reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

hej laski i ja daje znac ze zyje choc ciezko jakos mi ........
wczoraj w nocy meczył mnie jakis bol brzucha ale napewno to nie były skurcze bo to mnie bolało w boku brzucha i tak jakby ktos mi igły wbijał meczyłam sie tak ok 2godz pózniej wkoncu zasnełam rano jeszcze czułam ale juz było lepiej , dobrze ze mamuska przyjechała to została miala dzisiaj wracac ale nie pusciłam jej do domu bo bałam sie dzisiaj zostac sama na noc bo maz w pracy wiec poprosiłam zeby jeszcze dzisiaj zostala i jak bedzie wszystko oi to ja jutro sama osobiscie odwioze no i została:tak::tak::tak:jakos czuje sie pewniejsza ze jakby cos to jest zawsze ktos w domu na kogo pomoc moge liczyc:tak::tak::tak:

Pati współczuje choroby i napewno wszystkie homeopatyczne mozesz brac leki zapytaj w aptece:tak::tak::tak:

Beatko ja tez mam kroliczka masakra z nim dziecko chciało i dostało na urodziny spoko przez pierwsze dwa tygodnie sie opiekowali ale nastepne to juz mamusia jak nie da króliczkowi jesc to króliczek zdechnie:-D:-D:-D

Malinka :-D:-D:-Dale masz sny , ale cos w tym jest bo kiedys kupiłam Lence rózowy kocyk z mikrofibry bo sa mieciutkie i delikatne :tak:tylko ze w kwiatuszki a nie hello kiki:-D:-D:-D

Medea ale wózki teraz robia ja pikole:baffled::baffled::baffled:

Olenka witam nowa mame , bardzo młodziutka w dodatku i swieżo upieczona żoną no gratuluje i zycze wszystkiego naj na nowej drodze zycia:-):-):-):-)

Natali ty słomiana wdowo znów sama , współczuje mniejemy nadzieje ze szybko wróci:tak::tak::tak:

Kerna no wkoncu bo juz myslałam ze cos sie z toba dzieje :tak: ale nie dziwne bo wszytskie kozystaja z pogody ile sie da:tak::tak::tak:

Lidka kochana ty moze jakie badania porób bo to nie sa zarty jak takie cos ci sie bedzie powtarzac :szok::szok:

Wiki fotki super :tak::tak::tak:
 
reklama
Iwcik na dwa tygodnie moze na 1 zalezy czy im tam hotel zalatwia czy nie:confused:
jesli nie to zjada na weekend

babki co ja mam zrobic
mam ochotke na buleczke z dzemikiem mam dzemik bo juz dwie zjadlam i mam maselko ale buleczki sa w kuchni i tu szkopół bo do kuchni wleciala taka wilka brzydka włochata gruba ćma:baffled::baffled::baffled::baffled::baffled:
a ja sie tego cholerstwa brzydze:baffled::baffled::baffled::baffled::cool::cool::cool::cool:
ciekawe jak ja jutro mlodemu rano mleko zrobie
mam nadzieje ze ćma sobie usiadzie na balcie a ja ja myk pod sloiczek:-D:-D
no i mlody bedzie mial motylka w sloiku:-D
a fuj:baffled::baffled::baffled:
 
a co byscie chcialy wiedziec???
a co do zdjec mam maly proble, nie dawno sie przeprowadzilam i nie moge znalesc kabla od cyfrowki:zawstydzona/y:

mam 21 lat, meza od 2 miesiecy, studiuje na zarzadzaniu-dokladnie specjalizacja zarzadzanie zasobami ludzkimi...caly czas siedze praktycznhie w domu,tylko na weekend jade do mamy, ktora pilnuje dzieci gdy jestem w szkole.
Fajnie że masz z kim dzieci zostawić na weekendy :tak: ja niestety tego szczęścia nie mam a bardzo bym chciała iśc na studia :sorry2:
Witajcie kochane miałam czesciej wpadac no i tak mnie czesto widzicie:-D:-D:-D:-DMiałam wam pokazac te nasze przemeblowania no to wam pokaże dzisiaj jeszcze dokupiłam sobie zasłonki do kuchni.
Dzieciaczki spią to ja wskoczyłam na kompa na chwile ale widze ze dziewczyny na wakacje pojechały jak ja wam zazdroszcze ok juz wstawiam fotki
No dzieci mają gdzie biegać hehe :-D super firanka w kuchni :tak: ja bym Wam pokazała moją ale to jak wrócę :tak:
Iwcik na dwa tygodnie moze na 1 zalezy czy im tam hotel zalatwia czy nie:confused:
jesli nie to zjada na weekend

babki co ja mam zrobic
mam ochotke na buleczke z dzemikiem mam dzemik bo juz dwie zjadlam i mam maselko ale buleczki sa w kuchni i tu szkopół bo do kuchni wleciala taka wilka brzydka włochata gruba ćma:baffled::baffled::baffled::baffled::baffled:
a ja sie tego cholerstwa brzydze:baffled::baffled::baffled::baffled::cool::cool::cool::cool:
ciekawe jak ja jutro mlodemu rano mleko zrobie
mam nadzieje ze ćma sobie usiadzie na balcie a ja ja myk pod sloiczek:-D:-D
no i mlody bedzie mial motylka w sloiku:-D
a fuj:baffled::baffled::baffled:
Przecież to jak motyl :tak: otwórz okno a samo wyleci :tak:

Witam z rana jako pierwsza :-D w nocy popadało trochę i się inaczej oddycha :tak: Kuba z M jeszcze śpią a mi coś się nie chce, więc już nawet po śniadanku jestem :-D dzisiaj pakowanie, jeszcze zakupy, do żar i w aucie muszę chociaż kawałek odkurzyć bo wstyd :-p dobrze że padało to myć go nie muszę hehe :-) mam tylko nadzieję że już nie będzie padać, bo w deszcze jeździć nie lubię :sorry2: idę coś jeszcze zjeść, zajrzę później :tak:
 
witam sie i spadam.Oliwka zrobiła dzis pobudkę o 5.30 masakra padam na twarz :cool::cool::cool::cool::cool:


jeszcze ja rano chomik ugryzł więc ryk od samego rana juz mnie głowa boli :sorry2::sorry2::sorry2::sorry2:

u mnie chłodniej się zrobiło i deszcz kropi:tak::tak::tak::tak:

trzeba się do pracy szykować
 
BEATKO ja to tylko moge liczczyc na moja mame, nie dosc ze mi placi za studia to zdeklarowala sie do ich pilnowala, bardzo jej zalezy gdyz mam 3 rodzenstwa wszyscy sa po zawodowce i jej zalezalo zebym chociaz ja poszla dalej, .;i/ tak sie wybilam i poszlam do liceum, mam to po niej, jest magistrem polonista:-)

iwcik dziekuje bardzo:-)

wiktoria śliczny pokoik...

u nas bylo w czoraj 30 stopni w cieniu a w sloncu z 40 a dzis jest szaro i leje:-( nawet na spacer wyjsc nie moge
 
wiki ladne masz meble w salonie:tak:

a ja mam juz picuś glancuś w domu:szok:
normalnie jakaś wena mnie dopadła:-D
a Maks nie śpi do teraz:szok: a zawsze najpóxniej o 9 mi pada od wczesnoporannej pobudki:eek:

niedośc że wstal dziś juz przed 5 to jeszcze nie śpi:-D
 
Witam
Ja tylko na chwilke,zeby zameldowac ze dotarlismy do domku:tak::tak::tak:
Wrocilismy dzisiaj w nocy,wiec nie wiem czy jeszcze uda mi sie dzisiaj zajrzec;-):-)
Caly czas mielismy super pogode,wiec wszyscy sie niezle opalilismy:tak::tak::tak:Z wyjazdu wszyscy sa zadowoleni,a to najwazniejsze:tak::tak::tak:
Chociaz jak w drodze powrotnej mowilam do dziewczynek ze wracamy nad morze to plakaly i mowily ze chca do naszego domu:szok::szok::szok::szok:

Woda byla w miare ciepla i wszyscy sie kapalismy:tak::tak::tak:Na plazy bylismy co dzien:tak::tak::tak:
Wikusia cos mi kaszle,wiec nie wiem czy czasami nie podjade z Nia do lekarza bo ten kaszel to jakis taki krtaniowy ma:baffled:
Fotki postaram sie wkleic jak nastepnym razem zasiade do laptopa:tak::tak::tak:

Tesknilam za Wami lasencje:tak::tak::tak:
Buziam Was wszystkie i dzieciaczki oczywiscie tez:tak::tak::tak:
 
reklama
Przecież to jak motyl :tak: otwórz okno a samo wyleci :tak:
w tym problem ze motyli tez sie brzydze troche mniej ale...:sorry2::-D:-D:-D
wiem dziwna jestem no cóż na to poradze
zreszta motyle sa chudziutkie a nie takie grube i wlochate:baffled::baffled::baffled::baffled:
wiki ladne masz meble w salonie:tak:

a ja mam juz picuś glancuś w domu:szok:
normalnie jakaś wena mnie dopadła:-D
a Maks nie śpi do teraz:szok: a zawsze najpóxniej o 9 mi pada od wczesnoporannej pobudki:eek:

niedośc że wstal dziś juz przed 5 to jeszcze nie śpi:-D
kochana zapraszam do mnie :tak::tak:
ja zamknelam drzwi do kuchni i nie patrze ale zaraz musze sie wziasc:baffled:
witam :-) czy mnie jeszcze pamietacie:-(
kochana jak smialybysmy zapomniec;-)
ale wpadaj czesciej;-);-):tak::tak:


hej hej
dzis rano wstalismy jakies pol godz wstecz
po 15 min tel
mama :sanepid do Ciebie jedzie
ja::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok:
i w bieg sprint po mieszkaniu
ale na szczescie przyszla tylko wywiad przeprowadzila
popisala popisala i poszla
nic nie sprawdzala:no:


mlody dorwal plasteline i bawi sie konikiem co mu m zrobil:-D
teraz samolotem co ja mu zrobilam:-D
na dworze deszcz i nuda
na dwor nawet nie ma jak wyjsc chyba ze przestanie padac:sorry2:
 
Do góry