reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Witam wieczorem :tak: Kubek z kotem szaleją :-D kot pomału się już przyzwyczaja więc jest ok :tak: ja wołam na niego filek a M filet :-D A co tak Was dzisiaj mało :confused: czyżby choroby zapanowały na BB :sorry2: oby nie :tak: więc zdrówka dla Wszystkich ja idę jeść kolacyjkę i się kładę :tak: do juterka Laseczki :-D
 
reklama
Witam.
Ja byłam u małego na zebraniach a Darek i młodej.:tak::-):-)
Zaczyna się szkolny podział obowiązków.
Byłam też u rodziców...:-:)-:)-:)-(
pozostawię bez komentarza.:sorry::sorry::sorry::no::no::no::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
hej laski.
nie było mnie przez problemy z netem.teraz chwilowo jest ale jak długo to nie wiem.
bylam wczoraj z Paulina u ortodonty,odebralysmy aparat.narazie chetna d noszenia.zobaczymy jak dlugo.
za okenm alden slonce ale tylko 2 stopnie na plusie.
no cos-dzis koncu 1 dzien jesieni:-(
 
Hej dziewczyny
Ja dopiero teraz bo prądu nie było więc netu tez nie.
Nocka całkiem spokojna. Wiki poszła spac przed 24, no ale nie ma sie co dziwić jak spała do 18, później leżała jeszcze do 20 .
Zaraz powinni być na zastrzyk, ech...płacz od rana...
Ana no jestem ciekawa jak tam z tym aparatem bedzie.
Pamiętam jak zgodziłam się nosić okulary i ponosiłam je może ze 2 tyg, albo i nie, hehe.
 
Witam z ranca
U nas tez piekne sloneczko a ja nie moglam sie z wyra zwlec hehe:rofl2:Mlody do szkoly na 8;55 wiec niby lepiej ale i tak za wczesnie;-):-)
Jak zaprowadze dziewczynki do przedszkola to planuje podjechac z Dominikiem do pediatry po skierowanie do lekarza sportowego:tak:Moze przy okazji Go zwazy i zmierzy:tak::tak::tak:
Dziewczynki leza jeszcze w wyrkach i w sumie dobrze by bylo gdyby jeszcze troszke sie przespaly:tak::tak::tak:

Ja jako dziecko bardzo chcialam nosuc okulary i aparat na zeby:szok::-D:-D:-DU dentysty pamietam robila specjalnie zly zgryz id dostalam takie plastikowy na noc a okulistka niestety nie dala sie nabrac:no::-D:-D:-D
 
od poniedzialku tylko 2 strony????????
idac ze mnie nie bylo:rofl2:


witam
dziewczyny ja jak po zapalki wpadam
doslownie na chwilke
mali tacy chorzy ze jak pojdziemy na kontrole to pewnie dostana antybiotyki :dry:
zasmarkani jak nie wiem
kaszla jak glupi
w nnocy to jest koncert normlanie Sewek skonczy a Niki zaczyna albo na odwrot... :sorry2:
mala ma chrypke ledwo gada a jak placze to juz pozal sie Boze...
jeszcze tak zaczela sie slinic rece caly czas w buzi...
marudni sa jak nie wiem...
koszmar... :baffled:
do tego mnie i m cos bierze...

kochana zdrokwa dla was
a mala jak ma chrypke to jej psikaj tantum verde albo septolux-tez swietnie dziala a polowe tanszy

D
Weekend nie zmienił u nas nic a nic :no: Zuza nadal krzycząca, Piotruś marudzący, a ja coraz bardziej nerwowa. :angry: Aaaaa, przepraszam - nowość jest taka, że na weekend zapalenie gardła powaliło mojego ukochanego :wściekła/y: Wyobraźcie sobie dwoje marudzących dzieci i chory chłop w domu przez cały weekend :dry::dry::dry:
:

chore dzieci to koszmar a chory chlop to juz masakra!!!!!!!!!!!
zdrowka dla was

w
no i Czarek dzisiaj zrobił mi niespodzianke:baffled::crazy:
polozylam go spac i slysze jak buszuje po pokoju wiec znow polozylam go do lozka
ja sie tez polozylam i sobie drzemalam
pozniej przyszla ciocia slucham a ten nadal nie spi:sorry2:
przylecial siadl cioci na kolana ciocia mowi ze cos smierdzi
patrze a ona ma brazowe spodnie:szok:
patrze a czarek ma brudny tylek i nie ma gaci:szok:
wchodze do pokoju a tam smród jak nie wiem co
na środku leża gacie czarka z wielka kupa w srodku:crazy:
a na dywanie co jakis kawalek placki bo pewnie siadal jak sie bawil golym tylkiem na dywan:crazy:
i tak kilka brazowych plam do tego pościel tez i krzesełko no myslalam ze go rozniose:crazy:
troche przepralam te plamy krzeselko tez zmienilam posciel ale nadal cos smierdzi w pokoju wiec czeka mnie pranie dywanu bo pewnie cos przeoczylam a dywan ten w ulice i domki pstrokaty wiec nie trudno przeoczyc:sorry2:

to ci zrobil psikusa:-D:-D:-D:-D:-D

Witam laseczki moje kochane :happy:
wieczorkiem się zamelduję na dobre bo dziś fuul pracy miałam porządki porządki porządki:-D:-D:-D
ale napiszę wam tylko że grzybobranie świetne dużo śmiechów zabawy cały dzień bez dzieci w lesie no i z kochanym no żyć nie umierac :tak::tak::tak::tak:
a do tego jestem happy bo po 2 m-cach 2 testach ciążowych wreszcie dziś dostałam @:tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak:jak ja się cieszę:-D:-D:-D:-D:-D:-D

no gratuluje @:-)

No i koniec końców do lekarza żeśmy się nie dostały. Alejutro to chyba już sama polecę, bo koniecznie by tzreba było.
Dobre wieści. Kierownik Piotra proponuje mi prace w drukarni od października. Przynajmniej 3 mieśiące. Umowa zlecenie co prawda, ale zawsze coś, no i jestem na kuroniu, więc umowa na Picia mojego, żeby nie stracić. No ale liczę, ze w czwartek dotanę tę pracę w obuwniczym...

...

trzymam kciuki za prace

Witam mozna sie przylaczyc do grona mam siedzacych w domach z dziecmi???DOWIKLA-pisalam do ciebie ucaluj moje kochane ksiezniczki

witamy

u mnie w domku cisza:tak:dzieci śpią Pietruszka śpi a że go choroba bierze to zażył leki i lulu:tak:a ja się wyprysznicowałam herbatkę z cytrynką popijam i napajam się ciszą w domku i tą radością z nadeszłej @:-D:-D:-D:-D:-D:-D

nastepny chory chlop
zdrowka dla niego

h
mi normalnie czasu brak,dpba poinna być 2 razy dłuższa.

Oliwka lekko przeziębiona ale posżła dziś do przedszkola,daje jej syropy zobaczymy,mam nadziekje ze to si nie rozwinie.


w pracy na razie ok ,nie narzekam,ruch jest :-):-):-):-):-):-)


ja dzień w dzień kłade się między 23-24 w nocy a wstaje po 5.00 i tak w dzień w dzień.normalnie amm dość.
na co był mi ten interes :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
muszę przwyknąć.


a mi się smiać chcoało siostra dzwoniła i mówiła ze jej syn chodzi teraz do zerówki i Pani wezwała moja siostrę do szkły bo kacper jak robili ludziki z kasztanów to dorobił ludzikowi kutaska i jajka :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D-)

witaj kochana!
super ze interes sie kreci
chcialas to masz:rofl2::rofl2::rofl2:
a siostrezniec ma nziel pmysly:-D:-D:-D:-D

Ty śpiochu jeden,widzę,że znalazłaś sposób ,żeby sobie dospać.:-D:-D:-D
Wiesz w sumie to on nie przejął się tym tak bardzo.:no:
Raczej powód był inny.
Pani pytała wszystkie dzieci w klasie ,a on za wszystkie chciał odpowiadać.:baffled::baffled:
Kuba nie rozumie,że inne dzieci też znają odpowiedź i nie dociera jakoś do niego jeszcze,że nie tylko on jest pytany.:baffled::baffled::baffled:
Tak się rozpłakał,że miał odruch wymiotny i mega duszący kaszel.
Dziewczyny powiedziały,że miały wrażenie,że on za chwilę płuca wypluje.:baffled::baffled::baffled:

zdrokwa dla dzieciaczkow
co do zglaszania sie Kubusia
przerabialam to samo
Paulina tez ciagle chciala odpowiadac nawet nie wiedziala co:rofl2:
i miala obsesje na punkcie bycia pierwsza
troche juz jej przeszlo
przynajmniej z odpoweidziamoi:-D
Kuba tez sie przyzwyczai:tak::tak::tak::tak:

A
Witam z rana :tak: ja już po śniadanku Kuba już na mnie wchodzi :sorry: to dziecko to ma energie ostatnio :sorry: sprzątać dzisiaj nie będę bo mi się nie chce :-) dzisiaj dzień dziecka sobie robię :tak: muszę tylko obiadek zrobić tylko nie wiem co :sorry: cycki wyciągnęłam i nie mam więcej pomysłu co z nich zrobić :sorry: idę się napić ciepłej herbatki z cytrynką :tak: jutro zaczną odpowietrzać kaloryfery i zaczną grzać w końcu :-) no na reszcie ja nie wiem na co oni czekali ;-) zajrzę potem :tak:

co do cyckow-ja robie czasami z przepsiu tesciowej:rofl2:

cycki kroisz w paseczki.i wrzucasz do miski
do tego beirzesz ok30dag pieczarek jak masz i duza cebule,kroisz to i dusisz bez przykrycia pare minuti wrzucasz to do cyckow.do tego krooje w paksi papryke lub 2,ogorka,kabaczka jak mam i inne warzywa. i 20-30dag zoletgo sera pokrojeonego w kawaleczki.wszytsko zalewam sosem-4jaja,przyprawy,2lyzki maki pszennej i 2 lyzki ziemniaczanej.zalewam to wszytsko tym sosem i mieszaam.zostawiam na jakas godzinke zeby przeszlo przyprawami i poznije smaze na patelni,wykladam lyzka na patelnie tak zeby byl ksztalt kotetow.smaze na srednim ogniu na 2 strony.
do tego podaje ryz:tak::tak::tak::tak:
pychotka

Moja Julka ma dziś pierwszy raz kółko teatralne zobaczymy czy jej się spodoba:eek:pytam jej dlaczego chce chodzić na kółko teatralne??a moja rezolutna córka co mi odpowiedziała ????MAMUŚ PRZECIEŻ PRAWDZIWE GWIAZDY GDZIES MUSZĄ ZACZYNAĆ !!!:szok::szok::-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
no i sie nie zmiscilo

n
no i witam Was mala dzis spala z nami bo obudzila sie przed 1 z rykiem i nie chciala zasnac a mnie nie chcialo sie co chwile chodzic tam i spowrotem bo jak wrocilam do lozka to ta zas plakala... :sorry:
jutro ide z nia na kontrole bo sie jej nic nie poprawia :no: a z Sewkiem to nie wiem zobacze bo on na kontrole ma przyjsc w piatek...
ide sobie pomalowac paznokcie poki mala spi...
a wlasnie musze sie pochwalic ze mala wypila az 60 ml mleka modyfikowanego :rofl2::rofl2::rofl2::rofl2: wiem ze to malo ale zawsze cos.... cycek juz mi dretwieje wiec jak wstanie to jej odciagne i dam z butelki :-D

zdrokwa dla chorowitkow

przykre :( ehhh a czasami calcium nie przepisuja? bo z tym tez sie spotkalam:baffled:

mojemu tez:-D:-D
Sypialnie na tzw brudny roz czyli cos pod fuksje
salon:-D na srebrno
kuchnia na przelamany granatowy przedpokoik rowniez na ten kolorek
Zobaczymy jak wyjdzie:-D:-D:-D

malujemy cale mieszkanko:tak:
a obiad ciekawy jajko i jogurt:szok:tak jeszcze nie jadlam


Lenka Iwcik ma ospe jest marudna wiec tez nie ma kiedy wpasc i napisac

czekamy na fotki
Zdrokwa dla Lenki

czuję się beznadziejnie, ale lepiej niż w poprzedniej ciąży więc jestem szczęśliwa że się tak czuję , choć mogłabym się czuć lepiej , czyli aż tak dobrze nie jest, ale najważniejsze że nie czuję się gorzej niż wtedy bo już bym tego nie zniosła.. czyli ogólnie rzecz biorąc jest ok :rofl2:

as powiem Ci szczerze że mniej więcej wiem co masz na myśli...(nie powiem że całkowicie bo nie miałam styczności z dzieckiem autystycznym)
kiedyś oglądąłam film o autystycznym dziecku ,i chcąc zrozumieć dokładnie na czym ta choroba polega, zaczęłam w necie szperać i wyczytywać różności na ten temat. Znalazłam historię pewnogo chłopca i czytałam czytałam zastanawiając się czy jest jakiś sposób wciągnąć takie dziecko do naszego świata .. ale chyba nie bardzo:-(
więc jeśli piszesz coś o synku , wiem co masz na myśli i potrafię sobie taką sytuację przedstawić zrozumieć jak to wygląda i wogóle...
[
także lepiej iść do apteki i samemu sobie czy dziecku coś kupić niż iść do lekarza po paracetamol.. heh
koleżanki dziecko miało biegunkę to lekarz powiedział żeby szła do sporzywczaka kupiła lucozade(napój energetyczny) i mu podała bo to pomoże:sorry:
a jak byłam w ciązy i badali mi cukier we krwi to też musiałam wypić lucozade i to 2 buteleczki takie jak mała cola...:baffled:

na biegunke dobra jest rozgazowana cola:tak::tak::tak:
nie ma to jak wszytsko paracetamolem leczyc:eek:
lepiej rozne ziolowe leki a patece kupic samemu
moja Paulima ma tak jak Kubus nietstey
wczoraj byla nieznozsna w szkole
nietstey przesilenie jesienne daje sie we znaki.ona tak na to reaguje
wczoraj 2 razy sie pakowala do domu i pociela koledze sciagca przy bluzie nozyczkami:eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek:
znow zaczlam jej podawac leki przynajmniej pki przesilenie nie minie.
ja tez juz z nia nie wytrzymyje
10lat wychowywania dziecka z autyzmem kazdego by doprowadzilo nakrance wyczerpania psychicznego:confused2:

Witam wieczorem :tak: mamy nową zabawkę w domku :-D kotka sobie mama sprawiła :-) boski, czarno biały ale niestety kocur i na początku miesiąca do wykastrowania idzie :sorry: teraz się bawi ładnie kuleczką :tak: a Kuby się boi ale mam nadzieję że się przyzwyczai że Kuba tak energicznie na niego reaguje :-) Zaraz Kuba spać idzie i mama też bo ostatnio coś padam jak nie wiem :sorry: dzisiaj miałam nie sprzątać a wyszło z tego mega sprzątanie ;-) bo jak się wzięłam to już miałam zapęd i szkoda było go marnować :tak:
Dowikla to dziewczynki się zaczęły martwić że już nie przyjedziesz :tak:
Bubka wracaj szybko ;-)
Ania pozdrów Iwcik i Lenkę :-D zdrówka dla nich :tak:

my tez mamy malego kocurka ale narazie spi z mama w komorce.musze go do dopmu przyniesc bo jzu zimno i zdziczejejw w koncu:rofl2:


Witam laski:happy2:
za oknem słońce ale jest tak obrzydliwie zimno że dziś jak pchałam wózek to dłonie miałam sine :szok::szok::szok:

no ja wlasnie chyba wycigane rekawiczki o na rowerzez tez jest zimno

Hej
znów wpadam i wypadan, bo musze porobić fotki i powystawiać aukcje na allegro, wiec znikam
buźka:*

jak zdrokow?lepiej juz?

Hej dziewczyny, ja tak na szybko. Byłam z młoda jeszcze raz u dokturki i zdecydowałyśmy, ze zastrzyki będzie dostawać. Z tej grupy jest jeszcze jeden antybiotyk jeszcze gorszyw smaku. Zostały zastrzyki. Dokturka sam apróbowała jej to podac i mówi, ze to beznadziejny przypadek:-D. No do śmiechu nam nie jest, bo kolejny wydatek rzędu 70zł. Antybiotyk po Wici przyjmuje Piciu i już mu lepiej:-D. W końcu dostałąm sie dziś do lekarza, zarąbisty dziaek, naśmiałam sie u niego. W dodatku przepisłą Piciowi antybiotyk bez wizyty! Szok. No bo ten co przyjmuje już, to pól potrezbnej jemu dawki jest, wiec mu dopisał, ale w tabsach, zeby się już z zawiesiną obrzydliwą nie męczył. Mi owiedział, ze rusek jestem, bo powinam mieć już zapalenie płuc, ale dopiero wchodzi mi na oskrzela. Obeszło się póki co bez antybiotyku. I tym sposobem wydałam dziś w aptece kolejne 180zł. Mam pr:-Djechała Witusią się zająć na szczęście z portwelem, bo mi ostało za mało na którykolwiek lek:zawstydzona/y:. Oby o wypłaty, jutro trzeba mamie oddac tą kasę, bo sama jest na lichej kresce. Piotr dziś wypłącił z bankomatu, no ale nei wiem jak do końca mieś dotrwamy za 100zł. Może i sie uda pod warunkiem, ze już więcej leków nie bedzi etrezba.
Dziewczyny te taczki itiry zdrówka przyjmuje z otwartymi ramiony:-D:-D:-D
Głowa mnei boli jak cholera, ale ciesze sie, że w koncu lekarza zaiczyłam, teraz juz musi być lepiej.
Jutrzejsza rozmowa o prace chyb ajednak przeleci mi między palcami, b mama znów wolnego nie daostanie, tesciowa moze przyjśc o 17, czyli już po rozmowach:baffled::baffled::baffled:Zła jestem.
Pranie sie kręci, zaraz sćiągne co poschło. KOrzystam z ciepłoty za oknem, ależ pięnie dizś, Za ten zastrzyk zabrałam młodą na plac zabaw, choć na chwilkę, bo choć płakała jak nie wiem, to wyobrazam sobei jak to bolało. Geste jak max jakaś i szybko jej reobiłą, suka jedna( sorki). Pocieszyła się i wróciłyśy do odmku. Zaraz jej sie humor poprawił, jeszcze zadowolona chodzi, hehe.

oj kochana to nieciekawei
w oststecznosci pozostaja zastrzyki,co zrobic:eek:
oby szybko pomoglo
Tony zdrowka dla was:tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak:
 
Hej dziewczyny
Ja dopiero teraz bo prądu nie było więc netu tez nie.
Nocka całkiem spokojna. Wiki poszła spac przed 24, no ale nie ma sie co dziwić jak spała do 18, później leżała jeszcze do 20 .
Zaraz powinni być na zastrzyk, ech...płacz od rana...
Ana no jestem ciekawa jak tam z tym aparatem bedzie.
Pamiętam jak zgodziłam się nosić okulary i ponosiłam je może ze 2 tyg, albo i nie, hehe.
ona nosi i okulray wiec aparta tez bedzie nosic
chciala zabrac dzis do szkoly zeby dzioeciom pokazac
ale jej nie dalama
przez kilka dni ma nosisc po pare godzin a pozniej cala noc i 6 godzin w dzien,wiec bedzie go nosila w domu.bo jak spadnie na podlge to sie potlucze i po robocie.drugiego za darmo nie dostane:no::no::no::no::no::no::no:


[
Ja jako dziecko bardzo chcialam nosuc okulary i aparat na zeby:szok::-D:-D:-DU dentysty pamietam robila specjalnie zly zgryz id dostalam takie plastikowy na noc a okulistka niestety nie dala sie nabrac:no::-D:-D:-D[/B]

hehehhe tez niezla bylas:-D

mala juz wstala,dalam jej leki i wlaczylam jakas bajke na polsacie b leci zeby zpomniala o jedzeniu:-D
juz sie o mleczko upomina ale musi poczekac

dzis nic nie gotuje-mamm zupe z wczoraj a do tego tesciowa dala niezla walowe:tak::tak::tak:
jak sie ogarne to lece paraptey malowac,farba od 2 tyg juz czeka
zewnetrzne parapety mam szare bo zalatwilismy okazjonlanie zanim zrobilismy dach.a ze dach mam wisniowy od 2 lat to wypadaloby parapety tez dopasowac.nie stac mnie na nowe wiec bedzie malowanko:tak::tak::tak::tak:
i pogoda ladna to mi wyschna do wieczora:tak::tak::tak:
Paulina dzis o 13..30 konczy wiec mam troche czasu
mama nadziejej ze dzis w szkole nic nie nawywija
musze zadzownic do matki tego dziecka co mu bluze pociela:eek:
 
reklama
Witam z rana :-D słoneczko znowu ładnie świeci :tak: oby tak dalej :-) Mama już po śniadanku, kot śpi, Kuba się bawi a M jak zwykle leży :sorry: dzisiaj na szczęście nie muszę nic robić :tak: tylko odkurzę i obiadek dokończę ze wczoraj i będzie git :-D a chodzi za mną kabaczek nadziewany :tak: chyba sobie jutro zrobię :tak: Bubka dzięki za przepis :tak: jak będę miała warzywka to zrobię :tak: idę do kuchni im szybciej zrobię tym szybciej usiądę ;-)
 
Do góry