reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Ale u mnie jest masakrycznie zimno:szok::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:Na termometrze mam -10 i do tego zaczelo wiac:no::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:Myslalam ze nie dojde do domu z dziewczynkami jak odbieralam Je z przedszkola:no:Teraz jestesmy juz po cieplej herbatce:tak::tak::tak:
Dziekuje za mile komentarze do zdjecia moich dziewczynek:tak::tak::tak:

BEATA
Klaudia ma jasniejsze włoski:tak::tak::tak:
Co za ciacho pieczesz?
 
reklama
Witajcie;)
Dowikla super fotki...tylko pomarzyć kiedy moja Gajka bedzie taka:)
Beata i jak przydało się cos z pytan??
 
Witajcie kochane dziewczyny. U mnie jest porażka:-( raz ze mama a dwa to wkońcu zdecydowaliśmy się na ten rozwód:-( strasznie to przeżywam. Nie wiem jak się to wszystko zakończy...:-:)-:)-(
 
Dowikla to dobrze widziałam :-) a placek z jednego jajka z jabłkami zrobiłam, szybkie i dobre ciacho zawsze wyjdzie :tak:
Lena pewnie że się pytania przydają :-) jeszcze raz wielkie dzięki :-) nie martw się szybko zleci, zanim się obejrzysz a Gaja będzie biegać i gadać :-D
Aleksia Kochana współczuję ogromnie :-( trzymaj się i nie daj, myśl pozytywnie a wszystko na pewno się ułoży :tak:

Witam wieczorem ;-) Kuba się bawi, M kolację robi bo go zagoniłam a ja już mam wolne na dzisiaj :-) potem jeszcze tylko siądę i trochę zagadnień opracuję i będę laba :-D jutro mama ma wpaść po południu :tak: a ja jestem przed @ i słodkie za mną chodzi jak nie wiem co :sorry: już barek mam prawie pusty a do wypłaty jeszcze tydzień ;-) no trudno jakoś wytrzymam :-D spokojnej nocki życzę, do jutra Kochane :-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
My juz po zarelku:tak::tak::tak:Ja juz zdazylam sie wykapac i zaraz sie klade:tak::tak:Wlacze tv i bedziemy ogladac;-):-)

ALEKSIA
Trzymaj sie Kochana

BEATKO
Ale namieszalas z tymi nickami:rofl2::-D:-D:-D
 
dowikla córeczki prześliczne:-)
Aleksia123 trzymaj się kochana
Beata1988 ja nowośco nie będę podawać tylko to co wcześniej jadł i tak stopniowo bo chcę urozmaicić mu menu bo teraz np.nie jadł żadnych owoców deserków nic z tych rzeczy więc pomału sprowrotem zacznę wprowadzać ale tak jeden produkt na tydzień i zobaczymy.
Bartuś oczywiście już śpi:-)Za kilka dni więcej będę sie odzywać dobrej nocki
 
czesc laseczki:-)
wraca corka marnotrawna:-D
jutro do pracy bo koniec zwolnienia.nie bylo mnie tyle bo w trakcie tego zowlnienia ogranialam cahlupe i mialam pare innych czasochlonnych rzeczy na glowie
Weronice ospa praktycznie juz przeszla,od 2 dni wychodzi na dwor a jaka ucieszona z tego pwoodu:-D
u Pauliny jeszcze brak jkaichkolwiek objawow
za oknem teraz tylko - 15:-D:-D:-D:-D:-D:rofl2::rofl2::rofl2::rofl2:
dzis rano u mnie bylo -19 ale ze od wody cieplej bo w centrum mrozow bylo -23:rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2:
mam nadzijee ze jutro rano bedzie ciut cieplej bo mi golenie zmarnza:-D:-D:-D:-D:-D

tak wiec psotaram sie byc teraz w miare na biezaco:tak::tak::tak::tak:
 
Witam z rana :-):-)
No i mamy wiosnę - znowu śniegu przez noc dosypało :crazy::crazy:
Dowikla śliczne są te twoje szczypiorki :tak::tak:
MH pochwal się meblami i przestań w kółko je przestawiać tylko na bb wracaj :-p:-p;-);-)
Aleksia mimo że teraz czujesz ogromny ból to zobaczysz że jeszcze będziesz szczęśliwa :tak::tak: czas goi rany - to szczera prawda :tak::tak:
Aguska super że wysypka zniknęła :tak::tak:
Lidka całe szczęście że choroby od was odchodzą i oby ząbki na dobre wyszły i już nie dokuczały :tak::tak::tak:
Barbara witaj nowa mamusiu, zapraszamy do pisania :tak::tak::tak: może napisz coś więcej o sobie? :baffled::baffled:
 
reklama
Witam z rana :-)

Helenka zaraz do przedszkola leci z M, a ja moze podgonię z meblami :-p Przykrece dzisaj drzwiczki to wrzuce fotkę :tak:ale to i tak nie koniec bo M nie kupił jeszcze jedej szafki :sorry: i nóg za mało kupił :-D:-D:-D:-D a teraz to niewiem kiedy bedzie miał czas :confused2: No ale jeszcze dziewczynom robię w pokoju kipisz, no starą szafę muszę opróżnić więc mam co robić :rofl2:

Dowikla, dziewczyny super :tak:

Anaconda, jestem jestem, Dzięki :tak:
 
Do góry