reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Ale naprodukowałyście:-D
któraś pytała co robi mój m to odpowiadam jest budowlańcem;-)

u nas sypie śnieg i chyba pogoda powariowała:sorry:
Ael hehehe Wiktor kinomaniak:-D:-D:-D
zdróweczka dla chorowitków
 
reklama
Aelreda, nie mam pojęcia czy dobrze czy też źle, niestety raczej nie pomogę :sorry:. Mojej kuzynki syn ma 6miesięcy i już sam raczkuje i siedzi. Nie pamiętam kiedy mój Kuba zaczynał raczkować dokładnie <bo raczkował do tyłu, na początku robił pompki :-D>. Coś ok 5 miesiąca to było.
Aguska, :-D:-D. Aż tak źle być nie może ;-):-)
 
Witam,
Maly spi wiec mam chwile.Ja kupuje w ciuchu a te wychdone w sklepach. Dzis kupilam w ciuchu malemu dzinsy jak nowe za 2 zl, takie 6-9 msc ale widze ze max 3 razy zaloze i beda za male ale a taka kase warto i na 3 razy kupic, pozniej wystawie na allegro bo sa jak nowe
Ael, nie wiem czy dobrze. Moj od 2 msc przygotowywal sie do raczkowania, stal na czworaka i sie bujal, z msc pelzal a od wczoraj zasuwa na calego, siedzi juz oprawie 2 msc
Beata fajna masz kutrte na szafce, ta niebieska ale niestety za mala, maly nosi ubranka na 80
 
Fańcia - witaj!:-D
My niedlugo pedzimy.:tak:
Jestesmy juz po obiadku i na tatuska czekamy.
Co do wyprzedazy to rowniez jestem maniaczka.
To prawda, ze juz coraz mniejszy wybor w lumpkach. Ludzie kasy nie maja i tam chodza.
Ja tam sobie chwale.
Smyku tez kupuje, ale tylko gdy sa wyprzedaze. To sa swietne ciuchy!
 
Ael kiedyś cytałam że już nawet 4 msc dzieci raczkuja więc może twój też szybko zacznie wiem tylko że ze staniem-chodzeniem trzeba uważać raczkowanie rozwija ogólnie i o to raczej sie nie martw
mój bujał sie na czworaka jak miał 6msc a 6,5 msc jak dosłownie śmiagał;-)
a jaka robi pozycje?zazwyczaj dzieci najpierw pełzaja;-)

My po obiedzie ale bartek ma dziś dzień niejedzenia znowu:sorry:on tak ma kilka dni je pięknie a potem bunt i nic do dzioba nie chce włożyć ale mamy już trzecia 5 w buzi więc może to też przez to
 
reklama
Asienka, witaj zabiegana mamo :-D.
Ja też czekam na chłopa i na siostrę, która zapomniała, że ma rekolekcje :eek::-D, a tak cieszyła się, że ma krócej lekcje ;-).
Aguska, mój mały ma dziś nutę do spania :confused2:. Normalnie jak nigdy :-D:-D dobrze niech śpi i rośnie ;-).
Co do zakupów w smyku, to nie robię, bo za drogo teraz czaje się na wyprzedaże w reserved kids :tak:, czasem w pepco coś w miarę gatunkowego znajdę ale już teraz coraz gorzej coś takiego znaleść. Po lumpkach nie buszuję za to dostaję ciuszki od kumpeli po jej smyku, który jak na 2,5 roczne dziecko jest olbrzymi <110> :szok:.
 
Do góry