reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

dołączam z powitaniami!
Anula gratki dla syncia! niech Ci rośnie duży i zdrowy
ach moja nocka też dziś niedospana, ale postanowiłam że dziś korzystam z obecności męża w domu i odsypiam, mmmmm
 
reklama
Witajcie!:-)
Anula
- sliczny Półroczniak! Wszystkiego dobrego, co najwazniejsze zdrowka!:-)
U nas dzisiaj sloneczko przebija za chmurek i jest tak pozytywnie!:-D
Na obiadek robie zupke warzywna z ryzem. Wieczorkiem zamierzamy obejrzec jakis filmik. Jeszcze tylko nie wiem jaki. Lubie horrory badz thillery, a nie bardzo komedie romantyczne. Ostatnio obejrzalam i myslalam, iz zasne z nudow! Kiedys bardzo lubilam ten gatunek filmu, a teraz ....:sorry2:
Lece do malego!
Milej soboty Babeczki!!!:-)
 
Witam:)
U nas ok:tak: wpadłam tylko na chwile zameldowac ze zyjemy i nic nam nie dolega! Zaraz mykamy na basenik a potem do mamy. Jedziemy na cały tydz :-D P. wziął urlop wiec bedziemy wyyyyypoczywac:-D na wsi... i przy okazji pilnowac dobytku (mama jedzie z moim bratem i ojczymem w góry). Takze nie wiem kiedy do was teraz zajze jak by co to do niedzieli nastepnej:-D PAPA!
 
Smuuuty. Myślałam, ze pojedziemy wbić się do kogoś na kawkę, a tu m smuci, ze mu się nie chce. Trudno.:-(

Różyczka miłego oderwania od codzienności!


A ja lubię komedie, a kiedyś wolałam horrory. Ale takie dobre komedie, żeby faktycznie się pośmiać:-D a nie jakieś romantyczne na których raz czy dwa tylko się uśmiechnę...
 
reklama
Do góry