reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Witam się :-)

Tak przeglądając forum, wpadłam na ten wątek i chciałam do was dołączyć.
Też jestem mamuśką siedzącą w domu, tatuś pracuje w ochronie, więc wiadomo służby całodniowe i często :-) więc fajnie byłoby "otworzyć" do kogoś buzię.
Jestem Asia, jestem mamą Wiktora, którego urodziłam przez cc 31 października ubiegłego roku. Mieszkam w Oleśnicy.
W obecnej chwili czekam aż mój dziabąąg w końcu się obudzi :-)
Pozdrawiam wszystkie mamy!
 
reklama
Witam sie!
Przepraszam, że ostatnio tak Was zaniedbuję ale jakoś brak weny na pisanie miałam, długi weekend, to wiadomo chłop w domu, rodzinne spotkania :sorry: i inne bzdety.
Wczoraj u teściów byliśmy na obiedzie jakimś tam rocznicowym, bo rocznica śmierci jakiegoś tam wujka, stryjka czyjegoś 10 była. Normalnie jak w rodzinie Adamsów się czułam :eek::dry:. Posiedzieliśmy, w sumie, to jak głodna przyszłam tak głodna wyszłam :sorry:. Oczywiście zakupy w Leroy Merlin też zaliczyliśmy <weekendowe>, no i moja kuchnia żyrandola się doczekała :-);-).
Wszyscy już zdrowi, tylko mnie coś teraz rozkłada :cool:. Mały szaleje jak 150, coś też przestaje mi już w dzień spać... :dry:.
Wybaczcie, że tak nie poczytam, tylko pierwszą stronę, bo dużo nakrobałyście :tak: zresztą jak zawsze:-).
Chciałam przestrzec tych, którzy kupują coś na raty i dostają te karty z jakiegoś tam konkretnego banku. My wzięliśmy tv na raty w media markt. Dostaliśmy kartę z ge banku, który potem został przejęty przez bph. Po spłaceniu wszystkiego, po pół roku okazało się, że mamy zadłużenie na karcie!(zadzwonili do m) Zdziwieni o co chodzi, przecież spłaciliśmy 10 rat. Okazało się, że trzeba zapłacić za prowadzenie karty niecałe 50 zł. No więc zapłaciliśmy a m poszedł do banku złożyć rezygnację z karty. I znowu nowość:wściekła/y:, w między czasie wysłali list informujący o potrzebie tej wpłaty i za ten list musieliśmy zapłacić jeszcze 16zł!!!! :wściekła/y:

Także jak coś bierzecie na raty, po spłacie natychmiast rezygnujcie z tej karty! Nie wiem czy inne banki tak robią ale bph tak:crazy:. Nie odwołujemy się bo pewnie w regulaminie był taki zapis ale kto czyta te kilka stron małym druczkiem...:-(
Karolcia, my braliśmy w tamtym roku na raty pralkę i powiem Ci, że nam też wcisnęli kartę PBH. Dobrze, że braliśmy kredyt, bo byśmy się nie dowiedzieli pewnych rzeczy o tym banku no i mając kartę debetową <kurczę nie wiedzieliśmy, że ona taka była> byśmy kredytu mogli nie dostać, bo to obniżało naszą zdolność :crazy:, później jeszcze rozmawiałam z naszym radcą prawnym <prywatnie rodzina ale nikt nie musi wiedzieć :tak:> i biegiem poszliśmy zlikwidować. Okazało się że zaczęli nam problemy robić. Więc wujek się przeszedł zrobił rabanu i powiedzieli, że zlikwidują ale pod warunkiem, że w całości spłacimy, no i spłaciliśmy.
Także potwierdzam NIGDY NIC NA RATY W MEDIA, a jak już to nie dajcie sobie karty wcisnąć :tak:.
Asienka, my też wsparliśmy WOŚP, tak symbolicznie jak co roku :tak:.
Wrublik, widzę że mamy fankę seriali :-D;-).
Aguska, nasi chłopcy tak mają, że raz jedzą, a raz nie :shocked2:. Mój Kuba teraz je :-D.
As, Ty tak nie szalej kobito. Zapomniałaś że w ciąży jesteś :-D. Się uśmiałam :tak:. Grunt, że dzieciaki zadowolone no i psiaki :tak:.
Aelreda, witamy nową mamuśkę :tak:
 
Witajcie!:-)
U nas zmiany. Ksawek nie chce juz spac, za to z uwielbieniem oglada baje. Ulubione to Noddy oraz Miś Uszatek. Moj malz, gdy byl maly zawsze na koncu Uszatka plakal. K robi tak samo! Niezle płaczki z tych moich chłopaków!:-D:-D:-D
aguska - u nas rowniez apetytu brak! Bu....:eek:
krolcia - niezle z tymi kartami! Precz z wszelkim plastikiem, zwlaszcza kredytowym!:crazy:
As - aktywny dzionek!:-DZ tego co czytam samopoczucie dobre Ci dopisuje! Super!!!:-D
Aelreda - witak wsrod nas! Zapraszamy serdecznie!:-)
Milego dnia!
 
Oj nie mówcie, jak wasze dzieci starsze to znajdujecie dużo czasu! :szok:
Mój to synek mamusi, nawet z pokoju wyjść nie mogę bo płacze, a jak już rozmawiam przez telefon i nim się nie zajmuje to się weźmie rozgada tak, że mnie przegada.
 
As przyznaj się Ty gdzieś tam sobie duracell'ki wkładasz!
Ot zwykły spokojny dzień ciężarnej!:-D
Dobrze, że samopoczucie dopisuje.

Witam również nową mamuśkę z synkiem.:-)

Nie zauważyłyście, że więcej chłopców ostatnio(kilka lat) się rodzi? Wszędzie trąbią, że więcej dziewczynek a w moim otoczeniu to 90% dziewczyn chłopców rodzi:tak:. Tutaj też na "mamuśkach" chyba przewaga chłopców mimo wszystko.
 
Dziewczynki nie pisałam wcześniej ,żebyście się zbytnio nie denerwowały ,wystarczy ,że ja to robię ...:-D:-D:-D
Dziś o 14.40 mam USG połówkowe ,więc proszę o trzymanie kciuków.:tak::tak:
 
As przyznaj się Ty gdzieś tam sobie duracell'ki wkładasz!
Ot zwykły spokojny dzień ciężarnej!:-D
Dobrze, że samopoczucie dopisuje.

Witam również nową mamuśkę z synkiem.:-)

Nie zauważyłyście, że więcej chłopców ostatnio(kilka lat) się rodzi? Wszędzie trąbią, że więcej dziewczynek a w moim otoczeniu to 90% dziewczyn chłopców rodzi:tak:. Tutaj też na "mamuśkach" chyba przewaga chłopców mimo wszystko.

ha! a ja mam wokół same dziurki! moje dwie (i najszybciej że trzecie to też, no bo jak to tak nie wdać się w rodzinkę) mój brat - córa, kuzynka - córy dwie, szwagierka starsza - córy dwie, szwagierka młodsza córa... koleżanka - córa, hmmm Krolcia a u ciebie mówisz same chłopiska?:confused2:

As kciuki zagwarantowane!
witam nową mamusię, im młodsze dziecko według mnie tym mniej miałam czasu, później chyba domyśliłam się uczyć dziecko żeby choć chwilę potrafiło się zająć sama sobą
 
No u mnie same chłopy. Po jednym albo po dwóch. W rodzinie i znajomych bliższych i dalszych to jest pełno chłopców a dziewczynki tylko trzy.:confused2:

As kciuki zaciśnięte:tak:. No i za tego chłopaczka!:-p;-)
 
reklama
Do góry