reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

As to ja zdrówka życzę dla Darka oby to jednak zapalenie płuc nie było.
Już moja mama jak będzie szła do pracy to zajdzie po to mleczko do sklepu ze zdrowa żywnościa bo akurat nie daleko jej pracy jest ten sklepik.
Bartek śpi więc mogę trochę posprzątać to narazie kobietki:-)
 
reklama
Dziewczyny ,czy ma któraś z Was taką zabawkę do sprzątania?
Myślę nad roombą już kilka ładnych miesięcy i czym dłużej myślę tym bardziej mnie przekonuje :tak:
Przedwczoraj miałam prezentację tego urządzenia w domu i co najważniejsze to pięknie ściąga sierść z paneli i płytek ,bo dywanów z racji psa nie posiadam.:-D:-D:-D
Może przy roombie bym się odważyła rozwinąć mój wełniany dywan :tak:;-):-)
YouTube - iRobot Roomba 560 official video demo

YouTube - iRobot Scooba Floor Washing Robot

A tutaj jak pracują razem

http://www.youtube.com/watch?v=pKNYFS10yWQ&feature=related
 
Ostatnia edycja:
As76 ja mam podobnego robota z POWERMED i nie narzekam. Jest to dobre urządzenie kiedy ma się duże powierzchnie i jeśli nie masz progów.
No to nie mam ani jednego progu i ponad 130 m ma piętrze i ponad 120 na poddaszu do obskoczenia :tak:;-):-):-)
Dlatego się nad tym zastanawiam już dobry rok :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
Moja mama była po to mleko ryżowe i wiecie co usłyszała?Że to nie mleko dla tak małego dziecka i że lepiej podać kozie.Zgłupiałam.i teraz nie wiem czy moja mama ma iźć je kupi czy nie?:eek:jak myślicie?czy ta baba ze sklepu jakaś nie poinformowana jest za bardzo dla kogo takie mleko.
 
Ile ludzi tyle opinii.
Ja podawałam i nic się działo.
Fakt ,że podawałam go mało ,bo opierałam się głównie na Isomilu.
Co do koziego...
Jak mały ma nie daj Boże nietolerancję laktozy jak moje gadziny ,to mleka koziego też nie można.:no:
Każde mleko odzwierzęce zawiera ten cukier ,więc kozie również.:sorry:
Ja bym wybrała do normalnego podawania Isomil,Prosobee lub Nutramigen ,(ale on strasznie śmierdzi) ,a do tego w małych ilościach podawałabym to ryżowe mleko.
Jest jeszcze ryżowe w płynie ,

Mleka zbożowe - Mleko ryżowe naturalne Isola - karton

Wszystko zależy jak karmisz małego ,jeśli miał mocno rozszerzoną dietę do tej pory i nic mu nie było ,to nadal nic mu nie będzie :no::-):-)
Moja mała w wieku waszego małego jadła wszystko to co my za wyjątkiem grzybów i kapusty :-D:-D:-D.
Kuba w tym wieku miał dietę może 6 mies.dziecka ,bo mu nie smakowało i wszystkim wymiotował.:sorry::sorry::sorry:
 
Jutro się chyba wybiore do pediatry niech ona coś poradzi wkocu od tego ja mam.a sinlac dziś na noc dam:-)dzięki za pomoc

Aga tu masz dobre podstawy na temat uczulenia
Karmienie alergika - Porady dla alergików - arykuł

Jeśli już to do dobrego alergologa ,bo pediatra to znów da Ci maść i podstawowe zalecenia.:sorry::sorry::sorry:
Ja jak czegoś nie wiedziałam co podawać to wchodziłam na forum wegedzieciak.
Tam dziewczyny Ci poradzą.
Zapomniałam Ci napisać ,że można samemu zrobić pyszne mleczko migdałowe i jaglane ;-):-):-)

Tu masz na temat mleka migdałowego i ryżowego .
http://wegedzieciak.pl/viewtopic.php?t=2471
 
Ostatnia edycja:
Cześć Dziewczyny!
Nie było mnie troszkę czasu:zawstydzona/y:, a teraz nawet nie mogę nadrobić zaległości w czytaniu bo mam strasznie słaby transfer:wściekła/y:. Więc jestem tylko na chwilkę. U Nas powolutku ale ciąglę do przodu. Czekam teraz na kasiorkę z pit'a żeby podreperować dziurę budżetową;-).
aguska jak tam zęby Bartka? U Nas nic się nie ruszyło, a Kuba dalej marudny. Na szczęście już w nocy normalnie śpimy:-).
Mam pytanie próbowała może któraś z Was pampersów BabyDream z Rossmann'a albo Dady Comfort z Biedronki? Co o nich myślicie? Była bym wdzięczna za odpowiedź, bo zastanawiam się nad wyborem.
Miłego i spokojnego popołudnia. Pozdrawiam
 
reklama
fanta20062 ja używam dada premium z biedronki i są super polecam a tych z rossmana nie miałam nigdy to nie wiem.U nas narzaie zębów 8 i nadal ma opuchnięte dziąsła tak jakby 3 wychodziły u góry ale kiedy wyjda to poczekamy.
Oby Kubusiowi szybko wyszły:-)
 
Do góry