reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
hej dziewczyny mam pytanko co mam podawać zamiast tego mleka modyfikowanego?Bo mały je zawsze rano i wieczorem z butli i nie wiem jak mam teraz to zmienić żeby na kolacje zjadł coś innego tj.on zawsze przytula się do mnie i jak zje to zasypia w moich ramionach podobnie jest rano gdy mąż go karmi to Bartek w sumie na śpiocha je i nie wiem jak miałby coś innego zjęść łyżeczka?Bo chce tak jak piszecie odstawić to mleczko na jakiś czas i zobaczymy.Ale również nie chce zaburzać codziennego rytuału.wiezcorem to jeszcze jakoś może coś innego mu wcisnę ale rano to nie wiem jak
 
Anaconda, maż w domu i wszystko jasne :rofl2::-D
As, dawaj nam znac, oby skończyło sie na strachu...
Aguśka, ja dawałam kaszke ryzowa na wodzie :eek::tak:

No jestem w trakcie skręcania, Anika mi dzielnie pomaga :eek::-D:-D:-D:-D
 
hej laski

przyznaje ze nie poczytałam tylko przeleciałam po postach i widze nowe mamusie wiec witam serdecznie :tak::tak::tak::tak:

zimno snieg wpada zaraz mnie zasypie i nigdzie nie wyjade znów :wściekła/y:gdzie ta wiosna:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Lenka od wczoraj mega maruda , znów ma katar ze wszystko jej zatyka nosz nerwowo mozna sie wykonczyc :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Ale jedno mnie cieszy bow czoraj udalo sie pozałatwiac troche no i dzialka zostala wkoncu przepisana na męża wiec mozemy zaczynac skladac za dwa tygodnie papiery o warunki zabudowy :biggrin2: wiec przynajmniej to mnie cieszy:biggrin2::biggrin2::biggrin2::biggrin2:

a i pochwale sie bo maz dzisiaj znów kupił bilety na sobote do kina tym razem na Och Karol wiec sobotni wieczór znów zapowiada sie ciekawie :biggrin2::biggrin2::biggrin2:
 
hej dziewczyny mam pytanko co mam podawać zamiast tego mleka modyfikowanego?Bo mały je zawsze rano i wieczorem z butli i nie wiem jak mam teraz to zmienić żeby na kolacje zjadł coś innego tj.on zawsze przytula się do mnie i jak zje to zasypia w moich ramionach podobnie jest rano gdy mąż go karmi to Bartek w sumie na śpiocha je i nie wiem jak miałby coś innego zjęść łyżeczka?Bo chce tak jak piszecie odstawić to mleczko na jakiś czas i zobaczymy.Ale również nie chce zaburzać codziennego rytuału.wiezcorem to jeszcze jakoś może coś innego mu wcisnę ale rano to nie wiem jak
Kochana to może daj kleik ryżowy albo rozgotuj płatki ryżowe!!
 
hej dziewczyny mam pytanko co mam podawać zamiast tego mleka modyfikowanego?Bo mały je zawsze rano i wieczorem z butli i nie wiem jak mam teraz to zmienić żeby na kolacje zjadł coś innego tj.on zawsze przytula się do mnie i jak zje to zasypia w moich ramionach podobnie jest rano gdy mąż go karmi to Bartek w sumie na śpiocha je i nie wiem jak miałby coś innego zjęść łyżeczka?Bo chce tak jak piszecie odstawić to mleczko na jakiś czas i zobaczymy.Ale również nie chce zaburzać codziennego rytuału.wiezcorem to jeszcze jakoś może coś innego mu wcisnę ale rano to nie wiem jak
Zamiast mleka modyfikowanego zwykłego możesz podać mleko z wyizolowanym białkiem .
Są takie dostępne na rynku.
Mój mały jadł Isomil i bardzo mu smakował.
Tu masz wszystkie dane na temat tego mleka
http://www.abbott.pl/pdf2/ISOMIL%202%20400%20mg.PDF

Możesz też podawać produkty Alpro i mleko ryżowe .
Nasze produkty - Alpro soya
Niestety te produkty dość mocno biją po kieszeni
mleko ryżowe (napój ryżowy)-tu cena spoko
Mleko ryżowe w proszku 400g

Podawałam jeszcze Sinlac + owoce z pojemniczków fruta pura
http://www.i-apteka.pl/product-pol-28833-SINLAC-Nestle-produkt-bezglutenowy-zbozowy-650g.html
 
Ostatnia edycja:
dziękli dziewczyny ja kiedyś bartkowi podawałam sinlac i bardzo mu smakował a to mleko ryżowe mnie zainteresowało nie wiecie czy gdzies w sklepie w aptece mona je dostać?
 
hej dziewczyny mam pytanko co mam podawać zamiast tego mleka modyfikowanego?Bo mały je zawsze rano i wieczorem z butli i nie wiem jak mam teraz to zmienić żeby na kolacje zjadł coś innego tj.on zawsze przytula się do mnie i jak zje to zasypia w moich ramionach podobnie jest rano gdy mąż go karmi to Bartek w sumie na śpiocha je i nie wiem jak miałby coś innego zjęść łyżeczka?Bo chce tak jak piszecie odstawić to mleczko na jakiś czas i zobaczymy.Ale również nie chce zaburzać codziennego rytuału.wiezcorem to jeszcze jakoś może coś innego mu wcisnę ale rano to nie wiem jak

dziękli dziewczyny ja kiedyś bartkowi podawałam sinlac i bardzo mu smakował a to mleko ryżowe mnie zainteresowało nie wiecie czy gdzies w sklepie w aptece mona je dostać?

Szukaj w sklepach ze zdrową żywnością np tu:
Sklep ze zdrow� �ywno�ci� www.sklepnazdrowie.pl: Nap�j "mleko" ry�owe w proszku 400 g/vg

Na tym mleku możesz robić wszystkie kaszki ,ja dawałam zamiennie z Isomil 2
Tym mlekiem można też zabielać zupki:-)
Teraz jest naprawdę bardzo dużo takich produktów ,więc musisz dobrze poszukać.
Ja bym nie podawała tylko mleczka kokosowego ,bo strasznie jest słodkie to raz ,a dwa ,że mocno tym kokosem pachnie i zmienia smak i zapach wszystkich potraw;-)
Dobrym rozwiązaniem jest też podawanie kaszki ryżowej z dodatkiem deserka owocowego .
Spokojnie zje z butli i to z uśmiechem na buzi.
Pyszne są i w dodatku masz taki smak jaki dodasz deserek ,więc smaków Ci dostatek.:-D:-D:-D
 
Barbara ja obecnie mieszkam w żaganiu, ale w żarach też bywam :tak:
Aguska As Ci już wszystko napisała :-)
Iwcik chyba mężowi się spodobały takie wypady :-) fajnie że już działka na męża przepisana :tak:
MH to masz fajnego pomocnika :-) skręcaj i pokazuj co zmontowałaś :-D
Agnes zdrówka życzę :-)

Witam. U mnie znowu piękne słoneczko świeci ale zimno :sorry: Kuba się pokłada więc zaraz dam mu zupkę i pójdzie spać :tak: ja obiadek mam już zrobiony więc mam luz :-) nawet okno w kuchni sobie wyszorowałam i zostało mi tylko u Kuby :-) ale u niego poczekam aż będzie cieplej bo muszę parapet u niego pomalować :tak: trzeba się wziąć za zagadnienia zostało mi tylko 380 :sorry: M poszedł w sienie sprzątać, trzeba ją sprzedać bo kasa potrzebna :tak: mam nadzieję że ktoś ją kupi :sorry: idę zupkę podgrzać i Kubę kładę :-) zajrzę później :tak:
 
reklama
Dziewczyny miałam nosa.:tak::-:)-:)-:)-(
Darek ma najprawdopodobniej zapalenie płuc.:crazy::crazy::crazy:
Dostał skierowanie na RTG i jeszcze dziś z wynikiem do lekarza.
Jak się potwierdzi to duże zagrożenie szpitalem ,w związku z tym bólem w klatce i nie możnością oddychania.:-:)-:)-(
Paweł powiedział,że boli go opłucna tak mocno.:eek::eek:
Z racji jego wagi i obtłuszczenia tu i ówdzie ,źle słyszy przez słuchawki ,ale i tak powiedział ,że "coś " tam świszczy mu dość mocno.:sorry2::sorry2::sorry2:
Darek właśnie dzwonił ,że zrobił RTG i jedzie do pracy.
Jak będzie wynik to monitorująca badanie w Medicover ma do mnie dzwonić :sorry2::sorry2::sorry2:
 
Do góry