reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Dobra jestem na chwilkę :)
Babka już w piekarniku i pachnie w całym domciu :tak:
Kuchnia była cała w mące ale najważniejsze że Weronika była zadowolona, już posprzątane.

Oj u mnie też wczoraj jakoś romantycznie się zrobiło wieczorkiem ;-)

Głowa mi pęka idę połknąć jakąś tabletkę przeciwbólową.

IWONKI nie ma to tempo pisania zmalało !!!!!!!!!!!!!!!:-D :-D
 
reklama
ZUZIA to pochwal się później co wymyśliliście z tym sandaczem.

NOVACZKA to trochę się napracowałaś dzisiaj w tej kuchni. Pewnie same pyszności przygotowałaś.
 
No to dziękuje bardzo, ogromnie za życzenia!!!!. Ja z waszym tępem nie wyrabiam...
Muszę iść do babci julkowej, bo nie wypada tak tu samej siedzieć.
 
Aha wiecie co on dzisiaj zrobił??
Przyprowadził kolegę żeby mi się głupio zrobiło że jest bałagan i nie ma obiadu ;-) :-), a to świnia !!!!!!!!!!!!!!!

ocho ,ale twój " narzeczony ma pomysły" :szok: :szok:

dziewczyny zostal i zostawil laptopa :-) :tak: :tak: :-) ale przez moment byl juz spakowany;-) :-p

Kurcze kamien spadł mi z serca ,bb będzie dalej funkconowac:-D :-D :-D


Wiecie co przypomniało mi się że ja dzisiaj nic nie zjadłam, zapomniało mi się trochę że trzeba jeść. I teraz kręci mi się w głowie. To przez Was babeczki :-D

tez bym chciała tak zapomnic o jedzeniu choc na pół dnia:baffled: :baffled: :eek:

No ja juz sie z wami zegnam:tak:Juz za wami tesknie :tak:Tylko duzo nie klikajcie bo nie zdolam tego wszystkiego nadrobic:no::no::no:Caluje i do kolejnego klikania :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

Baw sie dobrze ,a potem poprosimy o prezentacje nowej fryzurki:tak: :tak: :-) :-)
 
Magdalena zrób sobie ten suwaczek ,ten polski dziewczyny je maja niektóre,tam sie trzeba zalogowac, ale suwaczek robi sie bardzo prosto :tak: :tak:

Donatella miłego czasu z męzem;-) ;-) ;-) :tak: :rolleyes: :rolleyes:
 
reklama
juz postki sa :baffled:

ide dziecko wykąpac i powoli do snu ją ułożyć :tak:
ja tez sobie zrobię kąpiel ,i maseczkę sobie zrobie:elvis: ,po solarium się przyda troche skóre nawilżyć:tak: :-) domowe SPA sobie zrobie
 
Do góry