reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
cześć dziewczyny;-) wiem, wiem dziwna pora jak na mnie, ale jakos dzisiaj zupełnie nie chce mi się spać więc zamiast leżeć bez sensu zajrzałąm na bb i nadrobiłam zaległosci:tak:

gratulacje dla Iwcik:tak::tak::tak::tak::tak:niech się mała zdrowo chowa i szybciutko wracajcie obie do domku do swoich chłopaków kochanych:tak::tak:

As szczczęśliwej drogi i wracaj do nas cała i zdrowa:tak:

Lunka ale się facet zdziwił jak dostał w środku miasta w biały dzień w dziób od kobiety z dzieckiem:-D:-D:-D:-D:-Dto musiał być nieziemnski widok:tak::tak::tak:


Agunia2020 ja bym się bała takiej operacji zmniejszenia żołądka, już nie ma innej możliwości?? u mnie w mieście jest np taki klub gdzie ludzie naprawdę super chudną i przechodzą taką metamorfozę, ze szok, mają plan ćwiczeń, dietę i jakieś suplementy do tego, może u Ciebie też jest coś takiego? wrzuć w google "chudniesz-wygrywasz, lublin" to Ci wyskoczy i sobie poczytaj

Joanna, Madziula, Agnes trzymam kciuki za pracę, ja też jestem na etapie poszukiwania ale jest ciężko, zwłaszcza, ze mam znów długą przerwę:baffled:


a ja od dwóch dni grzebałam się w ziemi, robiłam sobie kawałek ogródka, jak ja go nazywam "kamienny ogród" , fajnie wyszło, teraz tylko dosadzić trochę iglaków i skalnych roślin i będzie super:-):-):-):-):-)normalnie jestem z siebie dumna ale muszę się pochwalić, ze m dzielnie mi pomagał mimo padającego deszczu:baffled:

dzisiaj wreszcie poszłam do fryzjera, juz odrosty miałam na pół głowy i mnóstwo siwych, ale co się dziwić siedziałam z gipsem tyle czasu to nie myślałam o włosach, teraz mam na brązie mnóstwo rudych pasemek i z włosów do łopatek zmnieniłam na sięgające ledwo do brody, ale jestem zadowolona z efektu:-)

chyba spróbuję się położyć bo jakoś późno się zrobiło i m za godzinę wstaje do pracy a ja siedzę przed kompem:-D a tak wogóle to nie wiedziałam, ze u mnie w nocy jeździ tyle pociągów i że tak bardzo je słychać:szok::szok::szok:

miłego weekendu wszystkim gdyby nie udało mi się zajrzeć w najbliższym czasie:tak::tak::tak:
 
hej mamuski!!!
o matko:szok::szok:a co tu takie pustki:-(!!!!!!!!!
u mnie nareszcie sie pogoda zrobila i jestem bardzo szczesliwa z tego powodu.
m w pracy ja już posprzatałam dzieci spia wiec z kawka zasiadłam na bb.
wczoraj weczorem dalej cwiczylam i biegalam i dzis nie moge sie ruszyc:no:nogi mnie tak bola a miesie brzucha jeszcze bardziej-ale sie nie poddaje.kurcze cieżko z ta moja dieta mam kryzys a myslalam ze nie bedzie tak zle.

milego dnia.:-)


agunia-in-poprosumy fotke-pochwal sie nowa fryzurka:tak:

anabuda-kochana czy ty czasem odpoczywasz?????????????
 
witam sie jako pierwsza~!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
o tej porze nikogo nie ma?????????????
ja tez niedawno wstalam;p
tzn przed 10,od 9 czuwalam bo dziewczyny juz nie spaly.
@ mnie dopadla ostro,wziela procha i siedze i czekam az zacznie dzialac.
u nasdzis upal nieziemski juz bo 26stopni ale za to fajnie wieje;))
ale ja dzis odpoczywam;))



cześć dziewczyny;-) wiem, wiem dziwna pora jak na mnie, ale jakos dzisiaj zupełnie nie chce mi się spać więc zamiast leżeć bez sensu zajrzałąm na bb i nadrobiłam zaległosci:tak:

gratulacje dla Iwcik:tak::tak::tak::tak::tak:niech się mała zdrowo chowa i szybciutko wracajcie obie do domku do swoich chłopaków kochanych:tak::tak:

As szczczęśliwej drogi i wracaj do nas cała i zdrowa:tak:

Lunka ale się facet zdziwił jak dostał w środku miasta w biały dzień w dziób od kobiety z dzieckiem:-D:-D:-D:-D:-Dto musiał być nieziemnski widok:tak::tak::tak:


Agunia2020 ja bym się bała takiej operacji zmniejszenia żołądka, już nie ma innej możliwości?? u mnie w mieście jest np taki klub gdzie ludzie naprawdę super chudną i przechodzą taką metamorfozę, ze szok, mają plan ćwiczeń, dietę i jakieś suplementy do tego, może u Ciebie też jest coś takiego? wrzuć w google "chudniesz-wygrywasz, lublin" to Ci wyskoczy i sobie poczytaj

Joanna, Madziula, Agnes trzymam kciuki za pracę, ja też jestem na etapie poszukiwania ale jest ciężko, zwłaszcza, ze mam znów długą przerwę:baffled:


a ja od dwóch dni grzebałam się w ziemi, robiłam sobie kawałek ogródka, jak ja go nazywam "kamienny ogród" , fajnie wyszło, teraz tylko dosadzić trochę iglaków i skalnych roślin i będzie super:-):-):-):-):-)normalnie jestem z siebie dumna ale muszę się pochwalić, ze m dzielnie mi pomagał mimo padającego deszczu:baffled:

dzisiaj wreszcie poszłam do fryzjera, juz odrosty miałam na pół głowy i mnóstwo siwych, ale co się dziwić siedziałam z gipsem tyle czasu to nie myślałam o włosach, teraz mam na brązie mnóstwo rudych pasemek i z włosów do łopatek zmnieniłam na sięgające ledwo do brody, ale jestem zadowolona z efektu:-)

chyba spróbuję się położyć bo jakoś późno się zrobiło i m za godzinę wstaje do pracy a ja siedzę przed kompem:-D a tak wogóle to nie wiedziałam, ze u mnie w nocy jeździ tyle pociągów i że tak bardzo je słychać:szok::szok::szok:

miłego weekendu wszystkim gdyby nie udało mi się zajrzeć w najbliższym czasie:tak::tak::tak:

no kochana faktycznie o tej porze;))))
moj troche pozniej wstaje niz Twoj;)
ale domyslam sie ze Twoj chodzi spac po dobranocce;P
ja sie z reguly sama farbuje na jeden kolor,tyl lat to mam juz niezla wprawe;)
a jak pasemka to tez chodze do znjomej co w dom robi i place na swoje dlugie wlosy 50zl;)))


gratki za ogrodek;)))))

ja wam wkleje fotki mojej chalupki jak juz ja skoncze;)
 
hej mamuski!!!
o matko:szok::szok:a co tu takie pustki:-(!!!!!!!!!
u mnie nareszcie sie pogoda zrobila i jestem bardzo szczesliwa z tego powodu.
m w pracy ja już posprzatałam dzieci spia wiec z kawka zasiadłam na bb.
wczoraj weczorem dalej cwiczylam i biegalam i dzis nie moge sie ruszyc:no:nogi mnie tak bola a miesie brzucha jeszcze bardziej-ale sie nie poddaje.kurcze cieżko z ta moja dieta mam kryzys a myslalam ze nie bedzie tak zle.

milego dnia.:-)


agunia-in-poprosumy fotke-pochwal sie nowa fryzurka:tak:

anabuda-kochana czy ty czasem odpoczywasz?????????????

uprzedzilas mnie swoim postem;)))))))))))))))))))))))))))))))))

Kocjana jestem ANABUBA a nie Anabuda;)))
bude to maja moje psy;p
moze byc i samo Ana tez reaguje;)))) albo Buba;)

no i dzis odpoczywam;))))

a propos odchudzania
ja widzialam efekty Madziulitanataszy po jej odchudzaniu jak zgubila duuuuuuuuuzo kilogramow,stosujac jaka tam diete i cwiczac.ale to juz jej pytaj na priva c i jak;)
 
Witam i ja
Wlasnie zjedlismy sniadanko i dzieciaki jakos mi sie kloca
Mi sie nic nie chce:no:pewnie ta pogoda tak na mnie dziala:no:

Wczoraj tak se myslalam i bylam w szoku ile czasu juz nie pale:szok::tak::tak::tak:Kusilo mnie kilka razy ale bylam twarda:tak::tak::tak::tak:
 
Witam i ja
Wlasnie zjedlismy sniadanko i dzieciaki jakos mi sie kloca
Mi sie nic nie chce:no:pewnie ta pogoda tak na mnie dziala:no:

Wczoraj tak se myslalam i bylam w szoku ile czasu juz nie pale:szok::tak::tak::tak:Kusilo mnie kilka razy ale bylam twarda:tak::tak::tak::tak:

to ile kochana juz nie palisz????
ja od czasu do czasu jak jestem na imprezce albo jak sie wkurze to zapale.
 
to ile kochana juz nie palisz????
ja od czasu do czasu jak jestem na imprezce albo jak sie wkurze to zapale.

Nie wiem ile to juz jest dokladnie ale calkiem sporo jak na mnie :-p
Juz nawet nie kupuje,chociaz pare razy chcialam:tak::tak::tak:

Wiesz takie palenie tylko "okazjonalnie" to nie jest tak zle;-):-)Chociaz wiadomo ze lepiej by bylo gdybys wcale nie palila:tak::tak:

Zaraz ide na dol zlozyc mlodym wozek bo wczoraj go rozebralam i pralam:tak::tak::tak:
 
Witam laseczki kochane:happy:
U nas tez iękne słonko za oknem byłam już moją ferajną na placu zabaw i w sklepie i narazie basta:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D Antonio i Julia mają mega katar:-( kurcze żeby mi latem się nie rozchorowali bo chyba zimą limit wyczerpali jak myślę :baffled::baffled::baffled::baffled:
Anabubka ty mój kochany pracusiu no faktycznie ty kobieta pracująca jesteś dużo sama potrafisz i chcesz robić :tak::tak::tak:ja naprawdę jestem pełna podziwu jak ty to wszystko ogarniasz:sorry: ja chyba za leniwa jestem :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
Liduś kochana oczątki diety nigdy nie sa łatwe a jeśli jestes na dukanie to czytałam kiedys na forum że niby fajna dieta że początki trudne le jak sie wchodzi w 2 a potem 3 fazę to już jest ok:tak:ale skolei jak się pytałam mojej pani doktor o tą dietę to mi ją odradzała :sorry:powiedziała że pracując fizycznie mając 3 dzieci powinnam poprostu zrezygnować np ze słodyczy ziemniaków białego pieczywa może dołożyć ruch ale nie dukan czy kopenhaska bo za bardzo drastyczne jak dla konbiety która tyle pracuje:szok: ale teraz jakoś nie mam zapału do diety owszem zgubiłam 10 kg i nie nabrałam ale jeszcze z 20-25 by mi dobrze zrobiło:baffled:narazie zrezygnowałam z kolacji i słodyczy i zobaczymy czy to coś da:baffled:
Agunia noś sobie porę znalazła :-D:-D:-D:-D:-D:-Dja tak kochana w ciąży miałam:-p wstawałam o 6-7 wyspana w dzień koło 11-12 byłam tak zmęczona że zasypiałam na stojąco no to drzemka 30-50 minut a potem 1 w nocy ja rześka ....2-3 koł 4 sen mnie morzył :baffled: i co dzień to samo:sorry: jak dzieci pojechały do moich rodziców to z Pietruszką zaliczałam nocne kino spacery do dziś mi to "wypomina" że nigdy nie zapomni tych spacerów o 1-2 w nocy po 5-7 km:-D:-D:-Dno cóż dostarczałam mu niezapomnianych wrażeń:-p:-p:-p:-p:rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2: ale potem twierdził że Antonio dlatego tak mało śpi że ja go w ciąży do tego przyzwyczaiłam:-D:-D:-D:-D
Aga myślisz o zmniejszeniu żołądka ale jaką metodą bajpas żołądka czy opaska???????? pewnie i tak przed opercją będą cię prosili o zgubienie trochę kg bo tak jest zwyczajowo a może zanim zaczniesz mysleć o operacji to znajdź dietetyka on ci utworzy dietę zbilansowaną dla ciebie wg twoich potrzeb znając twój jadłospis co lubisz tak żebyś na niej wytrwała a masz może w mieście "klub kwadransowych grubasów"????? oni mają dietetyków kluby fitnes grupy wsparcia itd a w grupie gdzie wszyscy się wspierają motywują jest zawsze łatwiej :tak::tak::tak::tak::tak::tak:
Dowikluś skarbie tak ciebie ostatnio tu mało :-:)-:)-( co jest kochana ????? brk weny????czy ogólny dołek?????
Aja jestem niby tydzień przed @ ale jakoś nerwowa jestem że szok wszystko mnie drażni jakieś humorki miewam aż mi samej czasami głupio :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
reklama
malinka-nie wiem,musiałabym zajrzeć
Ale rozmawiam od wczoraj z taką dziewczyną która napewno na operacje idzie...
Stwierdziła że nie to u mnie jest problemem,tylko depresja,kazała mi iść do psychologa najpierw,bo w tym stanie to mnie nikt nie zoperuje...
Najpierw psycholog,potem endokrynolog-podleczyć tarczyce bo ja durna od 3-4 lat olewam sprawe,raz biore leki a raz nie...I dopiero wtedy moge zacząć myśleć o operacji...Załamana jestm. Bo dużo przede mną
A dietetyka na nfz nie umiem znaleźć,do psychologa będę miesiącami czekać :-(
 
Do góry