reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

As najważniejsze że to już za wami, a widac że synio dobrze sobie radzi :laugh2:

ahc jakaś głodna jestem, niby po obiedzie ale chyba jeszcze się dopcham ciastem z mlekiem
 
reklama
Ael buty super :-)
As to fajnie że Kuba był grzeczny u psychiatry :tak: ale fajnie się czytało Twojego posta :-) tak trzymaj Kochana :tak:

Witam, ja wpadłam tylko na chwilkę napisać dobranoc :tak:Kuba z M leżą i oglądają bajkę i zaraz spać :tak: nic mi się nie chce, Lubie gorączka przeszła całkowicie teraz tylko do środy antybiotyk podawać na kontrolę i mam nadzieję że będzie zdrowy żeby do przedszkola w końcu poszedł żeby mama mogła odpocząć :sorry: wpadnę jutro bo padam, dobranoc spokojnej nocki życzę :-)
 
Hej dziewczynki Gaja przeziebiona ale jej na szczescie przechodzi ale dwie nocki zarwane:(
U nas szaro buro i ponuro:)
 
Emil śpi od 18.30.,m.uciął drzemkę o 20,ciekawe czy wstanie czy nie,jutro idzie do pracy na 1 zmianę.
Maciuś ogląda po raz enty Kevina,i chichra się jak szalony.

A ja otworzyłam sobie piwko,i siedzę przy kompie.
Dwie aukcje wystawiłam,i teraz się czaję na kolejną,ale weny coś mi brakło.
Jeszcze tylko wyjdę z Lakim na dwór,i można się iść kąpać.

Lena zdrówka dla małej.




AS ten stojak jest świetny,mieliśmy podobny jak Emil był mały,super się sprawdził.
Potem też go na allegro sprzedałam,tylko dużo drożej niż Tobie udało się go kupić.


 
Emil śpi od 18.30.,m.uciął drzemkę o 20,ciekawe czy wstanie czy nie,jutro idzie do pracy na 1 zmianę.
Maciuś ogląda po raz enty Kevina,i chichra się jak szalony.

A ja otworzyłam sobie piwko,i siedzę przy kompie.
Dwie aukcje wystawiłam,i teraz się czaję na kolejną,ale weny coś mi brakło.
Jeszcze tylko wyjdę z Lakim na dwór,i można się iść kąpać.

Lena zdrówka dla małej.





AS ten stojak jest świetny,mieliśmy podobny jak Emil był mały,super się sprawdził.
Potem też go na allegro sprzedałam,tylko dużo drożej niż Tobie udało się go kupić.



Pokaż co wystawiłas:)
 
Ostatnia edycja:
Lena to są moje aukcje..
Mam też ciuszki na dziewczynkę malutką,po siostrzenicy.
ale jakos mi weny brakuje na wystawianie,może przez weekend się uda.


Przedmioty użytkownika - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Dużo więcej mam powystawianych tu..na szafce.


Rzeczy asiulka271 na sprzedaż i wymianę - Szafka.pl

Opłaca sie wystawiac na Szafce??
to czekam na ciuszki dla dziewczynki tak od 98 wzwyż;)
 
reklama
Opłaca sie wystawiac na Szafce??
to czekam na ciuszki dla dziewczynki tak od 98 wzwyż;)

Na szafce się najlepiej opłaca,ponieważ przelewasz jednorazowo 3zł,
za aktywację konta.
A potem wystawiasz wszystkie ciuszki za free.Tylko jest mniej popularna niz allegro.
Te niektóre ciuszki co mi teraz zeszły na allegro,po jednorazowym wystawieniu,
na szafce mi wisiały 2-3-6 miesięcy.
I właśnie na allegro wystawiasz aukcję na jakiś określony czas,np.7/10/14 dni.
A na szafkę jak wrzucisz to mogą i rok,i dwa wisieć dopóki ktoś nie kupi.
Jeśli nie sprzedaż ,to można się też tam wymieniać ciuszkami.

No to na te od 98 wzwyż muszę udać się do siostrzyczki8,bo one po Pauli są.
 
Do góry