reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
Justa nie klikaj w to, ponoć to płatne :no:
Serio? :eek: Lece przeczytać regulamin. :baffled:
Jakieś dziwne to wszystko.:eek: Tak też myślałam, że coś tu jest nie tak.
W PL nikt niczego darmo nie daje. :-p

Na FB jest info : http://www.facebook.com/shinyboxpl
"
ShinyBox będzie odpłatny. Gwarantujemy jednak, że cena pudełka ShinyBox nie będzie "odstraszająca". Dążymy do tego by opłata za ShinyBox była niewielka, w stosunku co do jakości luksusowych kosmetyków, które znajdziecie w środku! Pierwszy ShinyBox może trafić do Waszych rąk całkowicie za darmo - wystarczy zbierać ShinyStars
http://shinybox.pl/index/shinystars "
 
Ostatnia edycja:
As to leż i wypoczywaj :tak:

Jak ja Wam zazdroszczę że Wam dzieci w dzień śpią :tak: mój jak padnie nie raz to godzinkę pośpi ale to rzadkość :sorry: ja już pranie powiesiłam, sklep zaliczony i poodkurzane :tak: obiadek tez już przyszykowany, potem tylko schabowe usmażyć i ziemniaczki wstawić :-) chwila przerwy dla mnie, coś mi za szybko czas dzisiaj leci, ale to może dlatego że Kuba dzisiaj wstał po 9 :sorry: trzeba coś zjeść i dalej w robotę iść, M obiecałam ciasto z kiwi i budyniem :sorry: ach i jeszcze Kuby szafki z ciuchami :confused2: to nic trzeba się zabrać do roboty :tak:
 
Kurczę nie mogę jakoś ogarnąć wątku. Za dużo dziś skrobiecie kochane :-D:-D;-). Zasiadam z kolejną kawką. Mały mi przysnął więc mam czas dla siebie. W sumie zostało mi już tylko prasownie ale na samą myśl odechciewa mi się :dry:.
 
Mój też przysypiał ale go rozbudzilam wiem wyrodna matka ze mnie ale gdyby teraz zasnął to spokojnie by spał 2-2,5 h a na noc poszedł by spać o 23 więc ja podziękuje, wole go pomęczyć i pójdzie szybciej spać;-) no chyba że by na prawdę zasnął to wtedy bym go już nie budziła
 
Aguska, mój jak śpi po południu, to wieczorem pada jak kawka, bo z T wariuje :dry:. Okazało się, że małż mój normalnie wróci do domu, bo dentystę przemówił, bo gapa nie podbiła książeczki z ubezpieczeniem :eek:. Jeszcze 3 dni temu się pytałam czy ma podbitą, to było: taaa, pewnie.
Dobra kochane moje uciekam. Obiad wstawić jakiś i te prasowanie w kąt upchać. Jak mi się uda chłopa do niego zagonić, to jeszcze wpadnę :-D:-D:tak:;-).
 
Malz je obiadek, a ja robie leczo kielbasiane!
Po drzemce troszke wyszlam z Juniorowskim. Dobrze, ze ubralam mu kaloszki, bo tancowal jak Maserak ma kaluzach na tarasie!
 
reklama
Wpadłam zobaczyć co tam u Was, bo mam chwilkę i widzę, że ruch malutki :confused2:.
Na pewno wieczorkiem zasiądziecie do komputerów ;-):-).
Asienka, dasz nam przepis? Bo takiego jeszcze nie jadłam :-p a mam kiełbachy ponad 1,5 kg, bo małż wczoraj zakupił na czas kryzysu przedwypłatowego i weź bądź mądra kobieto i coś z tym zrób :dry:.
Aguska, to jak będzie piękna pogoda, to wymęczysz go na spacerkach, bo inaczej się chyba z Twoim Bartusiem nie da :-D:tak:;-)
 
Do góry