużo uśmiechów dla Mateuszka

-trochę pózno,ale się załapalismy z życzonkami dla jubilata

Witam nowe mamy,powieksza sie nasze grono. I super:-):-):-)

U nas dzisiaj wiało jakby sie ktoś powiesił.Ale spacerek zaliczony.

Novaczka-u mnie taka sama sytuacja z Kacperkiem.Budzi sie w nocy z płaczem i niestety tylko noszenie przez mamę pomaga.U nas przyczyną są wychodzące dolne trójki.Paskudnie.Przy poprzednich nie było takiej jazdy.mam nadzieje,że juz niedługo się wyrżną i bedzie spokój.Czego i Wam życzę.

Iwonka i Ewcia -udanych wczasów Wam życzę.Odpocznijcie sobie Kobitki,bo należy się Wam i nam też:laugh2::laugh2::laugh2:.Wy wracacie,a my wyjeżdzamy i też mam zamiar ODPOCZĄĆ.Amen
 
Oj wspólczuje Marlenka
na szczęście moja mała śpi grzecznie w nocy od 6 mc życia... chodzi spac teraz latem o 21..sama zasypia i wstaje ok 9-10 rano...takich dzieci mogę mieć i piątkę:-D:-D:-D..tylko ja cierpie na taką dziwną przpadłość...............internetowa bezsenność..................
..ale już minęła godzina zero więc zmuszam się iść spać :tak:

dobranoc:-)
 
Czesc Dziewczyny napislam wam wczoraje ze bede sledzic co piszecie i ledwo to wyslalm a tu ciemno na monitorze, prad mi wylaczyli:baffled::baffled::baffled::baffled::baffled: i wlaczyli dopiero po 18:eek::eek::eek:od 8 rano.Normlanie myslalam ze ich zabije:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: ja w domu mam wszystko na prad, a tu maledz dziecko nic cieplego do jedzenia nie da sie podac do picia, no normlanie zabic ich w tej energetyce.

Mamm nadzieje ze dzisiaj juz bedzei ok i ze w koncu bede mogla sie tu troche poudzielac;-)
 
reklama
Witam rano! Mateuszek jeszcze raz wszytkim dziękuje za życzonka:-) A my wczoraj zjedliśmy torta- Mati zdmuchnął świeczkę i poszliśmy na spacer a jak wróciliśmy to rodzinka dzwoniła przez skypa i już nie miałam czasu zajrzec:tak:
Witam nowe mamy!
Sewa dziś imieniny twego męża to dołączamy się do zyczeń: wszystkiego najlepszego, dużo zdrówka i słonka, humoru dobrego, życia kolorowego :-)
Agatka znam ten ból z prądem bo jak jestem w domu w Polsce to też mi potrafią na dłuuuuuuuuuuuugo prąd wyłączyc:no:
Iwonka ale poszalałaś na zakupach:-DAle to tak jest zawsze. Ja jak pójde i zacznę kupowac potrzebne rzeczy i niby wszystko tanio mi sięwydaje a na koniec jak zerknę do portfela to :szok:
Pogoda dalej bez zmian. Co chwilę pada:-(Ale w niedzielę płyniemy do Polski to może pogoda się poprawi bo humor to na pewno:tak:Ide sprzatac:szok:
 
Do góry