reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

AGNES ALE WPADKA:zawstydzona/y::zawstydzona/y:
Najlepsze zyczonka dla Oliwci oczywiscie prezentami sie pochwalcie i jakies fotki z imprezki wklej:tak::tak:
A dla Was zdrowka bo widze ze jakis wirus panuje:-(

Witam nowa mame na forum skierka rozgosc sie

Lidka dzieci bez rodzicow sa inne wiec jak sama widzisz masz aniolka w domu:-)

Laura juz w lozku i w glebokim snie:tak:
Wieczorem diw ekolezanki wpadly niespodziewanie bo byly w okolicy.Poczestowalam je kawka i ciachem.Zostalo mi jeszcze pol blachy:rofl2:
Na jutro nie mam planow ale moze na zakupy sie wybiore:tak:
 
reklama
a jednak jeszcze wpadlam tak na chwilke na bb.:-)
moje dzieci spia,krystian też padł(te pobutki rano go wykanczaja)m piwko popija a mnie czeka duuuuuuuuuuuuużo prasowania.:-(
może któras jest chetna??????;-)zapraszam.:tak:

luna-moja babcia była przez 35 lat koscielna.i wbrew pozarom to jest bardzo cieżka praca.:no:

kamcia-super ze z fasolka wszystko ok.
uważaj na siebie.:tak:

agnes-wszystkiego co najlepsze dla oliwki.
100lat!!!!!!!!!!!dużo usmiechu i wielu wystrzalowych prezentów.
 
No i młoda śpi, znów musiałąm opowiadać czerwonego kapturka, bleee

Agnes, kurcze, ale wtopa!!!:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:


Oliwko skarbie, Wszystko, co było Twoim marzeniem..
co jest i będzie w przyszłości,
niech nie mija z cichym westchnieniem
lecz się spełni w całości.
Wszystko, co piękne i upragnione
niech będzie w Twoim życiu spełnione!
Podpisuję si epod życzeniami

Justa gratki. Ja też jestem w trójce, w przedszkolu:-D:-D:-D:-D:-D


Lidka ja nawet nie pomyślalam inaczej, po prostu praca w kosciele to nie dla mnie:-)


Wykończy mnie ten kaszel Od 2 dni próbuję zarejestrowac isę do lekarz ai d..a blada. Nasza poszła sobei na urlop, reszta zawalona, no i weź sie lecz ch..... j....!

Witusię z premedytacją zetawilam dziś w przedszkolu do 15.30. I co? I jeszcze jej było mało. Jeszcze nie chciała wracać, choć sie bardzo ucieszyła, ze przyszliśmy. W domu bunt masakra. Humor się odwrócił Popuściła w majteczki, Piotr chciał jąprzebrać, a ta że nie, bo te majtki sa lepsze ( z dudusiem!) no masakra, od tego sie zaczeło no i wyła godzinę. Wyła, nie płakała, a nawet momentami wrzeszczała, ale na swoim i tak nie postawiła, ba- nawet musiałą mnie przeprosić ( mnie, bo Piotr juz musiał do pracy pójść ). A teściowej się daty pomyliły i dziś do mnie z prezentem przyszła, hehehe, a już myślałam, ze to -kurcze, słowo mi z głowy uciekło!!!:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
witam :-) ja chyba nigdy nie nadrobie:szok::szok:zarazmusze leciec po leki do apteki potem pojechac po osłone silnika do oponiarzy bo zapomnialam potem szybko do domu bo Zuiz wraca ze szkoły no iobiad jakis i o 13 po Gabi do przedszkola :tak:
Miłego poniedziałku :-)
troche zdjęc
1 i 3 to nasi goście :-D na 2 Gabi odpoczywa na masce opelka po taplanui się w kalużach :-D 4 i 7 to oczywiście lokalny czerwony kapturek :-Dpotem Zuzia Wojtek ślodko spiąca i na ostatnim Gabi "chrzci kaloszki ":tak:
Śliczne fotki
Cześć kobitki, jestem masakrycznie zmęczona po tym weekendzie na działce :szok: Ale było fajnie :tak:

Anabubka, dzięki za soczki :tak::tak::tak:

Jonanna super fotki :tak:

Co i trzymam kciuki za Natali :tak:

Idę poleżeć, bo mi na krześle cięzko siedziec :szok::-D
Toś sie napracowała :-)
ja dziś robię sosik z grzybków ze schabem. :tak: Przepis wrzuciłam na kulinarny. https://www.babyboom.pl/forum/mamy-...mam-co-na-obiad-6559/index57.html#post5997900 :tak:
Ale w domku pachnie...:rolleyes2::rolleyes2::rolleyes:

Joanna73 ależ urosły te twoje cudeńka:szok::tak::tak::-):-):-). Goście w domu pierwsza klasa.:-D:-D:-D

As 76 zdrówka dla Kubusia. :tak:


Mama Helenki
to co ty robiłaś na tej działce? :-p Cała pewnie skopana.:-D:-D;-);-)

wiktoria12 informuj nas co tam u Natali.:tak:;-):-)

Ka.M`cia ja uwielbiam spotkania forumowe.:tak::tak::-):-):-) Tylko ostatnio jakoś zebrać się nie możemy.:baffled: Co z tym twoim usg? Na kiedy je masz zaplanowane?


Nie lubię poniedziałku. :cool: Ciężko po weekendzie wrócić mi do normalności. Tyle zawsze do roboty...:confused2::confused2::confused2:
Za to Amelka ostatnio chyba ADHD ma.:ninja2: Dziś nawet na biurko z kompem weszła.:szok:
To tak już chyba jest mój Kamil wszędzie wyjdzie no nie ma miejsca zeby nie wlazł
Kobitki, wy sę ze mnie nieśmiejcie, jestem połamana... A co takiego robiłam? Testowałam nową kosiarkę, piłę mechaniczną :-p zabawa była przednia :-D Kopałam ziemniaki, grabiłam, no i rwałam jabłka... Wszytsko z przyjemnością, ale dzisaj daje mi się we znaki :eek: Musi mi szybko przejść bo w piątek znowu tam się wybieram :-p


Dowikla, super, że male tak dobrze przyjęły przedszkole :tak:
Hehe ja to mam nacodzien
hej dziewczyny
nie pislam wczoraj bo jak bylam u lekarza a daleko mam bo prawie 100 km to przy okazji odwiedzilam znajoma tam mieszkajaca...

pozniej w drodze do domu wymiotowalam 2 razy jeszcze i strasznie sie czulam w domu , zaczelo mnie ucho bolec i lewy migdal , takze nawet nie wchodzilam na bb tylko poszlam do lozka
lekarz powiedzial ze mam po tej stronie co mnie boli osadzone jajeczko.. a raczej juz dzidziuslia bo pieknie bije serduszko:biggrin2:
no i mowil ze jestem przeziebiona i stad nasilenie bolu na ta strone macicy....
do tego mam nie dziwigac bo macica jest jeszcze oslabiona dlatego bola mnie jajniki czasem jak wstaje czy cos.... no a poza tym bez zastrzezen :)
a ja tak sie strasznie martwilam :-p:zawstydzona/y:
aha bliyniakow niestety nie bedzie... ale wazne zeby bylo zdrowe...moze nastepnym razem sie uda ;)
dziekuje za trzymanie kciukaskow


natalineczka wsyzstkiego naj dla czarusia
Dobrze ze wszystko z dzidzią wporządku.
Wszystkiego najlepszego dla naszej kochanej Oliwki STO LAT i moze siostrzyczki lub braciszka :-)

Witam wieczorkiem ja skonczyłą oglądac M jak miłość i teraz ide sie po uczyc troche.
 
Witam kochane moje :happy:
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W DNIU URODZIN DLA CZARUSIA NATALINEZKI ZDRÓWKA SZCZĘŚCIA SPEŁNIONYCH MARZEŃ I JAK NAJSZYBCIEJ SIOSTRZYCZKI W DOMKU:-D
Nie nadrobiłam dokładnie:zawstydzona/y::zawstydzona/y:przepraszam ale zwariowany ten wrzesień jakoś...Adam nadal n ie może wgryź się w szkołę :-:)-:)-(ma zaległości które nadrabiamy non top jesteśmy po rozmowie z psychologiem jak narazie odnośnie stawianych wymagań a wię siada do lekcji my konsekwentnie wymagamy odrobionych starannie lekcji ...w rezultacie ygląda to tak....Adam wraca ze szkoły koło 17.10 on je obiad ja sprawdzam plecak ....na kartce wypisuję dla Piotra co ma zrobić Adam zyli podkreślone tematy, zadania domowe,jeżeli jest niestearnnie napisane to przepisanie na nowo....itd..Koło 18 Adam zasiada do lekcji w między czasie śpiewa chodzi siku gada kłóci się pyskuje czyta komiksy rysuje itd.....koło 23 mówimy na dziś koniec i czego nie zdążył robi rano..bo do szkoły ma na 12.35...to jest horror:-:)-:)-:)-(
Julia tez musi ćwiczyć szlaczki bo wychodzi jej to strasznie miernie oj bardzo strasznie:-:)-:)-:)-:)-( ale ma dużo zapału więc już umie napisać literkę "o" mieszcząc się w liniach i przypomina "o" ale to był tydzień ciężkiej pracy .....dużo łez ,potu,i jeden zapisany 16 kartkowy zeszyt:baffled:tak więc szkoła u nas rozkręciła się na całego i uderzyła z podwojoną siłą :sorry::sorry::sorry::sorry:
Antoni broi ,pyszczy ,ale jakoś daje radę w tym galimatiasie nie oszaleć on no i my:tak::tak::tak:
Natali widzę że poród tuz tuż więc &&&&&&&&&&&& trzymam mocno:tak::tak::tak:
Agnes oby interes się rozwijał srawnie i dawał same korzyści :tak::tak::tak:
As zdrówka dla Kubula
Anabubka zdrówka dla was
Meduska zdrówka dla was
Dowikluś szczypiory juz w p[rzedszkolu:szok::szok::szok:moje małe księżniczki juz takie dorosłe :-D
Justa jak ty ogarniasz swoją 3 w tym 2 szkolnych????
Joasiu zdjęcia cudne Wojtek bardzo przypomina mojego Adama:szok: A czerwony kapturek cudowny:tak::tak::tak::tak:a Zuzia bardzo wydoroślała i taka dziewczęca się zrobiła :tak::tak::tak::tak::tak:
Wszystkim chorym dużo zdrówka i tran polecam :tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak: zmykam na troszkę do porządków i jakiś obiad czas by wymyślić :sorry:
a weekend mam wolny:-):-):-)w sobote jedziemy autokarem z ekipą casto na grzyby start 5.20 kierunek okolice gorzowa cel....dużo grzybów i moc zabawy :tak::tak::tak::tak:

MALINKA umnie to samo ze szkoła Wojtka dzis jak poszedł do kosciola posprawdzałam wszystko i złapałam sie za głowę nagadałam sie mąz pokurwował i nic to nie dało umył sie Wojtek pozbiera łksiązki i poszedł spac Jak wraca ze szkoly to samo wszystko jest wazne żeby tylko lekcji nie odrabiac :szok::szok::szok: nie eim jak to bedzie :baffled: a Zuzia i owszem zrobiła sie dziewczeca nawet poprosiła mnie zebym jej kupila biustonosz bo jak sie rozbieraj na wf to sie wsyydzi no i faktycznie cos tam juz u niej widac a jak byla radosc jak jej kupiłam myślalma ze mnie udusi Ja na szczesci wyprawiam wszystkich ranoido 13 mam spokój moge posprzatc ugotowac ale wrzesien tez dla nas finasowo zabójczy sama zreszta wiesz
jutro postarm sie zajrzec na dłuzej a teraz ide spac bo jutro o 6.30 pobudka :tak:


Lunka pelerynka zaklepana :-D
 
Ech, Joasiu, aż się boję myślec co to u nas będzie z nauką, no strach sie bać...
A no tak 9 lat-kobieta się robi powoli, hehe. Ja pamiętam jak mi mama kupiła pierwszy biustonosz, łooo jaka radość:-D. I sobie człowiek sprawy nie zdawał, ze uprząż sobie zakłada:-D:-D:-D
Nie no, żarcik, nie jestem kwiatkiem ani feministka:-D
No i dzięki za pelerynkę, już widze jakie Witusia oczy zrobi jak ją dostanie, hehe. Ale to na przyszły rok pewnie:-)
Ale mi sie spać zachciało, aż sie sama sobie dziwię. Mężowy na nocce, to powinnam oczy w słup wstawić, hehe. Ale mam jeszcze thriller do poczytania, to mi nocka nie straszna:-)

A Ana widze buszuje przy kompie a tu jej nie widać? coś niespotykanego:-D
 
Laski zmienilam nick z Ka.M`cia nia ViKaMciaG zeby nie bylo ,... to ciagle ta sama ja :-D
i zawsze mozecie nadal pisac kamcia:tak:
bo w srodku jest ta kamcia :-D ale to juz jak wam latwiej:tak:


rowniez dolaczam sie do zyczonek:-)
 
witam wieczornie
juz ylam gotowa odpisac gdy moj net zarzadzol strajk
ale juz dziala
a wiec ja sie jakos czuje
kicham co raz,katarjeszcze jako tako znosny,gardlo dokucza
mloda gorzej bo przez katar ledwo n oczy widziala ale narazie spokojnie spi

stolica zaliczon-za tydzien po odbior aparatu
pogoda sie popsula,wieczorem zaczelo padac znow:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:




WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W DNIU URODZIN DLA CZARUSIA NATALINEZKI ZDRÓWKA SZCZĘŚCIA SPEŁNIONYCH MARZEŃ I JAK NAJSZYBCIEJ SIOSTRZYCZKI W DOMKU:-D

a weekend mam wolny:-):-):-)w sobote jedziemy autokarem z ekipą casto na grzyby start 5.20 kierunek okolice gorzowa cel....dużo grzybów i moc zabawy :tak::tak::tak::tak:
[/COLOR]

dolaczam sie do zyczen dla Czarka:tak::tak::tak::tak:
Malina udanych zbiorow:tak::tak::tak:

Ni
Kuba obudził mnie z wielkim wrzaskiem,bo coś mu odwaliło i prysznic odkręcił -cała woda poszła na niego .:szok:
Widok przemoczonego Kuby i wrzeszczącego na cały dom -Ludzie nie żyyyyyjęęęęę !!! był normalnie powalająco-rozbrajający.:szok::szok::szok::-D:-D:-D:-D:-D
Nie wiedziałam co robić
Śmiać się ,czy płakać ,ratować go z opresji czy czekać aż sam sobie poradzi,bo w sumie nic strasznego się nie działo.:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
Ale uśmiałam się z niego równo ,a widoku mojej zmokłej kury długo jeszcze nie zapomnę.:-D:-D:-D:-D:-D:-D



Kubuś w domu wczoraj siedział,bo go nie puściłam przez to przeziębienie i też śmigał 7 stron w ćwiczeniach,bo to co w szkole robili i to co do domu było zadane.:tak:;-):-):-)
On to zrobił w 40 minut razem z kolorowaniem.:tak::szok::szok::szok::-D:-D:-D:-D
I naprawdę jak na chłopaka to ślicznie napisał.:tak:
To mi się chłopak wyrobił ładnie z szybkim odrabianiem lekcji.:tak::-):-)

Pranie sie kręci,drugie naszykowane ,Kubuś po śniadaniu.

mialas wesola pobudke:-D:-D:-D:-D
fanie ze Kuba powolo daje sie okielznac:-)

h
U Julka katar to wynik alergii,tak zwyrokowała stara małpa która przyszła do nas wczoraj i mnie nakrzyczała ze nie mam przewijaka dla dziecka.....jak ja dziecko w takich warunkach kąpie i przewijam i ogólnie jak sobie radze bez przewijaka....nosz myslalam ze ją strzele.....normalnie sbie radze,mam łużeczko i łużko i jakoś leci....na dodatek kazała mi go podnosic za rączki do siadania!!!tak w zasadzie prowokowac ten siad zeby cwiczyc mięsnie brzucha....robiła tak któraś w Was!!??
..

co za baba!
ja przt Paulinie nie mialam przewijaka bo dopeiro wcodzily i bylydrogie ia jkos na lozku sobie radzilam
dla Weroniki dostalam od saisdaki i bylam zadowolona bo po cc ciezko mi bylo sie chylac i kregoslup mnie bolala wiec to byla jak zbawienie
a z tym podciganiem-dziecko samo zaczne
ja bym jeszcze z mieisac poczekala albo i lepiej

lekarz powiedzial ze mam po tej stronie co mnie boli osadzone jajeczko.. a raczej juz dzidziuslia bo pieknie bije serduszko:biggrin2:
no i mowil ze jestem przeziebiona i stad nasilenie bolu na ta strone macicy....
do tego mam nie dziwigac bo macica jest jeszcze oslabiona dlatego bola mnie jajniki czasem jak wstaje czy cos.... no a poza tym bez zastrzezen :)
a ja tak sie strasznie martwilam :-p:zawstydzona/y:
aha bliyniakow niestety nie bedzie... ale wazne zeby bylo zdrowe...moze nastepnym razem sie uda ;)
dziekuje za trzymanie kciukaskow
]
najwazniejsze ze z malenstwem wszytsko ok


Kolezanki pojechaly a ja odebralam L:aure z przedszkola. Lali mega zadowolona i pyta czy moze dluzej zostac:szok: Jutro zawioze ja wczesniej o ile szybciej wstanie. Przedszkole od 7 a ja ja woze na 9 wiec moze zaczne na 8:happy: Skoro sie jej podoba to czemu nie:-)
Lali wcina jak skonczy jesc jedziemy do sklepu po domek dla Roxi czyli chomika- sztuczny :). Obiecalam jej ze jak nie bedzie plakala to jej kupie no i zapamietala sobie a dzis upomniala sie:-D:-D:-D
D

fajnie ze Lali lubi chodzic do przedszkola

[

Teściowa dała mi cynk , ze w jej parafi potrzebują kościelenego i pracownika administracyjnego, no to poszłam tam dziś. Przyszedł proboszcz i mówi, ze owszem, paca nada l jest, otrzebują od października, ale tmężczyzny, bo to kilka stanowisk ale dla jednej osoby-a koscielny i zachrystianin to raczej facet. hehehhee. Pośmialiśmy sie z tego, że ubierałabym tak grubego ksiedz, ze moje małe rączki to by go nawet nie objęły, heheheh. Tak w ogóle to mówił o sobie, hehehe.
No ale roboty niemam. Za to naprzeciwko mnie otwierają deichmann. Chyba dziś jest nabór, miaąłm iść-właśnie mi sie przypomnialo, kurcze!


EDIT:
ufff, dopiero 23 września, ale sie zdenerwowałam, hehe.

LUNA koscielna:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

Drobiazg zostawiłam w depozycie u ratowników.:-D:-D:-D
Niieeee :-D. Pierwszym razem ją wzięliśmy, ale jak dla mnie woda nie miała 29C. :no: Na tylu basenach co byliśmy, to tutaj, gdzie mamy karnety woda jest trochę za zimna na takiego bobasa.:baffled: Ale na tablicy jak wół napisane 29 C , chyba w saunie. :-D:-D:-D Dlatego też poszłam wypocić się.:tak: Amela została z moją mamą.:confused2: Nie nawidzę jej tam zostawiać.:no::crazy:
Lubię ciepelko, ale tak jak ty piszesz, bez przesady. Wyszłam szybciej niż weszłam.:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D


No kochane zbieram się na zebranie.:confused2::confused2::confused2::confused2::confused2::confused2::confused2::confused2: Dziś aż dwa w jednakowym czasie. No rozdwoić się chyba muszę.:-p:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

ja tez lubie ciepelko i moim do basenu zimnego nie dawalam wchodzic ale nad morzem woda miala moze z 18stopni i jakos nikt sie nie pochorowal:-)
w saunie tez nigdy ne bylam:no::no::no::no:

A
Moje dziecko panicznie boi się braku prądu :baffled::baffled::baffled:
Jak na złość dziś go wyłączyli.
Kuba wpadł w histerię totalną do tego stopnia,że potrzebna była rozmowa z tatą przez telefon.:sorry::sorry::sorry:
Ustalili,że mam z nim pójść do sklepu po książeczkę ,a jak wrócimy to prąd będzie.:rofl2::rofl2::rofl2:
Mnie się specjalnie iść nie chciało ,więc powiedziałam młodemu,że pojdę jak zjem śniadanie,a on w tym czasie ma Koziołka Matołka czytać.:rofl2::rofl2::-D:-D:-D
Słuchajcie dorwał się do tej lektury jak głupi.:szok::szok::szok:
Zanim ja zjadłam swój stos kanapek i sałatkę z serka to on już książkę przeczytał.
:szok::szok::szok::szok:
Zajęło mu to jakieś 30-40 minut ,bo mi się z jedzeniem oczywiście nie spieszyło.:no::no::-D:-D

W nagrodę poszliśmy do sklepu i pierwszy raz w życiu wybrał sobie kolorowankę :szok::szok::szok::szok:
80 stron do pokolorowania zwierzątek :eek::eek::eek::eek:.
Toż to przecież nie w jego stylu normalnie.:szok::szok::eek::eek::-D:-D:-D,ale cieszę się,że mi dziecko wyrasta z potworów,monstrów i fikcyjnych bohaterów.:tak::tak::-):-):-D:-D
:

fajnie ze zaczyna sobie jakso radzic

Witajcie. jestem na bb juz jakis czas i postanowilam wreszcie troche zaczac sie udzielac... nie znam was troche poczytalam ale ciezko mi sie tu odnalezc...
napisze kilka slow o sobie - mama Amelki ur. 20 lipca 2009 roku. siedząca w domku i powoli dostajaca kota z tego powodu. ale szans na prace brak... probowalam troche sprzedazy na all ale marnie mi to wyszlo. mieszkamy z mezem w nowym miejscu i nokogo tu nie znam wiec wszelki avon odpada...takze cienko, cienko. i kaska by sie przydala i juz mam dosc siedzenia w domu - chociaz wiadomo jak takie "siedzenie" wyglada...

takze jak mnie przyjmiecie to postaram sie zagladac do was i troche was poznac ;)

witamy serdecznie
skad jestes?

skierka mysslalam zde masz nick siekierka:-D
]
:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D


hej wieczorkiem.:-)
moje dzieci szaleja z m, krystian wcina kolacje a ja tak na chwilke na bb.
bylam na tym spotkaniu w szkole i moje dziecko ku mojemu zaskoczeniu jest bardzo rozbrykanym chłopcem.:szok::szok::szok:jest tak zwana trójca;-) ktora dokazuje i okazuje sie ze w niej jest mój syn:szok::rofl2:.kto by pomyslał w domu taki cichy i spokojny a w szkole....................?:laugh2:ale nie jest zle pani mówi ze super z niego chłopak,pracowity,koleżenski oby tak dalej.:tak:

spokojnej nocki bo nie wiem czy uda mi sie jeszcze dzis wejsc na bb.
dobranoc:-)
hehehe
diabla nosi za skora?:-D:-D:-D:-D
 
E

A Ana widze buszuje przy kompie a tu jej nie widać? coś niespotykanego:-D

no ejstem jestem
net mi padl bo bylabym wczesniej

Laski zmienilam nick z Ka.M`cia nia ViKaMciaG zeby nie bylo ,... to ciagle ta sama ja :-D
i zawsze mozecie nadal pisac kamcia:tak:
bo w srodku jest ta kamcia :-D ale to juz jak wam latwiej:tak:


rowniez dolaczam sie do zyczonek:-)

poznalam po awatarku:tak::tak::tak:
a czemu zmienilas nick?
 
reklama
Laski zmienilam nick z Ka.M`cia nia ViKaMciaG zeby nie bylo ,... to ciagle ta sama ja :-D
i zawsze mozecie nadal pisac kamcia:tak:
bo w srodku jest ta kamcia :-D ale to juz jak wam latwiej:tak:


rowniez dolaczam sie do zyczonek:-)
Kurcze, czy ja będe pamiętac?:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

Ana no jesteś, no to chociaż jedno z głowy-na razie. Jeszcze ta pogoda mogłaby sie poprwić, bo jest bleeeeeeeeeee. Dzis na przenian u nas mżyło, padało i lało, raz wyszło słonko, wiatr sie uspokoił, myślę no w kóncu, dawj pranei na balkon i pryzpomnialo mi sie o nim weczorem, a miało tylko doschnąć:baffled::baffled::baffled::-):-):-)no peszek.
I zdrówka życzę, wole gorączkę niż zatoki zawalone!


Spanie mnie nie opuszcza więc lecę pod kołderkę-może uda się jak nigdy zasnąć?
Dobranoc dziewczyny
 
Do góry