reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
Witam się z Wami w czwartek.
Dzięki za kcuki.
Ja już po konsultacji telefonicznej z profesorem .
Niestety w nocy i dziś rano pojawił się znów ten śluz podbarwiony krwią taką ciemną .:baffled::baffled::baffled::baffled:
Skurcze nadal co ok.40 min
Leki znów w innych dawkach:baffled: ,leżenie i to z nogami w górze czekamy do 18-19 jak będzie tak jak jest ,a jak nic lepiej to na IP mam dziś jechać ,a jak trochę się poprawi to mogę zostać w domu.
Tyle u mnie na tę chwilę .
aha. Będę zaglądać do Was częściej ,bo mąż mi do laptopa Kubusia internet podłączył.
 
As jak Ci dzisiaj? Mam nadzieję że o wiele lepiej :tak:
Fanta moja mama miała takie migreny że nie raz pogotowie musiało przyjeżdżać :sorry: mam nadzieję że mnie to ominie bo to coś strasznego :no:

Witam :-) meczy wczoraj nawet fajny był, dobrze że szczęsny dobrze bronił :tak: Kuba ogląda bajkę a ja czekam aż mi się pranie skończy kręcić :tak: już sobie w kuchni posprzątałam, jeszcze trzeba obiad zrobić, iść do sklepu i w Kuby ciuchach zrobić porządek :tak: wczoraj wieczorem taka mgła była jak mleko, bloku po drugiej stronie ulicy nie widziałam :sorry: nie wiem ile jest stopni na dworze bo nie mam termometru :sorry: ale ciepło się robi i muszę buty rozchodzić żeby na wiosnę móc w nich chodzić bez pęcherzy :-)
 
Witajcie :).
Ja miałam też iść na mały spacer z małym, ale mi zasnął :szok:, co się rzadko popołudniu zdarza, no ale może przez ten katar i kaszel taki ospały jest.
 
As- to wypoczywaj!
Maly ostatnio zasypia mi wczesniej.Jesli budzi sie o 6 to senny jest juz po 10. Póżniej ide z nich troche po okolicy polazic. Zje obiad i wybywamy.
Ja spozyje wraz z malzem po 16.
Jakos tak sennie jest, ale nie pada!
 
A mój sie położył u siebie ale nie zaśnie:no: za 2 h będzie go muliło:sorry:
u nas ciągle pada buuuuuuuu
jolenka jak mały przeziębiony to nie ma z nim wychodzić na dwór;-)
Ael co do tych próbek kosmetyków jeśli tobie sie uda to ja za miesiąc spróbuje ;-)
 
Ostatnia edycja:
Czesc laseczki, witam się marcowo wiosna idzie do nas ogromnymi krokami:)ale fajnie....
teraz na weekend moze przyjedzie mąż...OBY:)wiec trzeba się spiąć i narobić jedzonka;)
 
reklama
Do góry