reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
Ręce opadają...Szczególnie na teskt o ruchach:eek::eek: To ja w iąży jestem prawie cały czas :-p Wiatry mam co dziennie(alb prawie, bo nie notuje ;) ), do tego problemyy z jelitami więc "ruchy" czuje ;-) :-p
https://www.babyboom.pl/forum/ciaza-porod-polog-f14/czy-usg-moze-sie-mylic-57307/
hahahahaha!
Buhahahahaha
Buhahahahahahaha
Buuuuuuhahahahahaha
Radni uchwalili: plemniki i jajeczka są osobami

Szczególnie to ''osoba spermowa'':-D:-D:-D powinna być równo traktowana ... być chroniona przed maltretowaniem, zaniedbaniem i porzuceniem:-D:-D:-D:-D przez rodzica lub opiekuna.
siedzę i ryyyczę ze śmiechu. Jak to się ma do walenia konia?:-D:-D:-D
uważam że to można podciągnąć pod maltretowanie osoby spermowej :D, a poza tym jak się połączą te dwie osóbki to powstaje jedna... czyli 1+1=1? może trzebaby wstawić znak mnożenia, to by się zgadzało :p 1x1=1

ja tak dziś miałam pobudkę 5.45, więc wysłałam małą do łóżeczka niech sobie śpi bo ja kawy chcę :-D


**********
Fanta ja też mam mega lenia i goszczę go właśnie kawką :D
 
fanta oj ja to bym chciała żeby Bartek tak sobie ze mna poleżał..........czasem nie powiem oglądamy razem bajeczke rano ale to wygląda tak że ja duszę komara a on sie co chwile wierci.Dziś sam mnie przytulał:-D no a potem skakał:baffled:
 
I u mnie dziś leń.
Kawka zrobiona, dzieciaki z letargu wychodzą he he.
Daniel nadal bez kropek. Matiemu zaczynają niektóre przysychać. Nie widać póki co nowego wysypu, oby na tym się skończyło.
 
Aguska, mój też leży 5 sekund na łóżku i się wiercić zaczyna jak biorę go do siebie :confused2:, a jak chcę jeszcze pospać, to ona tylko mamo...mamo....mamo :-D. Więc nie ma spania :-p.
Krolcia, ufff ulga :tak:. Dobrze, że nie jestem sama ze swoim leniem :-D. Widzisz może Danielka ospa ominie, a Mateusz szybko ją przejdzie :tak:
 
Dziendobry:)
Ale naskrobałyscie juz od rana.... U nas pobudka przed 7 ale P. był jeszcze w domku wiec miał oko na smyka a ja drzemałam. Ciezko wstac rano osatnio.... Pogoda taka se... niby słonce wychodzi zza chmur co chwile ale wieje, na termometrze -4 Kurcze dopiero zasiadłam do kompa a tu juz grubo po 9 sie zrobiło:sorry:
Olo dalej smarczy wiec spacer sobie darujemy.... Co tu robic.... Musze ugotować zupke jakas, drugie jest z wczoraj dla P. a ja robie sobie dzis diete bo mi cos brzuch sie buntuje ostatnio. Gary pozmywać.... Pranie poprasować... To widze ze sie nudzic nie bede. Gorzej z Olkiem:-(

krolcia zdrówka dla Mateuszka
fanta tez mam lenia jak wstaje ale Olo mnie szybko mobilizuje do roboty.... :wściekła/y:
bodzinka zdrowka dla Fifiego oby mu szybko przeszło i ominiecie szpital....

Co wiecej u nas.... Olo znowu robi w pampka :-( uwstecznił sie chyba przez to przeziebienie... Pokazuje ze chce si na nocniczek, posiedzi sekunde i schodzi a si laduje na dywanie:-( Moze jeszcze za wczesnie dla niego....
Siedzi i czyta tera ksiazeczki:) Dwa zeby wczoraj wyszły:) jeszcze dwa i moze odpuszca na jakis czas.

A mi hormony szaleja i mi sie chce drugiego dzidziolka jak nie wiem co!!!!!!!!!!! Ale nie mozemy sobie teraz na to pozwolic.... Jak juz bedziemy na swoim to sie wtedy pomysli.... Tak sobie tłumacze i mi lepiej.
 
Różyczk@ fajnie, że znów się pojawiłaś na wątku :tak:. Wpadnij do nas na wątek "jedynaków" bo dawno Cię nie było ;-):-), puki nie ma Olek rodzeństwa :-D. Zdrówka dużo dla Olka :-). Gdzie byłaś jak Cię kochana nie było?
W ogóle, co tak pusto?
Wrublik się zameldowała.
Lenka, zajrzała :tak:
Bodzia, zdrówka dla małego :tak:
Gdzie Aelreda i cała reszta?
Justa, zapracowana, to usprawiedliwiona, As też.
Normalnie :szok:.
Uciekam kochane do obowiązków, bo ich tyle się narobiło, że nie wiadomo w co ręce włożyć, a człowiek nic nie robi tylko na BB siedzi :-D:-D.
Miłego dnia!
 
ale u nas słońce świeci szok:)
a ja dostałam perfumy od klientki z pracy Puma anigmatic dość fajne;)
idę zaraz kłaść Gaję na drzemkę a ja wskoczę pod prysznic i zrobię sobie kawkę;)
Wystawiłam trochę rzeczy na allegro może coś się sprzeda więc coś kupię Gai!
 
reklama
Do góry