reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
Witam
ja już sie odzywam z domku,rozmawiałam właśnie z mężem 2 godzinki przez skypa,dobrze ze jest internet i te połąćzenia he.
Matuś mó bawi się swoim zabawkami,nie może się nimi nacieszyc po tak długiej przerwie(5 dni nas nie było)he.
Miłego..
Iwonka wiem gdzie to jest,ale tam nie byłam.My jeźzimy nad samą wode,jeziorko,mamy normlanie 3 metry do wody,rzut beretem i to mi się podoba.
 
Potwierdzam to co Novaczka napisała, przechorowanie nie zwalnia ze szczepienia obowiązkowego... Kiedyś, jak w 13 m-cu szczepiono tylko na odrę, to szczepili nawet dzieci, które odrę już przechorowały... Wg mnie to jest porąbane... :szok:
 
No i my juz od godzinki po spacerku, Erik teraz spi jak nie wiem, jeszcze go tylko wykapalismy i nakarmilismy i poszedla spac :tak: Jutro znow poniedzialek, jak ja ich nienawidze:wściekła/y: :wściekła/y: :wściekła/y: , ale ten weekend jest u nas dosc krotki, bo Wielki Piatek jest juz wolny:tak: :-) :-)
Tylko z porzadkami swiatecznymi cos jestem na bakier, ale maz ma teraz urlopik wiec niech sie bierze:tak: ;-) ;-)
Co do szczepionek, to nie wiem jak to u nas wyglada, czy tez je podaja, gdy dziecko juz przeszlo dana chorobe. Moj Erik juz drugi raz wzial szczepionke na MMR, za miesiac nastepne szczepienie.
 
Lekarka powiedsziala ze jak dziecko przechoruje rozyczke to i tak sie szczepi :tak:

Aga jak druga dawke na MMR??? przeciez jest jedna w 13 miesiacu a pozniej okolo 12 roku zycia ale nie wiem czy dla chlopcow tez czy tylko dla dziewczynek
 
Aga jak druga dawke na MMR??? przeciez jest jedna w 13 miesiacu a pozniej okolo 12 roku zycia ale nie wiem czy dla chlopcow tez czy tylko dla dziewczynek

Kasiulla pomylka. Moj maz mnie w blad wprowadzil , bo to on byl ostatnio z Erikiem na szczepionce. Naturalnie dostal MMR raz, a teraz niedawno otrzymal na Menningokkoki. Za miesiac dostanie na Pneumokkoki.
 
Ale z tymi szczepieniami,człowiek nie wie za co się brać,aby dziecko było zdrowe kobitko no nie..
Ja już zmykam,ogarnęłam chatke,ide się wykąpać,ogarbnąc,Matuś już wykąpany i lata w pidżamce.
No to do juterka dobranoc
 
Witam o matko ile czytania ale teraz nie mam siły.Tak dostałam w d.... przez weeckend,że szok.Victorowi dopiero dziś przeszło i tylko spanie i rączki,spanie i rączki makabra no ale czego to się dla dziecka nie robi.Nie wiem co to bo wysypki nie było ale czytałam,że ona może być krótka i przeoczyć można.Najważniejsze,że jest już ok.
 
reklama
Do góry