reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
Dzisiejszy dzień można zaliczyć do udanych. Dzieci obiad ładnie zjadły, 3 prania zrobione, pokój dzieci wysprzątany, podłogi umyte:) Jeszcze tylko nasz i kuchnia wieczorem i na jutro zostanie łazienka. Czy Wy też macie tyle prania??:):) Ja jak codziennie nie wrzucę przynajmniej jednej partii to później nie da się tego obrobić;) Co do ubranek to ja z kolei nie mogę się z nimi rozstać:D Ale to może dlatego, że jeszcze po cichu liczę na trzecie:):) No ale to jeszcze nie teraz. Cały post skleja mi w jedną całość i jest nieczytelny, to chyba przez neta bo otwierają mi się tylko podstawowe funkcje:/ krolcia- ja nie mam fb, miałam jakiś czas nk ale mnie denerwowała. Teraz sama nie wiem czy zakładać...
 
hej ja na chwile bo glowa mi peka i robie pranie zeby jutro miec mniej
Lalila, my mielismy neta z play za 46 zl 10gb w grudniu skonczyla nam sie umowa i tak jak ktoras dziewczyna pisala trzeba z nimi pogadac o ofercie dla stalych abonentow, my mamy teraz 14gb za 49 zl plus darmowy transefer miedzy polnoca a 9 rano i wtedy sciagamy bajki, muzyke czy filmy;-)
 
hej ja na chwile bo glowa mi peka i robie pranie zeby jutro miec mniejLalila, my mielismy neta z play za 46 zl 10gb w grudniu skonczyla nam sie umowa i tak jak ktoras dziewczyna pisala trzeba z nimi pogadac o ofercie dla stalych abonentow, my mamy teraz 14gb za 49 zl plus darmowy transefer miedzy polnoca a 9 rano i wtedy sciagamy bajki, muzyke czy filmy;-)
Nam też proponowano zwiększenie transferu w cenie abonamentu jaką płaciliśmy poprzednio. Identyczne warunki jak ty masz teraz. :tak:My chcieliśmy notebooka , bo na tyle osób w domu czasami ciężko dopchać się do kompa. :cool2: Po spekulacjach doszliśmy do warunków - nowy modem, notebook, transfer zwiększony do15 GB ( czy 14? :eek: muszę dopatrzeć) i abonament 69 zł, nocny transfer od 24:00- 9:00 darmowy , FB i NK darmowe. Umowa na 2 lata.:tak:10 MG nie wystarczało nam a o ściąganiu filmów nawet mowy nie było. dzieci grają w gry sieciowe a te tak zżerają transfer...:eek:Jak transfer się skończył to net strasznie zamulał. :tak:Żadna stronka nie ładowała się.:no: A na BB po 5 min. udawało mi się wbić. :-D


Jak ja dawno na allegro nie byłam.:eek:
 
dzękuję dziewczynki za kciuki.
Właśnie wróciliśmy do domu.
D nas zawiózł,pojechał do pracy i po wizycie po nas przyjechał i wróciliśmy do domku.
Jak się uda to dziś już do pracy nie pojedzie .;-):-):-)

Mały wizytę zniósł dzielnie ,choć trochę jak zwykle się buntował.
Chciał uciekać,ale mu nie pozwoliła wyjść z gabinetu.:no:
Powiedział do niej ,że nudzi,zna to wszystko na pamięć i nie będzie słuchał jej głupich rad .:szok::szok::eek::eek:
A jakdalej coś mówiła to zacząć zagłuszać swoim głośnym bla,bla,bla,i tak cię nie słucham,bla,bla,bla....itd

Najpierw była rozmowa psychiatry z nim i z tej rozmowy miałam niezły ubaw ,bo pani doktor co ciekawsze wypowiedzi
Kubusia sobie notowała :szok::-D

Wyszło na to że:
Szkoła to nudy na pudy... bo nic ciekawego się nie dzieje
Nauczyciele przynudzają ,a dzieci go denerwują i krzyczą :sorry:
Słucha się tylko taty ,bo mama z babcią i siostra przynudzają :-D:-D
Jak czytać to tylko komiksy ,bo kolorowe obrazki i literek dużo nie ma.:-D:-D:-D
W domu jest nieciekawie ,bo tata nie chce w łazience tv zamontować :-D:-D:-D
Dziadka kocha ,ale już jest zły na niego
pytanie -dlaczego?
Odpowiedź :
Bo teraz chodzi o kulach i nie wychodzi do sklepu ,więc chipsów już nie kupuje :-D:-D:-D

Siostra jest fajna bo przywozi Mc .Donalda :-D:-D:-D

W przyszłosci poleci na księżyc mieszkać,bo tam ludzie mu nie będą du...y zawracać :szok::szok::-D:-D:-D
Jego życie to wieczna udręka ,bo tata każe być grzecznym ,mama zmusza do różnych rzeczy ,a dziadek wciska jedzenie.:-D:-D:-D:-D:-D

No to tak w skrócie :-D:-D:-D:-D:-D

Taką nam Kubuś opinię wystawił :-D:-D:-D:-D

Po rozmowie z psychiatrą wiem ,że Kuba idzie ostro w kierunku Z.A.:sorry:
Raczej to będzie trafna i ostateczna diagnoza .
Na wyciszenie dostaliśmy homeopatię i zobaczymy czy zadziała.

Ogólnie powiedziała,że ktoś z nim intensywnie pracuje ,bo bardzo mocno ,a wręcz wyjątkowo jest rozwinięty emocjonalnie.
Świetnie rozpoznaje emocje ,zna zasady,ale powiedział jasno i dobitnie ,że nie będzie ich pokazywał bo małpą nie jest :szok::szok::sorry::sorry::rofl2::rofl2:
Po raz kolejny usłyszałam ,że jestem mamą bardzo świadomą problemów swojego syna i dodatkowo wiem jak sobie z nimi radzić ,a to spotyka się niezmiernie rzadko.:zawstydzona/y::tak::tak:
Powiedziała ,zeby iść w tym kierunku i nic nie zmieniać ,więc utwierdziła mnie w moim postępowaniu.
Oczywiście następny specjalista ,który powiedział
NIE SZCZEPIĆ pod żadnym pozorem,bo szczepienia osłabiają cały organizm i blokują rozwój ogólny na bardzo długo :sorry:.
Upośledzają wytwarzanie przez organizm naturalnych przeciwciał ...
( tego to nawet nie wiedziałam :no::szok:;-))
Następna wizyta dopiero pod koniec kwietnia ,a diagnoza w najbliższym czasie .;-)


Po wyjściu z gabinetu dowiedziałam się od pań z recepcji ,że Kubuś zwiedził cały ośrodek ,wszedł do jednej pani psycholog -usiadł na krześle i dyskutował sobie w najlepsze ....
Jak mu się gadka znudziła to odwiedził salę do SI i tłumaczył im do jakich ćwiczeń są wszystkie urządzenia .:szok::-D:-D
a na koniec położył się na podłodze ,żeby odpocząć ,bo jego życie to jeden wielki wysiłek i on już nie ma siły tak funkcjonować .:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

Oczywiście panie powiedziały ,że go zapamiętają jeszcze na długo ,bo świetnie się przy nim bawiły .:szok::-D:-D:-D:-D
 
As no ja nie wiem co z Was za rodzinka ;-) Tak dziecko męczyć ;-) No i brak TV w łazience!! No kochana tosz to skandal :-p
Ale super, że takie wieści i, ze na taka świetna mame trafił :-)
 
As- niezły gostek z Niego:) zaplułam laptopa;)hehe Chciałabym aby mój maluch funkcjonował tak dobrze za kilka lat jak Twój teraz, czułabym się spełniona:) Ja za to musiałam uświadomić ostatnio Panią z PPP co to jest nasilona omnipotencja:/ czasem trafi się i tak...
 
reklama
AS,no to nieźle Kubula Was podsumował :-D:-D,tylko tatko ok,a reszta flaki z olejem:):)
Ale ważne że jesteście już po wszystkim,niebawem otrzymacie diagnozę.
A widzisz,Kuba to niezły mądrala,z wszystkimi umie sobie poradzić:):)

A mój Emil chodzi po domu i śpiewa pisenkę Video-środa czwartek:-D:-D
Ubaw mamy po pachy.:-)

Jutro idę do fryzjera podciąć włosy,bo zarosłam jak dzika.
 
Do góry