reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Pojawiam się i znikam, żebyście o nas nie zapomniały.

Cloe Gratuluję malutkiej fasolinki i życzę dobrego samopoczucia.

Wszystkim wybierającym się nad morze życzę wspaniałego wypoczynku.:-)

Agatka Witaj.
 
reklama
Marlenka toz sie doczytala tyle postow:) ze ci sie chcialo;) zeby teraz cos odpowiedziec:)
trusia A nie chcesz juz na stary login sie logowac? npisz do admina i juz:))))

A ja jeszcze smigam po BB :)
 
Marlenka toz sie doczytala tyle postow:) ze ci sie chcialo;) zeby teraz cos odpowiedziec:)
trusia A nie chcesz juz na stary login sie logowac? npisz do admina i juz:))))

A ja jeszcze smigam po BB :)

Oj, naczytałam się, naczytałam aż mnie oczy bolą. Zmykam zaraz do spania, bo mój malutki budzik nastawił się na 6.00:szok:
 
Dobra zmykam spac.Dobranoc
dobr_25.gif
 
dzień dobry

i to bardzo dobry, tatus zabrał córcie i mama pospała do 9 :happy::happy::happy:

u nas od ranka słonko, więc pewnie pojedziemy nad jeziorko, chociaz sie zastanawiam, bo Maja znów bedzie się wyrywac do wody, a jeszcze czasmi kaszle

a jeśli chodzi o body to dla mnie tez trochę za drogo, za 30 zł to ja mam 3 sztuki, a pozatym Maja częsciej teraz w koszulkach chodzi jak takie upały
 
Cześć dziewczyny tu Cloe. Musiałam niestety zalogować się pod innym hasłem do stare mi odrzucało :szok::wściekła/y: Czekam w tej chwili na inf od adminisrtatora , może coś poradzi póki co będe funkcjonować na nowym hasle bo ile to można bez BB wytrzymać?;-)A zaczęło sie niewinnie nie chciały się zapisać suwaczki choć wcześniej nie miałam z tym problemu. Pomyślałam że jeśli się wyloguje i zaloguje na nowo to problemy znikną a tu dopiero sie zaczęło:wściekła/y:Naklikałyście przez ten czas tyle że chyba nie dam rady nadrobić ;-) Teraz uciekam bo Julcia znów biega po stole:szok: pa
 
O rany co sie dzieje na BB ja sie nigdy nie wylogowuje i teraz to tym bardziej tego nie zrobie jak taki rzeczy sie dzieja:) Zapraszam na bloga,sa nowe wpisy :)
 
reklama
Do góry