reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Cześć dziewczyny. Witam nowe mamy :-D.
Ale miałam lekturę :zawstydzona/y:;-), ale wszystko przeczytałam i jestem na bieżąco.
Mieliśmy wczoraj jechać do zoo, ale pogoda się delikatnie mówiąc popsuła, ale przyjechała do nas koleżanka z córką bo jej wypad do kina nie wyszedł i małe się wybawiły za wszystkie czasy.
Dzisiaj też fatalna pogoda :wściekła/y::wściekła/y: i znowu bedziemy siedzieć w domu.
Majka też uciekała jakiś rok temu jak widziała szczotkę, nie dała się uczesać i wyglądała jak miotła :tak:, czesałam ją spała :tak:!
A teraz sama przychodzi i prosi żeby jej zrobić piękną kitkę bo chce być śliczna :-D.
Ja poród też wspominam bardzo miło. Szybko, sprawnie i bez bólu ;-). No dobra z tym ostatnim to trochę przesadziłam ale teraz już po prosty nie pamiętam;-), no i miałam wspaniałe wsparcie bo mąż był przy mnie od początku do końca i trzymał mnie za rękę. I muszę się za niego pochwalić że przeciął pępowinę i jest z tego bardzo dumny :biggrin2:. Mówił mi już nawet że teraz też będzie przy mnie:tak::-D.
No to muszę kończyć bo właśnie się obudził i będzie śniadanko tzn. ja je muszę zrobić :dry:. Do później
 
reklama
Witam:-) U mnie tez pochmurno i wietrznie:wściekła/y:
cloe u nas jest zwykle miesko karkowka lub zwykly schab i tradycyjnie marynowany tzn obsypany przyprawa do grila(dosypuje tez jeszcze czosnku i jesli na ostro to papryki) i zalany olejem.Do marynaty dodaje tez cebulke w plastry pojkrojona i pozniej ja tez mozna na grilu podpiec.U nas w piekarni jest specjalny chleb grilowy,ktory tez sie opieka na grilu i zawsze ten chleb robi furrore:tak:i maslo czosnkowe do tego.Czasem piers z kuraka tez griluje ale zadko bo nie zabardzo goscie sa za drobiem tylko zawsze schabik:-pMam fajna gazetke z przepisami na grila.Jest w niej np ser zolty pokroiony w slupki i owiniety boczkiem-pychotka.Nawet placki ziemniaczane na grilu mozna robic.
Novaczka no niestety katar dalej jest choc nie tak nasilony jak wczesniej akle juz kropli nie dajej jej bo tylko trzy doby mozna bylo.Kaszlec tez kaszle a szczegolnie jakbiega.
czarna to kiedy slub:confused::-)
 
Witam kochane koleżanki :-)
Novaczka ty to zawsze jak się rozpiszesz to ja czytam i czytam i końca nie ma:-D Ja się już tak mocno nie rozpisuję, ostatnio na zamkniętym chyba godzinkę pisałam i mi posta skasowało przy wysyłaniu:wściekła/y: To mężuś musi się tobą pożądnie zająć dzisiaj żebyś się nie rozchorowała.

U nas pogoda jakaś niewyraźna, chyba trzeba jej zaproponować rutinoscorbin:-D
My jedziemy dzisiaj na działeczkę bo trzeba skosić zielsko nasze bo trawą tego nazwać nie można. Wczoraj wreszcie kupiliśmy kosiarkę i dzisiaj jedziemy poszaleć. Przy okazji zrobimy grilla i nie będę musiała w domu się szrpać z garami:tak:
Iwonka to ja też poproszę jakieś sprawdzone przepisy na grilla, najlepiej na sałatki;-)
Czarna a mogę zapytać ile masz lat:confused: Pisałaś że jeszcze się uczysz i tak się zastanawiam czy studiujesz:confused: Tak szybko chcecie następnego dzidzusia:confused:
Kurka moja Weronika też tak wstawała o 6 a nawet o 5 się jej zdażało:szok: Ale jakoś przeżyłyśmy;-) To widzę że ślubik się u Was szykuje, super. My od 9,5 roku żyjemy na "kocią łapę". Ja kiedyś chciałam a teraz to już nie wiem. Choć czasem jakoś tak dziwnie się czuję z tym że mam inne nazwisko niż moja córcia, ale to tylko czasem.
 
Novaczka ja ciebie doskonale rozumiem bo ja też przez to przechodziłam. Śniło mi się w nocy że ktoś do mnie przychodzi i zabiera mi dziecko bo przecież ja jej nie urodziłam to ona do mnie nie należy:-( Budziłam się z płaczem i ciągle sprawdzałam czy jest mała koło mnie. Straszne to było. I bardzo długo czułam że ona jeszcze się rusza u mnie w brzuszku i kopie:szok: Ale mi ta operacja poryła mózg. Najgorsze jest to że ja nic nie wiedziałam o cc i o tym co później może dziać się z kobietą.

Ania to widzę że nasze dziewczynki na podobnym etapie:-) Ja nawet nie zwróciłam uwagi prędzej na suwaczek że ty w ciąży jesteś:-D Gratulacje. A nie boisz się jak córcia zareaguje i jak sobie poradzisz:confused: Córka będzie z tobą w domu jak maluszek przyjdzie na świat czy pójdzie do przedszkola:confused:

Ale ja jestem ciekawska:zawstydzona/y:
 
Witajcie,dzień dobry.
U nas pochmurno,wietrzno i okropnie zimno.
My już po sniadanku,mięliśmy naleśniczki,bo chlebka nie było w domku,wczoraj od cioci wrócilismy i do sklepu się nam nie chciało iść.Dobrze,że Matuś uwielbia naleśniczki.Teraz zajad ajuż Bamby.

Czarna tot y ślub bierzesz/? Kiedy keidy ten wspaniały twój dzien.
Iwonka dalej chorujecie,ojoj zdrówieńka wam mocno życzymy.
Novaczka nie choruj kobietko.
Boze to chyab jakaś plaga,wszysyc ostatnio choruja,jedni wyzdrowieja inni zahcorują.
Ja pije akwusie,ktoś jeszcze??
 
hej

my dziś pospalismy do 8:30 :happy: ale niestety w nocy było wiele pobudek, bo mała miała kaszel :-(

a teraz szykujemy sie i jedziemy do lekarza :-(

pogoda do kitu :no:

do potem :-)
 
Witam kochane koleżanki :-)
Novaczka ty to zawsze jak się rozpiszesz to ja czytam i czytam i końca nie ma:-D Ja się już tak mocno nie rozpisuję, ostatnio na zamkniętym chyba godzinkę pisałam i mi posta skasowało przy wysyłaniu:wściekła/y: To mężuś musi się tobą pożądnie zająć dzisiaj żebyś się nie rozchorowała.

U nas pogoda jakaś niewyraźna, chyba trzeba jej zaproponować rutinoscorbin:-D

Przepraszam.. :zawstydzona/y: Spróbuję się poprawić.. ;-):-D, choć nie obiecuję jak mi się to uda.. A z tą pogodą, to dobre.. :-D:-D:-D A mężuś, żeby się zajął, to musi być najpierw w domu..:baffled: a jak nie będzie, to pójdę do sąsiada..;-) tylko którego? U nas średnia wieku 70..:szok:

Novaczka nie choruj kobietko.
Boze to chyab jakaś plaga,wszysyc ostatnio choruja,jedni wyzdrowieja inni zahcorują.
Ja pije akwusie,ktoś jeszcze??

Ewcia, chciałabym nie chorować, bo samej mi z tym źle.. A kawusie odstwiłam na chwilę, robię przerwę od kofeiny, bo mni znów dopadła zgaga.. wiec tak na wszelki wypadek, żeby nie prowokować..
 
Dziewczyny ale wy straszne rzeczy opisujecie o cesarce:szok: mnie sie zawsze wydawało że nie ma większej różnicy, może nawet cesarka lepsza bo po pierwsze nie trzeba tak cierpieć, po drugie narządy kobiece nienaruszone;-) a po trzecie teraz robią takie małe nacięcia że właściwie nie ma zadnego śladu. Gdy rodziłam Julkę zarzekałam sie że to pierwszy i ostatni raz a drugie, jeśli wogole będzie, to tylko cesarka. Teraz jednak przekonana jestem że wszystko zostawię naturze. Jeśli nie będzie przeciwskazań do porodu naturalnego to nie będę nikomu dawac w łapę tylko po to by mnie cieli a jeśli nie będzie wyjścia i tylko cesarka to na pewno wzbraniać się ni e będę bo i o takich przypadkach słyszałam:eek:
 
Novaczka super zdjecia masz w podpisie:-) A z ta srednia wieku 70 :szok::-D:-D:-D:-D:-D
WerEla salatke robie jak zwykle ta sama, ser feta i reszte warzyw.Zeby ladnie wygladalo to najlepiej czerwony pomidor,zolta papryka salata,szczpiorek,cebulka.Najlepsza na grila i ta ziemniaczana co przepis podalam w watku kucharskim.Prosto ale dobre jedzonko,Nie modzimy nigdy na grilu:tak:
A zostalo nam kupe miesa z wczoraj na grila i dzis znow trzeba bedzie rozpalic i to zjesc....Sasiad moj kupil prosto z masarni po dwa kilo karkowy i schabu...
 
reklama
Do góry