reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

czesc mamuski!!!
witam sie i ja po dluszej przerwie,dopadlo mnie w srode chorubsko i polożyło mnie do łóżka:-(.nie miałam siły na nic tak mnie rece,nogi, głowa,uszy gardlo bolało myslałam ze padnę:wściekła/y:dobrze ze m byl w domu to sie dziecmi zajmował bo ja nie:no: dałabym rady.byłam u lekarza i sie okazało ze mam angine ropną.na szczescie już sie czuje dobrze mam jeszcze antybiotyk zarzywać do wtorku.

mi przeszło ale to nie:no: koniec chorub w moimi domu....tym razem krystiana dopadła świnka teraz tylko czekam kiedy zarazi sie alan i mikołaj.:-(

u nas dzis ładnie sloneczko swieci i plus 10*na termometrze,moje dziecko smutne bo nie moze poszalec na sankach ani wyjść na dworze:-(

dzis niedzielne popołudnie spędzamy w domu wiec jak by ktoraś z was chciała mnie odwiedzić to zapraszam:-):tak:

milej i slonecznej niedzieli życzę!!!!!!!


wybaczcie laski ale nie dam rady was nadrobić w czytaniu od srody.:-:)zawstydzona/y:
ale teraz postaram sie juz być na bieżąco:tak:


agusiek-ja po winie to zawsze zle sie czuje:dry:

dowikluś-to może wpadniesz do mnie i mi troszkę poprasujesz:-p;-) bo ja przez ta chorobę mam strasznie dużo ciuchów do prasowania.:szok:

beatka-jak z twoja kondycją teraz??
bo umnie kiepsko:zawstydzona/y: przez to ze byłam chora to nie cwiczyłam bo nie miałam sily,ale od dziś zaczynam:tak: pewnie jutro sie nie ruszę:eek::sorry:
 
reklama
Lidka ja od piątku nic nie zrobiłam bo @ dostałam :dry: i się wolę nie ruszać bo potop by był :-D ale za to siedzę i nadrabiam słodycze :-D no ale jak się skończy @ to też się biorę dalej za ćwiczenia :tak: zdrówka dla Was

Witam wieczorem. Ja po lekkiej kolacji, jeszcze potem będę musiała coś zjeść :tak: Kuba się bawi, zaraz mu zrobię kolację i pójdzie spać :tak: dzisiaj nie spał więc pewnie szybko padnie :-) spacerek dzisiaj zaliczony, poszliśmy się przejść nad rzekę, big kółko po lesie zrobiliśmy i prawie po 3h do domku wróciliśmy cali w błocie :-D ale fajnie cieplutko było dzisiaj :tak: spokojnej nocki życzę :-)
 
Hej ja tylko na chwile:-)
nie chce zapeszać ale to mleko ryżowe chyba pomaga Bartkowi:-)Bo plamy na buzi są już mniej widoczne i ogólnie widać mała poprawe:-)zobaczymy później
Jutro zadzwonie rano do przychodni i zapytam jak nasza doktor przyjmuje to może jeszcze jutro do niej się przejdziemy bo chce recepte na Bebilon pepti
Uważam że to alergia na mleko
Miłej nocki kochane
 
witajcie kobtiki
mialam do was zajrzexc wczesniej ale caly weekend chlop okpuowal kompa...a iech mu bedzie
a wiec-Weronice opsa juz przeszla,idzie jutro do rzedszkola,wiec juz dawno spi:tak::tak::tak::tak::tak:
u Pauliny zadnych oznak choroby jeszcze nie ma wiec do szkoly idzie:tak::tak::tak::tak::tak:
chlop w pracy,a ja rano do pracy
mroz zelzla-w dzien calkiem fajne sloneczko,mrozek minimalny,teraz tylko - 7 :-D:-D:-D:-D:-D:-Dw porownaniu jak w czwartke bylo jeszcze -20 to teraz lekki mrozek:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

zlozylam podanie i jak dobrze podzie to do1mrac bede pracowac na caly etat,zawsze to dodatkowy grosz,bo akurat tego zawsze malo:dry::dry::dry::dry:
bede jutro dzwonic do dentystki bo naddal laze z bez plomby w 2 a juz widze jak bedzie boalao:dry::dry::dry::dry::wściekła/y:

siostra moja sprowadzila sie do Mrozow i to callkime niedlako mnie wiec teraz bede miala lepiej bo i na zakpuy i z dziecmi posiedz jakby co:-p
juz planujemy jaksi wypad na piwko:tak::tak::tak::tak::tak:





Cześć, ja znowu zabiegana... mam dwie panienki w domu... zaspalismy do przedszkola...

To zdjęcie, pstryknełam wczoraj jak Niki spala :0 ale jeszcze kupa roboty przedemna :p Zobacz załącznik 331183

nie poznaje:no::no::no: w ktorym pokoju takie szalenstwo??????????
a jak paluszki?

dziewczyny przed chwila przyjaciółka mi dała namiar do sklepu z odzieżą dziecięca i młodzieżowa do pracy chcą pania która sie nie uczy:-)jutro idę zanieść cv bo osobiście trzeba złożyć.ciekawa jestem jakie godziny i co jutro napewno idę to się przekonam.chciałabym iść do pracy bo kasa by się przydala
trzymam kciuki zeby wypalilo

czesc mamuski!!!
witam sie i ja po dluszej przerwie,dopadlo mnie w srode chorubsko i polożyło mnie do łóżka:-(.nie miałam siły na nic tak mnie rece,nogi, głowa,uszy gardlo bolało myslałam ze padnę:wściekła/y:dobrze ze m byl w domu to sie dziecmi zajmował bo ja nie:no: dałabym rady.byłam u lekarza i sie okazało ze mam angine ropną.na szczescie już sie czuje dobrze mam jeszcze antybiotyk zarzywać do wtorku.

mi przeszło ale to nie:no: koniec chorub w moimi domu....tym razem krystiana dopadła świnka teraz tylko czekam kiedy zarazi sie alan i mikołaj.:-(y:

zdrokwa dla Ciebie i dla dziecizckow
a swoja droga na ile dni dostalas antybiotyk?
przy anginie musowo brac 10dni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
nie wiem czemu lakrze daja tylko na rtydzien,a pozniej dziwne ze angina wraca jak sie bakcyli nie wybije do konca.....
co by nie bylo masz wybrac tyle ile trzeba:tak::tak::tak:
a angina przestaje sie zaraz 24godziny od 1 dawki antybiotyku

Hej ja tylko na chwile:-)
nie chce zapeszać ale to mleko ryżowe chyba pomaga Bartkowi:-)Bo plamy na buzi są już mniej widoczne i ogólnie widać mała poprawe:-)zobaczymy później
Jutro zadzwonie rano do przychodni i zapytam jak nasza doktor przyjmuje to może jeszcze jutro do niej się przejdziemy bo chce recepte na Bebilon pepti
Uważam że to alergia na mleko
Miłej nocki kochane

znam i ja ten bol
juz Ci dziewczyny napisaly czego nie owlno dawac.
czytac skaldy-serwatkiw proszoku tez dawac nie mozna,zwroc jeszcze uwage na jajka,kakao i cala czekolade,cytrusy,trsukawki,orzechy,miod
pamietam ze ja znalazlam jakies biszkopty bez mleka,tylko nie pamietam jakies firmy...chyba lewitana
moja mala sie zajdala waflami ryzowymi:tak::tak::tak::tak:

no i tyle

laski-moja siotra i brtaowa sprzedaja swoje kiecki slubne.jedna rozmiar 36 druga chyba 38/40 obie w kolorze ecri...gosert doszywany do spodnicy.obie na pradwe laden
obie byly nowe,wiec tylko uzyte przez jedna noc
jakby ktoras byla zainteresowana to wrzuce foti i dam namiary zeby sie dogadac:tak::tak::tak::tak::tak:


i jeszcze witam nowe mamy;)
i zdrowk DLA chorowitkow i najlepszego dla solenizantow i jubilatow
 
witam, porannie :-)

Dzieci moje ostatnio o 6 wstaja :baffled:

wczoraj byłysmy z helenka na przedstawieniu, wroicła tak zmeczona, że o 19.30 sama sie w piżamkę przebrała :-D:-D:-D:-D

No i musze sie pochwalic, ze moja Niki, odpieluchowana prawie :tak: Na noc o na dwór jeszcze zakładam, ale zdejmuje sucha :tak: A w domu nocnik stoi w pokoju i sma robi siku :tak: ściaga i podciąga spodenki tez sama :tak:

Anabubka, to teraz masz dobrze :tak: a pokój to nasz :-p w clej chałupie zmiany :-D:cool2:

Pozdrowienia dla wszystkich, pewnie jeszcze zajrzę potem :tak:
 
Bubka fajnie że zajrzałaś :tak: dobrze że dziewczyny już zdrowe :-)
MH o 6 pobudka :szok: ja bym chyba potem nie wyrobiła :tak: dobrze że Kuba się budzi 8-9 :tak: fajnie że Niki już bez pampka :-)

Witam. Kuba ogląda Dorę a ja zaraz do kuchni wchodzę :tak: nie wiem co na obiad mam zrobić i chyba pójdę na łatwiznę i zrobię kotlety ;-) słoneczko piękne świeci i dzisiaj też ma być ciepło więc po południu spacerek znowu :-) no to chyba tyle co u mnie idę pranie nastawić i do roboty :tak:
 
Hej laseczki po weekendowo :happy2:
Nie czytałam przyznaję :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
MH sybko wam poszło odpieluchowywanie :tak::tak::tak::tak::tak::tak: bardzo szybko my też na spacer zakładamy pampka póki tak zimno jest ale ściągamy suchy :tak::tak: po nocy to różnie 5 nocy suchy 2 noce mokry :baffled::baffled::baffled:
Laseczki koniec ferii:dry::dry::dry::dry:ale szkoda :tak::tak::tak::tak::tak::tak:tak było fajnie nie trzeba było się rano zrywać...ech......... ale na szczęście jest cieplej:tak::tak::tak::tak:rano jak sżłyśmy z Julią to byłyśmy obie w szoku że już tak widno o 7 rano:szok::szok::szok::szok::szok: i ptaszki śpiewać zaczynają:tak::tak::tak:i przebiśniegi są :tak::tak::tak::tak::tak::tak:
Wstawać śpiochy :tak::tak::-D:-D:-D
 
reklama
Bubka fajnie że zajrzałaś :tak: dobrze że dziewczyny już zdrowe :-)
MH o 6 pobudka :szok: ja bym chyba potem nie wyrobiła :tak: dobrze że Kuba się budzi 8-9 :tak: fajnie że Niki już bez pampka :-)

Witam. Kuba ogląda Dorę a ja zaraz do kuchni wchodzę :tak: nie wiem co na obiad mam zrobić i chyba pójdę na łatwiznę i zrobię kotlety ;-) słoneczko piękne świeci i dzisiaj też ma być ciepło więc po południu spacerek znowu :-) no to chyba tyle co u mnie idę pranie nastawić i do roboty :tak:

Moje dzieci jakos nigdy nie orzepadały za spaniem :sorry2::-D

Hej laseczki po weekendowo :happy2:
Nie czytałam przyznaję :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
MH sybko wam poszło odpieluchowywanie :tak::tak::tak::tak::tak::tak: bardzo szybko my też na spacer zakładamy pampka póki tak zimno jest ale ściągamy suchy :tak::tak: po nocy to różnie 5 nocy suchy 2 noce mokry :baffled::baffled::baffled:
Laseczki koniec ferii:dry::dry::dry::dry:ale szkoda :tak::tak::tak::tak::tak::tak:tak było fajnie nie trzeba było się rano zrywać...ech......... ale na szczęście jest cieplej:tak::tak::tak::tak:rano jak sżłyśmy z Julią to byłyśmy obie w szoku że już tak widno o 7 rano:szok::szok::szok::szok::szok: i ptaszki śpiewać zaczynają:tak::tak::tak:i przebiśniegi są :tak::tak::tak::tak::tak::tak:
Wstawać śpiochy :tak::tak::-D:-D:-D

no u nas tez pewnie potrwa zanim sie tak doszczetnie odpielu****emy, ale sama jestem w szoku, ze ona tak sobie radzi :-)

a ja tez musiałam dzisaj sie przleciec, bo M poleciał na 6 do roboty, Niska biedna sie popłakala, że Helenka została w przedszkolu, a ona nie moze :sorry2:
 
Ostatnia edycja:
Do góry