reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Laura wcina obaidek, moj pojechal do kumpla z papierami a ja szybko na bb
Po obiadku jade na zakupy a potem na plac zabaw ;)

Patrysia Malinka po remoncie wkleje jakies foty :)
Teresiatko witaj na watku :) Zdrowka zycze. dziecko chore a z braku miejsc trzeba czekac:baffled: noz w kieszeni sie otwiera:crazy:
Malinka a Twoja Julcia jest boska i ma racje gdzies musi zaczac:-D
Agnes i w jakim celu mama Kacpra szla na to spotkanie?
Natalineczka ostatnie beda pierwsze :))
Luna nie przejmuj sie kilogramami. Moze jedz marchewke, napewno nie zaszkodzi, albo slonecznik, migdaly...
 
reklama
Witam po południu :tak: Kubek wstał już po obiadku jesteśmy :tak: zaraz się ubieramy i jedziemy do siostry :-) zajrzę do Was wieczorem jak dam radę :tak: a mi kurde zimno wyskoczyło :baffled: nienawidzę tego :baffled: ale za dwa dni się tego pozbędę i będzie git :tak:
Luna kilogramami się nie przejmuj :tak: i tak bosko wyglądasz :-D i zdrówka dla Małej oby katarek szybko przeszedł :tak:
Ania pochwal się później zakupami :tak: a na jako pokój malujecie? :-)
 
CZeść kobitki, ja znowu po łebkach :(

Od wczoraj nie miałam neta :/, ale całem sczęście już naprawili :)

Dzięki za miłe słówka, tak się cieszę z tej działeczki, że musiałam się pochwalić :p Malinka, nasz domek :)

Witam nową mamę :)

Niki jęcząca, no i pora się do przedszkola szykować po Hlnkę.

Może dam radę poźniej zerknąc :) Pozdrawiam Cieplutko.
 
hej popołudniowo.:-)
moje dzieci poszły spac,ja wlasnie zjadlam obiad(jesli to można obiadem nazwac)jajko na twardo z jogurtem naturalnym:eek::-p.krystian odrabia prace domowa z religii a ja go nadzoruje i popijam kawke.m jeszcze z pracy nie wrucił a czekam na niego bo może sie dzis wybierzemy poszukac pralki bo nasza to juz jest na wykonczeniu.

teraz u nas jest super pogoda:tak:,cieplutko aż sie chce z domu wyjsc.

ania-to jakis wiekszy sie remoncik szykuje sie u was????????
jak lali w przedszkolu?

teresiatko-dużo zdrowia dla dzieciaczków.:tak:

natalineczka-nie martw sie przyjdzie i na Ciebie pora.:tak:
przecież wiecznie w ciąży nie bedziesz chodzic;-):laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::-D:-D:-D
 
Dzięki dzięki dziewczyny, ale waga nie kłamie i pekające szwy tez:-D:-D:-D
Wróciłyśmy od lekarza. Zawalone oskrzela. Doktor pozwoliła na bańki nawet bardzo ochoczo. Pokazała gdzie najlepiej postawić( gdzie njaiwcej zmian słychac) no i wieczoem będę działać. Kolejny antybiotyk, kolejny syrop. Osłonki musze dokupić. Lactoral-jest cos tańszego? Bo to 15zł kosztuje...Niby nie dużo, ale i tak zostawiłam dziś w aptece 60zł, a o tym jeszcze zapomniałam.

chyba sie na nia obraże:-p:-D:-D:-D:-D:-D:-D
:-D:-D:-D:-D:-D:-Dno spróbuj, założę się, ze Ci sie nie uda:-):-):-)
 
anka26,07-tutaj niestety tak to przykre ale prawdziwe i jedyny lek jaki stosuja to paracetamol
przykre :( ehhh a czasami calcium nie przepisuja? bo z tym tez sie spotkalam:baffled:
a mi kurde zimno wyskoczyło :
Ania pochwal się później zakupami :tak: a na jako pokój malujecie? :-)
mojemu tez:-D:-D
Sypialnie na tzw brudny roz czyli cos pod fuksje
salon:-D na srebrno
kuchnia na przelamany granatowy przedpokoik rowniez na ten kolorek
Zobaczymy jak wyjdzie:-D:-D:-D
hej popołudniowo.:-)
moje dzieci poszły spac,ja wlasnie zjadlam obiad(jesli to można obiadem nazwac)jajko na twardo z jogurtem naturalnym:eek::-p.krystian odrabia prace domowa z religii a ja go nadzoruje i popijam kawke.m jeszcze z pracy nie wrucił a czekam na niego bo może sie dzis wybierzemy poszukac pralki bo nasza to juz jest na wykonczeniu.

teraz u nas jest super pogoda:tak:,cieplutko aż sie chce z domu wyjsc.

ania-to jakis wiekszy sie remoncik szykuje sie u was????????
jak lali w przedszkolu?

teresiatko-dużo zdrowia dla dzieciaczków.:tak:

natalineczka-nie martw sie przyjdzie i na Ciebie pora.:tak:
przecież wiecznie w ciąży nie bedziesz chodzic;-):laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::-D:-D:-D
malujemy cale mieszkanko:tak:
a obiad ciekawy jajko i jogurt:szok:tak jeszcze nie jadlam
helo dziewczyny
ja tylko na chwile
mam problemy z netem
jak mi sie uda to wpadne dzis jak nie to mam bnadzieje ze do konca tygodnia psrawa sie naprawi
pozdrawaim

do konca tygodnia:szok: wpadaj bo Cie bedzie brakowalo:tak:



My wrocilismy z placu zabaw, zakupki zrobilam ale nie wszystko bo w drogerii mieli terminal zepsuty i nie moglam zapalcic karta:baffled:
Lali wcina kolacje zaraz po prysznic i klade ja spac


Lenka Iwcik ma ospe jest marudna wiec tez nie ma kiedy wpasc i napisac
 
Witam wieczorkiem
Mlody odrabia lekcje,dziewczynki szaleja na korytarzu a ja juz padam na pysk:no:Bylam z Dominikiem u siory i poznije na styk zdazylismy po dziewczynki bo gdzies po drodze byl wypadek,straszne korki i juz sie balam ze po Nie nie dojade:no:No ale sie udalo:tak:Jak wchodzilismy to akurat szly z Pania do ubikacji i byly strasznie zaplakane:no:Niby dlatego ze wiekszosc dzieci juz zostala odebrana przez rodzicow :tak:Mowily ze bardzo za mna tesknily bidulki:-(
Ja zaraz zmykampod prysznic i umyc wloski:tak::tak::tak:

ANKA
Ja rowniez czekam na fotki wymalowanego mieszkanka z nowym naroznikiem:tak::tak::tak:

LIDUS
Dominik tez mial dzisiaj zadanie z religii hehe i to na jutro:rofl2:

TERESIATKO
Zdrowka dla dzieciaczkow:tak::tak::tak:Oby Im szybko przeszlo


MALINUS
Widze ze bardzo wczesnie i intensywnie zaczynasz dzionek;-):-)

AS
No to bardzo dlugo sypiasz:szok::szok::szok:
 
reklama
Kamcia mamy te szklane. Jedne są na ciepło, a drugie na zimno. No młodej to te na zimno postawie, bo może się ognia przestraszyc, hehe. Ja pamiętam , ze się bałam jak byłam mała- ale lubiłam banki..

Młoda wygląda coraz mniej ciekawie. To do niej niepodobne, żeby leżała od rana do tej pory. To już 3h prawie. Dobra, zmykam.
ja też uwielbiałam bańki i to ye na ogniu.. hihi bez nie znbałam wcześniej (szklanych bo gumowe tak)
dobrze że lekarka zgodziła się na banieczki, oby mała się nie bała i szybko jej przeszło:tak:
Witam laseczki wtorkowo :happy::happy:
za oknem big słońce ale zimno jak pierun :sorry:wieje co chwilę przelotny deszczyk cuś jakby jesień się zaczynała :crazy:a to chyba dziś albo jutro zaczyna się astronomiczna jesień co nie?????????
Lunka kurcze szkoda marudy małej tym bardziej że znów ma przerwę w przedszkolu :-(kochana a dajesz jej coś uodparniającego?????moi sie lekko smarczą ale odpukac daje im codziennie tran i rutinacee i narazie nic się z tego nie rozwija co w Julki przypadku jest cudem :tak:
Agnes Kacper :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-Dno pomysłowy nie ma co :-D:-D:-D:-Dnie wiem po co pani mame woła przeciez to nic się nie stało :eek:
Beatko ja miałam przerwę w @ od 14 lipca do wczoraj więc stresik miałam nie mały :cool: tym bardziej że gdyby to miało być moje drugie dziecko to bym podeszła do tego z luzikiem ale to by mogło być 4 :szok::szok::szok::szok::szok:
Kamcia no fakt przecież nas dzieli jeszcze różnica czasu:-D:-D:-Djak się czujesz jak tam mała fosolina się czuje ?????
Natali ty chyba urodzisz przy tych kokardkach :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
As co ty o 4 na forum robisz :szok::szok::szok::szok::szok:ja się chyba nie przyzwyczaje do tych twoich godzin snu :szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok:Twój Kuba ma coś z mojego Adama ten tez się wyrywa do odpowiedzi jak ją zna i dziwi się czemu pani pyta innych przecież on wie :cool:
Moja Julka ma dziś pierwszy raz kółko teatralne zobaczymy czy jej się spodoba:eek:pytam jej dlaczego chce chodzić na kółko teatralne??a moja rezolutna córka co mi odpowiedziała ????MAMUŚ PRZECIEŻ PRAWDZIWE GWIAZDY GDZIES MUSZĄ ZACZYNAĆ !!!:szok::szok::-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
czuję się beznadziejnie, ale lepiej niż w poprzedniej ciąży więc jestem szczęśliwa że się tak czuję , choć mogłabym się czuć lepiej , czyli aż tak dobrze nie jest, ale najważniejsze że nie czuję się gorzej niż wtedy bo już bym tego nie zniosła.. czyli ogólnie rzecz biorąc jest ok :rofl2:

a co do młodej to się tylko cieszyć i gratulowac że dziewczyna myśli przyszłościowo:-D
będzie z niej gwiazda :tak::-)

Widzę,że u Ciebie jeszcze gorzej jak u mnie w przychodni.:-:)-:)crazy::crazy::baffled::baffled::baffled:
A żebyś wiedziała ,że masakra.:tak::-):-)


U mnie też piękne słońce,ale wyszłam na krótki rękawek na taras to mnie zimno cofnęło z powrotem do salonu. :szok::szok::-D:-D:-D
Toż się wyletniłam w legginsy i tuniczkę -tak ciepło przez okno się wydawało.:-D:-D:-D:-D:-D
Za to teraz siedzę w dżinsach i golfie.:szok::-D:-D:-D:-D
A co ja o 4 na forum robiłam?
Hmmm... podeszłam do kompa ,żeby plony na Kubusiowych farmach internetowych pozbierać,bo chciałam mu rano niespodziankę zrobić ,ale się tym razem nie udało.
Dziś będzie drugie podejście.:-D:-D:-D:-D
A tak w ogóle to siedziałam i robiłam obraz no i...straciłam poczucie czasu...:-D:-D:-D
Siadłam do obrazu po północy i miałam z godzinkę porobić ,aż tu nagle patrzę na zegarek i oczom nie wierzę :szok::szok::szok: 3.45:eek::eek::eek::-D:-D:-D
To taka krótka ta moja godzinka była.:-D:-D:-D:-D
Malina takie zachowanie w szkole to typowe zachowanie dziecka z autyzmem.:sorry:
Jeśli ono wie,to natychmiast chce odpowiadać nie patrząc na innych.
Jak nie odpowie to się wścieka i dostaje szału.:crazy::crazy:
On z czasem zaakceptuje zasady szkolne i będzie wiedział ,że musi poczekać aż ktoś go zapyta ,że jest tak ,a nie inaczej,ale nigdy tego nie zrozumie. :no:
Kuba zawsze mówi:
"Mamo przecież ja wiem , to dlaczego pani mnie nie pyta?"
I nie przekonasz i nie wytłumaczysz ,że inne dzieci też wiedzą ,bo jak on jest czymś zajęty to dla niego inni nie istnieją.:no:On tych dzieci w klasie w tym czasie po prostu nie widzi i nie słyszy :no:.Jest tylko on i rozmówca :sorry::sorry::sorry::sorry:.
Dlatego jak ktoś np . przerwie wtrącając się z boku Kubusiowi tę dużą aktywność to to on zaczyna się wściekać.:-:)-:)-(
On nie chce po prostu nawiązywać kontaktu i rozmowy z tą osobą ,bo to już dla niego za dużo bodźców ,a mózg nie jest w stanie tak wiele na raz zarejestrować.:no::crazy::crazy::baffled::baffled::baffled:
Mózg autysty rejestruje jedynie pojedyncze bodźce .:sorry::sorry::sorry:

Można to porównać do roju pszczół.
Wyobraź sobie,że nad głową masz cały czas rój pszczół ,który wszędzie za tobą lata i nie wiesz co z tym zrobić.
Właśnie dla autysty takim rojem jest nasz świat.:baffled::baffled::baffled::baffled:
Czego się wyuczy,zakoduje i co pozna w tym żyje.:sorry::sorry::sorry::sorry:

Trochę to takie zakręcone tłumaczenie,ale mam nadzieję,że kto się tym zainteresował to mnie zrozumie.;-):tak::-):-):-)



Lidka pamiętaj ,że dieta Protal bardzo mocno obciąża nerki.I jest mocno degradująca organizm...:sorry::sorry::sorry:


Dowikla gnicie w wyrku to Twoja wizytówka.;-):-D:-D:-D
A kiedy ja śpię?:laugh2::laugh2::laugh2:
No widziałaś między 4 a 7,30 :tak::-D:-D:-D:-D
Ech udało mi się na raty odpisać .
Idę teraz jakieś śniadanko naszykować i znów trzeba Kubusiowi z farm pozbierać plony,bo musimy nowy warsztat ze zwierzakami zakupić. :-D:-D:-D:-D
as powiem Ci szczerze że mniej więcej wiem co masz na myśli...(nie powiem że całkowicie bo nie miałam styczności z dzieckiem autystycznym)
kiedyś oglądąłam film o autystycznym dziecku ,i chcąc zrozumieć dokładnie na czym ta choroba polega, zaczęłam w necie szperać i wyczytywać różności na ten temat. Znalazłam historię pewnogo chłopca i czytałam czytałam zastanawiając się czy jest jakiś sposób wciągnąć takie dziecko do naszego świata .. ale chyba nie bardzo:-(
więc jeśli piszesz coś o synku , wiem co masz na myśli i potrafię sobie taką sytuację przedstawić zrozumieć jak to wygląda i wogóle...

a co do cyca... to ja też odstawiłam mała coś koło 7 miecha...jak miała 2 dolne ząbki to nie było źle, ale jak jej wyszła górna jedynka i zaczęła mnie zgryzać to już nie dałam rady:no:
a po 2 już czułam się zmęczona karmineem:zawstydzona/y:i chciałam dać butlę , a że szybko się odstawiła bo po 2 tygodniach to się cieszę , i nie żałuję tej decyzji:tak:
z 2 dzieciem też tak będę chciała, i mam nadzieję że będę mogła karmić od początku bo z Vi miałam problemy ale walczyłam o to żebym mogła dawać jej cyca:tak:i wywalczyłam

anka26,07-tutaj niestety tak to przykre ale prawdziwe i jedyny lek jaki stosuja to paracetamol
tak tylko paracetamol... i to jeszcze dla starszaczków... dla mojej Vi nic nie mieli na przeziębienie bo mają dopiero dla dzieci od 12 msc życia:baffled: dla mnie zresztą też lekarz dał paracetamol , na zapalenie gardła:baffled: wcześniej na bóle brzucha też paracetamol:baffled:i na bolące mięśnie paracetamol:baffled:
także lepiej iść do apteki i samemu sobie czy dziecku coś kupić niż iść do lekarza po paracetamol.. heh
koleżanki dziecko miało biegunkę to lekarz powiedział żeby szła do sporzywczaka kupiła lucozade(napój energetyczny) i mu podała bo to pomoże:sorry:
a jak byłam w ciązy i badali mi cukier we krwi to też musiałam wypić lucozade i to 2 buteleczki takie jak mała cola...:baffled:
 
Do góry