reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
Helol;-)choc nie mam czasu na pisanie odkad pracuje, podczytuje was dziewczyny od czasu do czasu:tak: Tyle nowych mamus do was dolaczylo nie ma co!:tak::-) Widze, ze troche z was sie stara o nastepna pocieche, trzymam za wszystkie kciuki, niech sie uda jak najpredzej:tak:. U nas pogoda sie spierniczyla, pada descz i chlodno jak jesienia:wściekła/y:pogoda do d...y:no:. Od okolo dwoch tygodni Erik pije na pierwsze sniadanie krowie mleko, a jak podawalismy mu wczesniej, tak jakos w 13 miesiacu to nie chcial skubany pic, a teraz:tak::tak:. A jak to jest u was? Podajecie juz mleko krowie?? U nas lekarze karza podawac juz od ukonczenia przez dziecko roku. A tak apropo Erikowi wyszlo na raz az 6:szok: zebow trzonowych, normalnie zalamka:szok: A byl taki dzielne, ze nic nie zauwazylismy:tak:
 
Witajcie...
Rany julek 6 stron nadrobiłam,ojej współczuje sobie i Iwonce jak wyjedziemy,to potem nie nadrobimy...

>Chyba tu musze dolaczyc bo jestem z tych siedzacych w domu w dodatku na obczyznie...:baffled: :-) Pozdrawiam Was wszystkie...
Witaj patrycja24berlin i pisaj śmiało kobietko:-):tak:.

Czarna spoko poprawie,dizęki za sugestioe i sorki z apomyłke,ale wiesz jak to jest;-):-).
[/quote/]
Ewcia ja też się pomyliłam co do daty moich imienin!!!Taka d..pa ze mnie że nawet nie pamiętam kiedy mam imieniny!!! Przyznam szczeże że super zrobiłaś ten kalendarz!!!
No to obie gafe strzeliłyśmy,hehe:-D:-Dale juz chyba naprawiłam dobrze,spradż kobieto!!
!!!!


A jak tak chciala sie usprawiedliwic ze jak z czyms wyskocze ni to z gruszki ni z pietruszki to wybaczcie bo zanim ja nadrobie teeeeeeee zaleglosci to cholera siwa chyba bede...a i skleroze mam tez:-D
A daj spokoj,wal tu z mostu co cchesz moja droga...

to i ja dołączam do grona mamuś siedzących w domku z dziećmi:-)
Witak anna25 juz cie widizalam na BB i pisałaś na kalendarzu nam.:tak:

Widzialyscie :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
f9f517bf3199069e.jpeg
Pewnie z ewidzialam i jestem zzaa:tak::-D

Hejka laseczki, mam deszcz jak sobie zamówiłam :tak:. Jedna przesyłka już przyszła ale modemu jeszcze nie ma :-( trudno najwyżej kilka dni będę bez:dry:.
Właśnie się z siostrą pokłóciłam, córeczka tatusia - alkoholika!!! Wpier.... się w nie swoje sprawy, a z jakimi pretensjami :szok:. Bo tatuś! Oni myślą że wszyscy będą na ich skinienie i na każde zawołanie ale niestety tak się nie da.
Jak sie trochę uspokoję to poczytam bo tam chyba 4 stronki czekają.
To BB jest jak seans u psychiatry, przynajmniej na mnie tak działa ;-):-D:-D
Nom ja te zmysle ze to psychiatryk dla nas,bez tego ani rusz,spowiedz muroana zawsze miło działa...:-)

:-( iwonka to nie dobrze jak takie rzeczy się dzieją i to chwilę przed. Miejmy nadzieję że wszystko się wyjaśni i będzie dobrze. Życzę Wam tego.
A ja się chyba muszę z Wami pożegnać na nie wiem ile bo się w neti przyznali że modem jeszcze nie został wysłany :szok::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:! A ten muszę już ojcu oddać i jak ja mam się nie denerwować :dry::sick:.
Nowy będzie albo w tym tygodni albo po niedzieli podobno do wtorku ale to już słyszałam ostatnim razem zobaczymy.
Będę tęsknić za Wami. Pa:sick::-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-(
NIee kochana,nom masakra,ja ci pozcyxcze swoj chyba,bedziemy na zmiane..a ty chyba kochana wrocisz jak ja wyjade buuu:zawstydzona/y:;-)ale moze szybciej ci sie uda...

Ja w domu,lało od rana,dopiero popłudniu cosi sie poprawiło.buzka.mąz mnie goni,,,chce na neta-jak zwykle on musi...
 
hej hej

ja po treningu i jestem strasznie głodna, idę zjeść ... konia z kopytami :-D a tak na serio to jogurt light :-:)-:)-(

buziaczek cierpliwości :-) jak przestaniesz o tym myślec, to wtedy mała wyskoczy ;-):-)

aga fajnie że zaglądasz :-) moja Maja nadal na modyfikowanym, choc czasami zdarza sie że dam jej krowie,
 
Ja juz zmykam spac,znow mnie boli gardlo i czuje jak polykam ze mi cos po prawej stronie siedzi.Musze miec jakas bakterie widocznie bo to juz sie ciagnie drugi miesiac.Raz przechodzi i znow powraca.Dobranoc
 
reklama
Do góry