reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Hejka.
Novaczka brawo brawo dla córci!!!
Mój mały miał 7 m-cy jak raczkował , a 8,5 jak zaczął chodizć sam.Szybko zaczał i lata jak opętany,bo tak szybko i w sumie non stopa lata.
A co do wagi hmmm...
Wy wszystkiew ysokie , ponad 170,a ja bidna 168cm,a waże (wstyd się prtzyznać) 63kg.
Ale od poniedziałku zaczynam diete,bo chcę zrzucić około 5-8kg,ile sie da w sumie .
na lato trzeba popracowac na d figura, ja po ciązy nie moge wrócić do swojej wagi 58kg.
Kto sie odchudz ai jakie diety hehe może się będziemy chwalić.
my robimy ciasto pyszne z jogurtów śródziemnomorskich,szybkie łatwe i dobre,serniczek to jest.Juz się piecze,mniam(tu ciasto a ja o diecie wypisuje hehe).
Do grilka tez się już przygotowujemy,dwie sałatki,jedna z fetą mniem i jedna bez fety,kiełbaski,mięso itp
Zapraszam chętne na grilka kobitkiii....
 
reklama
Wiecie co ja pisze ostatnio jak dupek,zjadam litery,poprzestawiam je zawsze,ale to chyba dlatego ze sie spiesze,wszedzie tak szybko pisze no i tak to wygląda.
Chyba wam to problemów większyhc nie sprawia,mam nadzieje,że się doczytujecie o co mi chodzi.hheee
 
Cześć Dziewczyny;

taka piękna pogoda,że nie ma kiedy zajrzeć na BB.Po tych godzinach spędzonych na spacerkach to wieczorkiem wymiękam.
Teraz musimy biegiem dotrzeć do 3000 stronki :tak: :tak: :tak:

Novaczka-gratulacje dla Martysi.
Ja czekam na pierwsze samodzielne kroki Kacperka.A jeśli chodzi o wage to moja też jest ciężka.Od zawsze.Mam okresy intensywnej diety,ale potem wszystko się odwraca.Pogodziłam się z tym,że jest mnie dużo i już:-p :-p :-p .Ale dla przyzwoitości postaram się trochę zmniejszyć:tak: ;-) ;-) .

Dzisiaj dopowadziłam do przyzwoitości swój przydomowy ogródek.Co prawda jest malusieńki,ale nie miałam czasu o niego zadbać.Dzisiaj tato zajął się Kacperkiem a ja na hektarach się udzielałam.No i wreszcie wygląda jak u ludzi ....
Ja też się nie zgadzam napowrót zimy i śnieg:no: :no: :no: :no: :no: :no:
 
He kobitki Donatella ma racje walimy do 3000 stronki.
A ja zapomniałam się pochwalic,że mój mąz dzisiaj kupił przyczepe campingowa w Belgi(bo tam pracuje) i jak to stwierdził,jestesmy chudsi o 2500euro,czyli 10 tyś zł.
Ale wiecie co to jest duza przyczepa,juz taka na 4 osobowa rodzinke,bo jak będzie druga dzidzia,no to trzeba juz byc przygoptowanym.
I w wakacje ruszmay na Mazuryyy!!!
Super się cieszę.
U ans w Polsce taka przyczepa kosztuje 12-13 tys,bo to juz duza.
Drogie u nas i znaiedbane,ze masakra,ale już mam i spokoj.
No i teraz wszędzie z dzieckiem możemy jeździć,bo zawsze pod namiot jeźdizliśmy,albo szukaliśmy specjalnie domku,bo z małym pod namiot to nie bardzo,on tam nie chce nawet wejść.
A teraz będziemy jeżdzić wszedzie z nim.
DObra ja lece,już zaqraz ciasto się zrobi,ide posiedziec na dworku i zaczac grilować.Pozdro
 
Dziewczyny nadążyć za wami to cud :eek:;-)
Dziś zrobiłam mega porządki. Pomyłam okna w całym domu a mam cztery zamieszkane kondygnacje czyli piwnica , parter pierwsze piętro strych, posprzątałam, teraz firanki skończyły się prać ale jak sobie pomyślę że czeka mnie prasowanie i wieszanie to mam dość :baffled:Pogoda dziś piękna . Julcia cały dzień na dworze na zmianę z tatusiem i dzidziusiem. Dzielili się dzidzią po równo a jak następowała zmiana , wolny zajmował się ogródkiem bo już się należało:tak:. Mnie w udziale przypadło odgruzowanie domu i prawie się udało, zostało mi jeszcze umycie szafek w kuchni ( może jutro;-))i doprowadzenie do porządku prasowalni ( w jakiś inny dzień;-))Czuję się wykończona ale jestem z siebie zadowolona:tak:

Novaczka gratulacje dla Martynki:tak:

Ewcia udanego grilla:tak:
 
My bylismy jeszcze w sklepie i na spacerku i po drodze zaliczylismy plac zabaw bo moje dziecko je wypatrzylo z daleka i byl krzyk,wiec wstapilismy tam bo nie bylo wyjscia:-D:-D:-D:-D:-D:-D
Ewcia to moze sie spotkamy na mazurach:tak::-)
 
Ale pustki,a ja zasiadlam do kompa z mysla ze sobie po klikam:-:)-:)-:)-:)-(I jeszcze zrobilam sobie kolacje na wynos do biurka:-pa podrodze zbilam nie tlukacy talerz:baffled::baffled::baffled::baffled::baffled::baffled:
 
Niemożliwe, nikogo nie ma?:eek:
Nam niespodziankę zrobili teściowie. O 20.00 zjawili się "prawie" niezapowiedziani:eek: "Prawie" bo teść zakładał taką opcję ale sądziliśmy że się nie zjawią a jednak. Faceci poszli grać w bilarda, ja z teściową popiłam zalewek owocowych, pooglądaliśmy zdjęcia i teściowa poszła spać a ja zasiadłam do kompa. Miałam jeszcze wieszać firanki ale nie chce mi się rozkładać całego majdanu do prasowania bo niestety moje firanki trzeba prasować:baffled: Może jutro skorzystam z okazji i do pomocy zagonię teściową:-p;-)

Iwonka no to ładnie z tym talerzem:-D:-D
 
Cześć dziewczynki.:happy:
Pewnie ja sie wyłaczę, a Wy przyjdziecie.. No cóż, bywa i tak.
Zajrzałam, by Wam powiedzieć dobranoc i popracować jeszcze nad stronką MArtyni, zebyście miały co czytać i oglądać.:-D

Pozdrawiam i życzę kolorowych snów.
 
reklama
A my wlasnie niedawno wrocilismy z girlla, ale bylo super, objadlam sie salatkami i mieskiem z indyka, a co tam, do tego wypilam chyba ze dwa litry wody, coby zatopic moj wyrzut sumienia;-) , ze tyle w siebie nawpychalam:tak: , a teraz czuje sie jak nowo narodzona:tak: U mnie wszyscy juz spia a mnie sie jeszcze nie chce.
Cloe to niezli ci Twoi tesciowie, tak bez zapowiedzi wparowac:baffled: :wściekła/y: , moi by sie pewnie nie odwazyli;-) ;-)
Zuzia strasznie Ci fajnie z tym domkiem, ja tez juz chce:tak: :tak:
 
Do góry