reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Witam wieczorem :tak: mamy nową zabawkę w domku :-D kotka sobie mama sprawiła :-) boski, czarno biały ale niestety kocur i na początku miesiąca do wykastrowania idzie :sorry: teraz się bawi ładnie kuleczką :tak: a Kuby się boi ale mam nadzieję że się przyzwyczai że Kuba tak energicznie na niego reaguje :-) Zaraz Kuba spać idzie i mama też bo ostatnio coś padam jak nie wiem :sorry: dzisiaj miałam nie sprzątać a wyszło z tego mega sprzątanie ;-) bo jak się wzięłam to już miałam zapęd i szkoda było go marnować :tak:
Dowikla to dziewczynki się zaczęły martwić że już nie przyjedziesz :tak:
Bubka wracaj szybko ;-)
Ania pozdrów Iwcik i Lenkę :-D zdrówka dla nich :tak:
 
reklama
Witam z rana :-D a tu co nikogo nie ma :szok::szok: no w wielkim szoku jestem :szok: ja już po śniadanku :tak: zaraz wchodzę do kuchni trza sprzątnąć i obiadek jakis zrobić :tak: potem do sklepu trza skoczyć :tak: zajrzę potem laseczki :tak:
 
Lenka Iwcik ma ospe jest marudna wiec tez nie ma kiedy wpasc i napisac
kurcze, zdrówka dla małej, siły dla mamuśki.


Jak wchodzilismy to akurat szly z Pania do ubikacji i byly strasznie zaplakane:no:Niby dlatego ze wiekszosc dzieci juz zostala odebrana przez rodzicow :tak:Mowily ze bardzo za mna tesknily bidulki:-(
I wszystko przez ten wypadek. No kurcze, przykre, aby tylko się szybciutko przyzwyczaiły.


A mnie wkurza odbieranie dzieci tak szybko. Co jak masz prace do 17? Dzieci są odbierane już po 14. Na początku ja rozumiem, bo się przyzwyczajaja, ale co z tymi, któe zostają do późna? Przedszkolanka mi mówiła, że o 16 to już pojedyncze sztuki są, czasem jedno dziecko. A gdzie tu do końca...


Witam:zawstydzona/y:

Nockę miałąm tak cudną, że szkoda słóów. Spędziłąm ją u młodej w pokoju. Od początku. Nowy antybiotyk nazywa się CEROXIM i jest to jak do tąd najobrzydliwsza i najbardziej gorzka rzecz jakąkolwiek kiedykolwiek miałąm na języku. Rtęć chyba lepiej smakuje! Wiki nie wypiła. Piotr sobie wziął ten antybiotyk i pije, ale posłodzony miodem i tak o mało nie przegonił go do łazienki. Jak to podać dziecku> Geste, gorzkie, pełna miarka!
Była rozdrażniona tym syropem , baniek już nie dała sobie postawić. Bańki jak banki, nie bała się, ale nie chciało jej sie leżeć. ech...
Zaraz jak zasnęła obudziłą się z krzykiem-ucho. no pięknie. I tak całą nocka. Siedziałąm przy łóżeczku głaszcząc po rączce i opowiadając bajki, później już nawet wymyślone. Zasypiała na 5 do 15 minut i znów budziła się z płaczem. Porządnie przysnęła nad ranem. Temperatury miala wieczorem ponad 38, ile dokładnie nie wiem, bo zmierzyć to byłby cud.
Dzwoniłam do przychodni i jak nigdy dodzwoniłam się za pierwszym razem. Musi mi wymienic ten antybiotyk, bo nie ma szans, żebym zmusiła dziecko do wypicia czegos tak obrzydliwego.
Sam ateż próbuję dostac się do lekarza. Boje się już co z tym kaszlem. Wpier....e się choćby do ginekologa jak mnie ogólny nie przyjmie, niech mnie ktoś zbada. Kaszel jest niedoopisania. Napaday są częste, łamią w pół i trwają ładnych kilka sekund. Oskrzela na bank mam załatwione, mam nadzieje, że nei płuca. Druga sprawa. Co z tego, ze lecze mała, skoro sama coś nosze? Ta wyzdrowieje to podłapie od nowa.
Spadam. Uszykuję się do lekarza, bo zamierzam do jakiegos trafić, no i do pediatry jeszcze, apteka znów, żeby mi tylko starczyło co mam w portwelu:-(
 
Witam laski:happy2:
za oknem słońce ale jest tak obrzydliwie zimno że dziś jak pchałam wózek to dłonie miałam sine :szok::szok::szok:
Lunka dużo zdrówka dla was kurcze noc koszmar :-:)-:)-:)-(a ten antybiotyk kiedyś miała Julka to ochydztwo :sorry:ale skuteczne a moja Julka leki kocha więc bez problemu wypijała :tak: zdrówka dla was a z tym dostaniem się do lekarza to jakiś koszmar u was :szok:u nas dzwonie rano i mam na dziś wizytę a jak się nie mogę dodzwonić a mam blisko to lecę rano mówię że na cito bo chłop do roboty i musze i mnie przyjmują póki co bez problemu:tak: pytałaś o tran nam pani doktor mówiła że najlepiej z rekina nie z dorsza choć i ten z dorsza nie jest zły:confused: ja za nasz 60 kapsułek firmy biotter teraz w promocji płaciłam 7.99 więc kupiłam od razu 3 opakowania bo my wszyscy to zażywamy :tak:a dla Antochy mam w płynie o smaku cytrynowym jego był droższy bo chyba 22 zł ale on jest od 3 roku życia teoretycznie w praktyce nasza neonatolog kazała go podawać jemu raz dziennie pół godziny przed posiłkiem po pół łyżeczki od herbaty:tak:do tego my z Piotrem wypijamy codziennie witaminkę c1000 też kupuję ją u nas w promocji za coś koło 4 zł za 10 witamin musujących bo normalnie to coś koło 7-8 zł kosztuje :tak:a to tez wskazanie od pani doktor dla nas :tak: a ty serio masz rację nie czekaj az się zapalenie płuc jakieś rozwinie tylko nawet wchodząc z małą do lekarza powiedz że ma ciebie przebadać bo zarażasz dziecko i koniec
Beatka masz kota ale super moje dzieciaki marzą o kocie zresztą o jakimkolwiek zwierzaku :confused:
Natali jesteś czy rodzisz?????:-D
Anabubka wracaj migusiem do nas :tak::tak::tak:
Ania to raczej takie zdecydowane kolorki super :tak::tak::tak:pochwal sie efektem bom ogromnie ciekawa :tak::tak::tak::tak: pozdrów Iwcik od nas i duuużżżoooo zdrowia dla Lenki :tak::tak::tak::tak::tak::tak:
Kamcia to strasznie raczej przechodzisz ciążę ja raczej luzik miałam tylko z Julką prablemy a z Tonim owszem długo zwracałam ale tym sposobem w ciąży schudłam a nie przytyłam ale ogólnie czułam się rewelacyjnie :tak::tak::tak:u ciebie to o tyle gorzej że ty musisz mieć oczy wkoło głowy bo Vi jest jeszcze mała i trzeba się nią zajmować bo ja to przy swoich dzieciakach to włączałam im bajki i w dzień sie kładłam spać :-D:-D:-D
Dowikluś super że zdążyłaś a księżniczki n pewno zobaczył że dzieci idą a mamy nie ma to sie wystrszyły :-( moja Julka duża koza a wczoraj się rozpłakała w szatni bo kółko się skończyło wcześniej i dzieci szły do domu a ona musiała na mnie chwilkę poczekać :eek:
U nas ...........ech Adam daje czadu na maxa pyskuje nie hce się uczyć daje mi a właśiwie nam tak popalić że czasami mam go już dosyć :-:)-:)-:)-:)-:)zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:czy to sie kiedyś skończy?????????:-:)-(
Julka z kółka teatralnego mega zadowolona wzoraj rozmawiali o sztue teatrze i będą robić prZedstawienie "kopciuszek":tak: literki jej coraz ładniejsze wychodzą a co najważniejsze ile ona ma zapału do nauki :szok::szok::szok: dumna jestem z niej bardzo :tak::tak::tak:
Ja dziś ide na łatwiznę z obiadem i odgrzeję pierogi ruskie bo mi zostały w zamrażalce :-D
 
natalineczka-nie martw sie przyjdzie i na Ciebie pora.:tak:
przecież wiecznie w ciąży nie bedziesz chodzic;-):laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::-D:-D:-D
wiesz co ze zaczynam w to wątpić:sorry::-D:-D:-D
Lenka Iwcik ma ospe jest marudna wiec tez nie ma kiedy wpasc i napisac
o kurcze zdrówka dla malutkiej księżniczki:tak::tak::tak:
pozdrowionka dla Iwcik:tak::tak::tak:
Nockę miałąm tak cudną, że szkoda słóów. Spędziłąm ją u młodej w pokoju. Od początku. Nowy antybiotyk nazywa się CEROXIM i jest to jak do tąd najobrzydliwsza i najbardziej gorzka rzecz jakąkolwiek kiedykolwiek miałąm na języku. Rtęć chyba lepiej smakuje! Wiki nie wypiła. Piotr sobie wziął ten antybiotyk i pije, ale posłodzony miodem i tak o mało nie przegonił go do łazienki. Jak to podać dziecku> Geste, gorzkie, pełna miarka!
Była rozdrażniona tym syropem , baniek już nie dała sobie postawić. Bańki jak banki, nie bała się, ale nie chciało jej sie leżeć. ech...
Zaraz jak zasnęła obudziłą się z krzykiem-ucho. no pięknie. I tak całą nocka. Siedziałąm przy łóżeczku głaszcząc po rączce i opowiadając bajki, później już nawet wymyślone. Zasypiała na 5 do 15 minut i znów budziła się z płaczem. Porządnie przysnęła nad ranem. Temperatury miala wieczorem ponad 38, ile dokładnie nie wiem, bo zmierzyć to byłby cud.
Dzwoniłam do przychodni i jak nigdy dodzwoniłam się za pierwszym razem. Musi mi wymienic ten antybiotyk, bo nie ma szans, żebym zmusiła dziecko do wypicia czegos tak obrzydliwego.
Sam ateż próbuję dostac się do lekarza. Boje się już co z tym kaszlem. Wpier....e się choćby do ginekologa jak mnie ogólny nie przyjmie, niech mnie ktoś zbada. Kaszel jest niedoopisania. Napaday są częste, łamią w pół i trwają ładnych kilka sekund. Oskrzela na bank mam załatwione, mam nadzieje, że nei płuca. Druga sprawa. Co z tego, ze lecze mała, skoro sama coś nosze? Ta wyzdrowieje to podłapie od nowa.
Spadam. Uszykuję się do lekarza, bo zamierzam do jakiegos trafić, no i do pediatry jeszcze, apteka znów, żeby mi tylko starczyło co mam w portwelu:-(
współczuję nocki kochana:no::no:
zdrówka do was taczkami wysyłam albo Tirami najlepiej:tak::tak::tak:


malinka jestem jestem i nie zapowiada sie zebym szybko sobie poszla:sorry::-D:-D

m w pracy mlody oglada baje
zaraz zmykam skonczyc pudlo i sie za jakies porzadki zabiere
pozniej jedziemy na zakupy bo pustki i jedno wielkie echo w lodówce a nie mówie juz o zamrazalniku:sorry:
mala sie wierci i wypycha ale nie w ta strone co trzeba:dry:
 
Medea jak zdrówko????????????????????????????
Natali wskaż ty wreszcie Lence dobry kierunek do wyjścia bo się bidulka pogubiła :-D:-D:-D:-D:-D:-D
ja też ogarniam burdello domowe a nie chce mie się że :eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek: a tu jeszcze okna by trzeba pomyć :dry::dry::dry::dry:
 
malinka dzięki, już ok:-)

ja tez mialam od odgruzowywania sporo po chorobie, ale powiem Wam, że uwinęlam się do 11 ze sprzątaniem wszystkiego, lącznie z szorowaniem wanny i wyprasowaniem 5 pran:-) ale to bylo przedwczoraj:rofl:

znów posprzedawalam troche cichw na allegro, zamieniłam się z sąsiadka kombinezon za kurtkę dla Maksa i takim oto sposobem Maks juz ma 2 kurtki i kombinezon na zimę:-)
teraz czeka mnie licytacja butów,

wczoraj kupiłam u nas w osiedlowym sklepiku dwa komplety czapka, szalik + rękawiczki Marquitty po 28zł/komplet!


rewelacyjnie będa mi pasowały do kurtek i kombinezonów:-)

no nic, lecę trochę się ogarnąc, bo jak maks sie obudzi to bede musiala na pocztę paczkę lecec wyslac;-) buźka!!!!
 
hej mamuski!!!
u nas dzis cieplo,sloneczko swieci i jest bardzo przyjemnie.rano tak nie było jak odwozilam krystiana do szkoły,termometr wskazywał 9C.:szok:
ja sobie posprzatalam,pranie nastawiałam,obiad sie robi dla m i krystiana dzis beda miec barszcz czerwony i krokiety :tak:a ja piers gotowana z kurczaka.:-(
moje dzieci spia a ja własnie skonczyłam prasowac i teraz odpoczywam.


ania-pozdrowienia dla iwicik i buziaczki ogromne dla lenki.:tak:
oby jak najszybciej jej ta ospa mineła.

dowikla-to sie małe ksieżniczki wystraszyły-biedne.:-(

lunka-nocki współczuje.
duzo zdrowia dla Ciebie i wikusi.

madeuska-fajnie ze juz wyzdrowiałas.
co tam u was?jak maksiu?

malinka-cierpliwosci duzo życze.
fajnie ze julia zadowolona z kulka teatralnego.:tak:
 
reklama
Liduś a nie za drastyczna ta dietka co??????kurcze moja znajoma schudła teraz w miesiąc 4 kg tyle ile chciała a odstawiła tylko pieczywo i słodycze :tak:
Medea 28 zł za mariqite?????????????? to super tanio a firma świetna Julka miała kurtkę i komplecik czapka i szalik z tej firmy i byłam zadowolona a teraz ma sweterek i to po imś a wygląda jak nówka :tak::tak:ja u nas oglądałam czapki ale albo ceny zaporowe np"wójcik":szok::szok::szok::szok: albo jak niby cena ok czyli 39 zł najtaniej za komlet jak widziałam to badziewne jakieś i takie wieśniackie :dry::dry::dry::dry: a ja musze mieć coś w oliwce albo zieleni dla Antka ewentualnie brąz lub beż :tak:Julka ma z ubiegłego roku czapkę zimowa szalik ma tylko rękawiczki trzeba dokupić :tak::tak::tak:a Adam to sama nie wiem czy ma :dry:a ja nie mam ani butów ani czapki kurtkę mam ale z przed 6 lat:eek::eek::eek::eek:le dobra jeszcze jest :sorry::cool2::cool2::cool2:
 
Do góry