reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Fanta to duży chłopak z niego :szok:
Anula to tylko rozmiar taki kurtki, jak dla mnie spokojnie kurtka ta niebieska to 86 :tak: tam podałam rozmiary w cm najlepiej się tym kierować a nie rozmiarem z metki :sorry:

Co do zakupów z ciuchami to ja dal Kuby różnie kupuje :tak: nie raz w pepco jak coś jest fajnego, mama na lumpki często chodzi to zazwyczaj coś wynajdzie, ale takie rzeczy jak buty czy kurtki to wolę w lepszym sklepie kupić :tak: teraz będę polować na podobną kurtkę co na szafce wystawiłam i mam nadzieję że taką znajdę :-) za tamtą dałam ponad 100zł ale to prawie 2 lata temu było :sorry: my z Kubą oglądamy bajkę ruchomy zamek hauru :-) zjedliśmy obiad, ja wypiłam ciepłą herbatkę i Kubie chrupki zrobiłam i teraz siedzi i je więc mam spokój ;-) miałam wejść do szafki z ciuchami i jakoś znowu do niej nie dotarłam :zawstydzona/y: a obiecałam koleżance że jej zdjęcia porobię ciuchów i sobie coś wybierze dla siebie jak zawsze :tak: no nic wezmę się za to później albo jutro ale to już na 100% :tak: jakbym jutro miała to robić a bym nie robiła to proszę takiego internetowego kopniaka :-D do sklepu tez miałam iść ale cały czas pada i mega wieje :sorry:
 
reklama
Aelreda to zalezy co maluszek juz chce robic? :-) moje to raczkowały późno ;P ale wszystko zalezy od dzieci chodz 3 mies i raczkowanie to chyba szybko :-)Witam sie milo, podczytuje a dzis sie odezwałam ;Pza duzo tu piszecie, nie moge nigdy nadrobic :eek:
 
Ael on juz ma prawie 4 miesiące to niech trenuje jak silny ;-) No bo co?? Przeciez go nie zwiążesz :-p Fifi raczkował jak miał 5,5 miesiąca :-)
Łożko nam sprzed nosa kupili..
No i mam dołka bo u alergologa wysłuchała pani dotor szmery nad malym serduszkiem...No i znowu szmery na oskrzelach więc dołączamy wziewy. Ale nawet z astmą da się żyć :-)
 
Bodzinko kuuurna no! Wielka szkoda z tym łóżkiem.:crazy:
Szmery? Głowa do góry, będzie dobrze!

Głowa mi dziś pęka niesamowicie. Mam dziś jakiś nerwowy dzień. Dobrze, że ten mój chłop dziś na noc do pracy pojechał....

Ale co się dziwować, jak pogoda i ciśnienie wariują.
 
U mnie rano było słońce potem sypał śnieg i to sporo a teraz pada deszcz i po śniegu nie ma śladu:sorry:
Bartek szybko dziś nam zasnął
to ja uciekam miłego wieczoru
 
Dobry
Ja dzis zostałam wyrwana łózka o 5,20...Myślalam, że to budzik ato dzwonił kierowca po M czy juz nie śpi bo juz jedzie..I znowu sie będe denerwowała bo jadą 5 h..Fifi kaszle..Mam nadzieje, że na wziewach sie skończy.Nic to i tak pójde na morfologie bo jak to anemia to nie będe przecież czekać dwóch tygodni aż wyzdrowieje..A wyniki jakby co tez sie przydadzą, żeby wiadomo było czy trzeba antybiotyk dawać..
 
wstałam dziś przed 6.30 i było jasno! - tego mi było trzeba! słoneczka od samego rana
ale idę po kawkę, bo maluśka dała mi dziś w nocy popalić...

Bodzia na pewno morfologia wyjdzie dobrze, i może wziewy pomogą na długo, daj znać po powrocie jak poszło
 
reklama
Witajcie!
Chcialam sie przywitac !
lece zjesc sniadanko, na FM a pozniej chlopaki po mnie przyjada i na zakupki pedzimy!
Fajnie, ze znow teoria zaczyna sie!
 
Do góry