reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Witam i ja

Wczoraj mialam dzien pelen roboty ledwo sie wyrobilam na 18 do znajomych
Rano jak wstalam zrobilam lazanki i wybralam sie na miasto z Agnieszka. Wrocilam po 15. Szybko dalam Laurze jesc i polozylam ja spac bo byla mega marudna. Wzielam sie za robienie rosolku i ciasta.l Nim sie ogladnelam byla juz 17:30 na szybko sie szykowala i do znajomych.Posiedzielismy do polnocy i do domu:happy:

Dzis na obiadek wybieramy sie do Chinskiej wiec mam luzzzz
Laura oglada bajke po niemiecku z tatuskiem a ja szybko na bb:-)
 
reklama
A ja siedze i przegladam narozniki w necie
Mam mega problem bo te co mi sie podobaja to sa za duze:-( ja miestety z powodu malej ilosci miejsca musze miec maly taki na dlugosc 2m a te fajne sa od 2.4m:-:)-(

Pogoda za oknem pochmurna i czekam kiedy zacznie lac:baffled:
Do chinskiej wybieramy sie na 16 w sumie bedzie nas 12 osob:rofl2:
 
Ania to widzę mega obiad będzie :-D a z narożnikiem to zawsze można obciąć :-p:-D powodzenia w szukaniu :tak:

Witam po południu. Kuba nie dawno wstał a M trochę pierogów robi :tak: zaraz się wezmę za gotowanie :tak: zjemy i w drogę :tak: mam nadzieję że do 15.00 wyjdę z domu :-) niestety tam nie będę miała jak wejść na neta bo nawet internet tam w kablach zawraca :sorry2: w tygodniu wracamy :tak: do piątku mam nadzieję :tak: głosików oddawać niestety nie będę ale z tego co widzę to mamy tyle przewagi że się nie martwię :tak: jak wrócę to się odezwę :-D słoneczka życzę przez te wszystkie dni :-D
 
czesc mamuski!!!
ja juz po obiadku i zasiadlam z kawka przed bb:tak:,moje dzieci spia a krystian gra w chinczyla z m.ja byłam na 10 w kosciele nastepnie zaliczyłam spacer z dziecmi i terazam chwilke odpoczynku.moze dzis wpadna do nas znajomi to nie bede sie nudzic i miło sie spedzi ta niedziele.pogoda troszke lepsza tzn.nie ma slonca ale jest wmiare ciepło.

spokojnej i ciepłej niedzieli życze.:happy:

wiki-dzieki za wiesci od natalineczki.
koniecznie daj znac co tam u niej.:tak:
buziaczki dla niej.

beata-szczesliwej drogi życze.
i wracaj do nas szybciutko.:tak:

ania-oj znam ten ból jesli chodzi o naroznik.ja miałam ten sam problem wszystkie co mi sie podobaly to duze ale wkacu udało mi sie kupic.
 
Witam niedzielnie.
Ja jak zwykle od rana na pełnych obrotach.:tak:
Rano śniadanko,prasowanko potem kąpiel taka ponad godzinna z miła muzyczką w tle :-D:-D ,na 12 poszłam sobie do kościoła ,po kościele spacer z psem i zakupy ,następnie zrobiłam obiadek (dziś schabowy,ziemniaki z wody i marchewka z groszkiem) teraz zasiadłam na BB.:-):-):-)
Zaraz idę trochę jeszcze posprzątać bałaganu remontowego (trzeba rozkręcić i wyrzucić Kubusiową starą sofę , posegregować puzzle,układanki ,gry planszowe,zrobić redukcję zabawek pluszowych,bo Lunka czeka z niecierpliwością , a u mnie przewalają po kątach.;-);-)
O 20 planuję obejrzeć Opole i miło spędzić wieczorek z mężem,a co mi z planów wyjdzie to się okaże .:laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:
Do zaklikania babole.:-p:-p:-):-)
 
My niedawno wrocilismy do domu:tak:Bylam w tym Kosciele i msza trwala ponad godzine:szok:Masakra:no::szok:Juz nie wiedzialam co mam tam ze soba robic nie mowiac juz o dziewczynkach:no::no::no:Wszyscy spiewali i wogole a ja stalam i nie wiedzialam o co kaman:szok::-D:-D:-D
Potem pojechalismy na chwilke do mojej Mamy,pozniej na solke i do Mc donalds:tak::tak::tak:Bylo fajnie bo byla tez moja siora z Kacprem:tak:
Tearz wstawilam ziemniaczki i juz sie gotuja,a do tego mam te jezyki z pomyslu na:tak::tak::tak:
Przydaloby sie troszke posprzatac ale jakos mi sie nie chce:no:Jak nie posprzatam teraz to pozniej juz napewno tez nie bo na wieczor umowilam sie z tesciowka na piffko:tak::tak::tak:


ANKA
A szukasz naroznika z funkcja spania czy bez?Bo ja mam w salonie bez funkcji spania i chce sie go pozbyc wlasnie:tak::tak::tak:
 
No i wrocilismy
Bodzio z Laura juz wyszpanowani w lozku a ja koniecznie na bb
Tak sie najadlam ze szok ale nic dziwnego jak sie placi jednorazowo to sie wcina ile miejsca w zoladku:-D:-DNawet zaliczylam malibu za co oczywiscie sie placi extra:-D:-D Bylo nas sporo wiec i fajnie minal czas.
Sama juz czuje zmeczenie ale mysle jeszcze na Opole popatrzec :)


Dowikla koniecznie z funkcja spania:tak::tak: A ze lubimy gosci to bez tej funkcji nie da rady.A ty mozesz napisac ogloszenie w gazecie napewno za darmo ktos wezmnie:tak: albo wystaw na allegro zawsze jakis grosz wpadnie:tak:

Beata milego pobytu:-)

Lidka a dlugo szukalas?



No nic uciekam: spokojnej nocy
 
Hejka.


Oliwka juz śpi od 20min to wpadłąm się przywitać :-):-):-)

zaraz i tak kłade się spć bo padam na pysk,ledwo się trzymam na nogach,od tyg to śpię po 6h dosłownie.


albo wpadne w rytm albo się wykończę :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

nie zdawałam sobie sprawy ile jest harówki przy swoim interesie:tak::tak::tak: masakranie jest to łatwy grosz ale jak już zaczęłam to nie ma odwrotu :tak::tak::tak::tak::tak::tak::-):-):-):-):-):-):-)


Oliwka ma lekki katar trochę ją podkurowałam przez weekend oby szybko przeszło bo jutro do przedszkola.
poranki jeszce płaczliwe ale potem istne szaleństwo.w piątek znowu przyszła poobijana:no::no::no::no: góz na czole bo niby biegała za kolezanka i nie wyrobiła zaketu i wpadłą w ścianę.


trochę się wkurzyłam bo w pzreciągu 1,5tyg już 3 razy coś jej się stało w tym przedszkolu nie spominając już o dużej ilości siniaków :no::no::no::no:

jak to się jeszcze raz powtórzy to porzmawiam sobie z Panią bo w końcu może stać się nieszczęscie niech bardziej na nią zwrócą uwagę:tak::tak::tak::tak:


to dobranoc,buziaki
 
reklama
Agnes wlasny interes to ciezka sprawa:tak: co do gozow i siniakow to niestety mysle ze rozmowa z Pania nic nie pomoze. Podczas zabawy kobieta nie jest w stanie zajmowac sie tylko Oliwka bo ma sporo dzieciaczkow twoja corka to pewnie taki typ jak ja bez siniakow, otarc i gozow nie ma dobrej zabawy. Nawet jakby gumowe sciany zrobili to znajdzie sie cos o co zachaczy. Takie jest dziecinstw piekne ale czasem bolesne:tak:;-)
 
Do góry