reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Aguśka my niestety też w domu uziemieni.
Pogoda niestety nie sprzyja spacerkom.
Kolega był zabrał pit-y,dziś jeszcze puści mi do skarbówki.:-):-)

A tak po za tym to jestem wku....na maxa.
Emil był na dole u teściów,i siedział z młodym w pokoju.
Wlazł na brzeg kanapy,bo chciał wyjrzeć przez okno i się zsunął......po kaloryferze.
Efekt... brzuszek obdarty o kaloryfer.:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

 
reklama
Szaro buro i ponuro i zacieła mi sie przegladarka, nie moge wylączyc otwartych stron i tak sobie wisze na FB np :-p A zamknac jej całkiem nie moge bo film chomikuje.
 
asiulka oj to nie dobrze że ma obdarty brzuszek no niestety dzieci to wszędzie wchodzą i trzeba mieć oczy w koło głowy;-)
Bartuś zjadł już zupke a teraz ogląda swoje ukochane Toy Story bo tv znowu nie odbiera przez wiatr:sorry:
Ide pranko nastawić
 
asiulka oj to nie dobrze że ma obdarty brzuszek no niestety dzieci to wszędzie wchodzą i trzeba mieć oczy w koło głowy;-)
Bartuś zjadł już zupke a teraz ogląda swoje ukochane Toy Story bo tv znowu nie odbiera przez wiatr:sorry:
Ide pranko nastawić

Moi panowie też zupę zjedli,i zażyczyli sobie później naleśniki.
M.wróci z pracy to zrobię im,zjędzą sobie razem z tatusiem..
Aga,wiem że dzieciaki to małe wściubidełka,
tylko że ja powiedziałam na dole,
aby zwracali bardziej uwagę na niego ,bo on z tych kaskaderów jest.
No i niestety nie dopilnowali go ,i jest jak jest.

Zauważyłam że Ty też na allegro wystawiasz ciuszki po Bartusiu:)
 
Asiulka no mój też kaskader więc jak go czasem zostawiam u babci(rzadko sie to zdarza )to panikuje czy oby go dopilnuja ale póki co nic mu sie nie stało.A w domu to istny wariat:-D
Tak wystawiam za grosze żeby sie pozbyć bo szkoda mi wyrzucić a tak zawsze parę groszy wpadnie;-) ale ostatnio jakoś mi nie schodza czekam do wiosny bo na lato mam kilka fajnych ciuchów po bartku to wtedy może lepsze sumki wpadna:tak:
może i ja popołudniu zrobie naleśniki:confused:mały z chęcia zje
 
aguska2017;8247724 Tak wystawiam za grosze żeby sie pozbyć bo szkoda mi wyrzucić a tak zawsze parę groszy wpadnie;-) ale ostatnio jakoś mi nie schodza czekam do wiosny bo na lato mam kilka fajnych ciuchów po bartku to wtedy może lepsze sumki wpadna:tak: [/QUOTE pisze:
Ja właśnie zrobiłam sobie przerwę,i nie wystawiałam ponad 3 miesiące,wystawiłam w zeszłym tygodniu od nowa,i nawet nie jest źle.
Sprzedałam już garnitur po Maćku (70zł),spodnie za 16 prawie po Emilu,no i kilka aukcji już się licytuje,a sporo obserwowanych mam.Dziś już wystawiłam 2 aukcje,ale wejdą wieczorem mi,Zobaczymy jak pójdzie dalej.
 
O to ładnie;-)
ja 2 tygodnie temu chyba sprzedałam kurteczke po Bartku i kilka bluzeczek i sie uzbierało 30zł:-)
zależy jak sie trafi;-)
ja za to uwielbiam kupować:-D:-D:-D
szkoda tylko że na razie musze sie wstrzymać na brak funduszy:sorry:
a twój synek ile ma już wzrostu?
 
O to ładnie;-)
ja 2 tygodnie temu chyba sprzedałam kurteczke po Bartku i kilka bluzeczek i sie uzbierało 30zł:-)
zależy jak sie trafi;-)
ja za to uwielbiam kupować:-D:-D:-D
szkoda tylko że na razie musze sie wstrzymać na brak funduszy:sorry:
a twój synek ile ma już wzrostu?

Oj kupować to i ja uwielbiam,
no ale na razie miedzi nie ma :-D:-D
Ale jak mi przyjdzie kaska z rozliczenia po niedzieli,
to jedziemy do Kielc do galerii na większe zakupy.

Teraz wyprzedaje ciuszki do rozmiaru 104,a Emilek ma w tej chwili 110cm.
 
reklama
Asiulka myślłam, że zajrze ale mój ze 122 wyrasta pomalutku...Wprawdzie zalezy jak lezy ale 122 to minimum
 
Do góry