reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Witam i ja
U nas od rana piekne sloneczko i na szczescie jest cieplej:tak::tak::tak:
Wczoraj nie pomylam okien bo mi sie nei chcialo a poza tym o 17 ogladalam mecz:-pMoze dzisiaj sie zmobilizuje i je umyje;-):-)Na razie poscieralam tylko kurze hehe:-)Moje dzieci od jakiegos czasu wstaja wczesniej:szok::szok::szok:Pewnie przez to ze tak szybko robi sie jasno i swieci slonce:tak:
Ale ja tez jak zaprowadzam mlodego to pozniej juz cwicze i jak sie klade to tylko na chwilke ale jzu nie zasypiam:szok::tak::tak::tak:
Dzisiaj na 15 jestem umowiona do pipologa,ale nie wiem czy bedzie mi sie chcialo jechac
Dominik dostal dzisiaj rano kolejne zaproszenie na urodziny na 9 marca
 
reklama
hej!!
witam w poniedziałkowy dzien.za oknem słoneczko świeci na termometrze 10*na plusie, ale zimny wiatr wieje:dry:.byłam z blizniakami na spacerze ale krótko bo krystek w oknie czekal na mnie(biedny taki przez tą swinkę):-(smutno mi sie zrobilo i wróciłam szybko do niego.
teraz dzieci spią,krystian oglada begi narciarskie,ja pranie włączylam,obiad sie robi,posprzątane juz mam wiec odpoczywam.

miłego dnia.:-)

anbuba-antybiotyk mam do czwartku(a myslałam ze do wtorku)
fajnie ze u Ciebie wszyscy zdrowi.:tak:oby tak dalej było.

beatka-ale kubus twój ma spanie:szok:
moi chłopcy to o 7 już nie spią.

mh-wielkie gratulacje dla niki za odpieluchowanie.:tak:


a co nas tu tak mało ostatnio:szok::szok::szok::szok:
 
No fakt pustki u nas ostatnio:baffled::baffled::baffled::baffled: ale nic rozkręcimy to form na nowo z wiosennym podmuchem a co :-p:-p:-p:-D:-D
Ale u nas cieplutko dzisiaj słonko świeci leciutki wiaterek +5 na termometrze no rozkosz :tak::tak::tak:wyszłam z Antonim po Julie juz po 11 godzinkę dobrą pospacerowaliśmy odebraliśmy Julkę i dalej spacer w łąki las no boskooooo dzieciaki miały ochotę na jeszcze ale mi po weekendzie nogi już w 4 litery wchodziły więc wracaliśmy do domu :tak::tak:ale i tak ponad 2 godzinki na spacerku to bomba dzisiaj już tak wiosnę czuć w powietrzu :tak::tak::tak::tak:
Liduś zdrówka kochana :tak::tak::tak::tak: ty chora Krystianek chory nie fajnie :no::no:
Beatko jak tam zagadnienia ????????????
MH że "Niska " to Niki jak mniemam ?:-p:-D:-D:-D:-D
Dowikluś kochana no nie uwierzę ty tak mało śpisz???????????????i twoje dzieci też??:szok::szok::szok::szok::szok: no ja przyzwyczajona że wy to raczej z tych długo śpiących jesteście:-D:-D:-D
Muszę z moją Juliną do okulisty iść bo widzę że czyta bardzo blisko trzyma książkę i że zaczyna mi mówić że męczą jej się oczy od małych literek:baffled::baffled::baffled: i jak zadzwoniłam do okulisty na NFZ to po pierwsze rejestrują dopiero od kwietnia ale nie można się już zarejestrować bo czekają na ile NFZ im pozwoli wizyt:angry::angry::angry: a po drugie nie jest powiedziane czy w pierwszym półroczu tego roku w ogóle się załapiemy:szok::angry::angry::angry:no nic płać człowieku składki a jak co do czego to i tak lecz się prywatnie bo to Polska właśnie kraj prZYjazny ludziom :wściekła/y::wściekła/y: ech brak słów:dry::dry::dry:
 
Witam i ja poweekendowo :-):-)
Nie czytałam przyznaję ale już będę na bieżąco :tak::tak:
Z rana byłam u gina a przy okazji odwiedzenia przychodni zapisałam się też na wizytę do alergologa bo wreszcie trzeba coś z tym moim wiecznym katarem zrobić :tak::tak:
MH gratulacje za odpieluchowanie :tak::tak:
Malinka bo u nas w Pl to tylko do lekarzy chodzić :baffled::baffled: ja zapytałam się dzisiaj w rejestracji ile trzeba czekać na wizytę do alergologa to mi powiedziała ze 15 marca jest wolne więc czym prędzej się zapisałam ale np. do dentysty z tego co wiem to państwowo zapisać się jest masakra :szok::szok:
 
Witam wieczorkiem
Znowu mi laptop padl ale jakos dalo sie go wlaczyc:no::no:Byl u mnie sasiad-informatyk i najprawdopodobniej bede miala dysk do wymiany:no::wściekła/y:
Bylam u tego gina dzisiaj i jak mi wsadzila wziernik to myslalam ze sie zes..m z bolu:szok::no::no::no:No masakra jakas:no::no::no:Za 4 dni odbieram wyniki cytologii a pozniej to sie chyba z 5 lat nie zjawie na wizycie taki mam uraz:no::no::no::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Dominik dzisiaj caly dzien gada o swojej narzeczonej:szok::szok:Planuje Ja zaprosic na randke w sobote:szok:
No i zapytal sei mnie dzisiaj czy Wera bedzie mogla kiedys u nas spac:szok:Jak Mu sie zapytalam a gdzie bedzie spala to mi odpowiedzial ze z Nim w wyrze:szok::-D:-D:-D

MALINUS
Ja tez jestem w szoku ze my tak mało spimy;-):-D
Pogody Tobie baardzo zazdroszcze:tak::tak::tak:
A z tym umowieniem sie do okulisty to wspolczuje:no::no::no:Tak jak piszesz-placimy skladki a po lekarzach biegamy prywatnie:no::no::no::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

LIDUS
Oby swinka jak najszybciej i jak najmniej bolesnie mineła:tak::tak:

ANACONDZIA
Widze ze Ty tez bylas dzisiaj u pipologa:-)
A u nas do dentysty na NFZ czeka sie kolo tygodnia:tak::tak::tak:I w sumei przypomnialo mi sie ze mialam nas zapisac:tak::tak::tak:

 
Lidka oby świnka szybko przeszła bo pogoda się robi :tak:
Malinka tak to jest z lekarzami u nas w kraju :dry: ja dlatego wolę iść prywatnie :tak: a zagadnienia jak na razie leżą bo czasu na nie nie mam :sorry2: jak Kuba śpi to ja sprzątam albo obiad robię :sorry2: no ale jak @ mi minie to się biorę za ćwiczenia i zagadnienia :-)
Dowikla to to Ci Dominik :-D ale się uśmiałam :-D taki to szalony wiek :-) u gina aż tak źle :szok: ja to nigdy nie mam problemu :sorry2: może za bardzo spięta byłaś :sorry2:
Anaconda to szybko termin był, to dobrze :tak:

Witam wieczorem ;-) M jak wrócił z pracy to pojechaliśmy do teściowej :tak: no i 40 minut temu wróciliśmy :sorry2: no ale my z Kubą już po kąpieli, Kuba po kolacji, a ja nawet zdążyłam posprzątać całą kuchnię :-) na jutro obiad mam więc mam wolne, oczywiście jak go nie zjem w nocy :-p zaraz mam znowu anime, więc trzeba coś zjeść i się kładę bo coś mnie plecy zaczęły boleć :dry: spokojnej nocki życzę, do jutra Laseczki :-)
 
witam wieczornie
MH gratulacje dla Niki
Dowikla to twój Dominik nie złe ziółko:-)już narzeczoną chce prosic do wyrka no hoho :-DNiestety nasze dzieci dorastaja:-)
Malinka niestety to tylko Polska

a mój Bartuś tradycyjnie o 19 zasnąl:-)My już po kolacji
Dziś szukałam na necie jakiś przepisów dla alergików i znalazłam fajne nie drogie;-)Ciekawe co jutro powie nam nasza pani doktor bo jutro mamy wizyte mam nadzieje że przepisze bebilon pepti i z głowy
 
Witajcie:)
A my dzisiaj jeżdzilismy za meblami do salonu:)
O mamo ale sie napatrzyłam:)Mam nadzieje ze ładne wybrałam:)
 
reklama
Witam :-):-):-)
U nas od rana piękne słonko świeci więc od razu lepszy humor mimo niedospania :-D:-D
Dowikla no niezły agent z tego twojego Dominika :-D:-D przygotowuj się pomału mamuśka na przyprowadzanie dziewczyn :-D:-D:-D
Aguska trzymam kciuki za dzisiejszą wizytę u lekarza, oby mleczko pomogło na tą alergie bez jakiś dodatkowych leków czy testów :tak::tak:
Beata i jak tam z brzuszkami? Ile już jesteś w stanie zrobić bez przerwy? :baffled::baffled:
 
Do góry