reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Witam wieczorem. Ja tylko na chwilkę, znajomi mają przyjść :tak: posiedzimy trochę, coś się wypije i pójdzie się spać ;-) mieliśmy zamiar jutro jechać do Potoku, Kubę zostawić u mojej mamy ale zapomniałam że mam remont pokoiku robi :sorry2: no trudno kiedy indziej się pojedzie :tak: zakupy zrobione, opłata jedna jutro reszta, wpłata za morze zrobiona :-D zajrzę jutro Kochane ;-)
 
reklama
hejka
jestem a tu pustki wogole jakies pustki tu ostatnio
widze ze przez moja nieobecnosc to ino 2 str zapisane
uuuu dziopki pogoda dopisuje:tak::-D:-D

czarek wykapany juz wreszcie w lozeczku lezy
mam nadzieje ze zasnie

wlasnie zdalam sobie sprawe ze porod zbliza sie juz duzymi kroczkami:szok:
ale ten czas leci masakra
niedawno mialam na suwaczku 8 tygodni a tu juz 29 sie konczy i na 30 wchodzi:szok:
jeszcze 2,5 mies i dzidzia bedzie przy mnie:-):tak::tak:
tzn mam nadzieje:-p:-D:-D

hej prosba do was zwlaszcza do As jakbyscie mogly mi napisac conieco o slamonelli ale tak po ludzku bo terminowo to ja nie zrozumie:-p
jak dlugo ona trwa najbardziej mnie interesuje:tak:
dzis zobaczylam czubek bialej goreczki w dzisle czarka:sorry2:
wiec dolna prawa piatka jest juz na powierzchni:tak::tak:
 
Witam jako pierwsza znowu :-D Kuba już wstał, zjadł i ogląda baje :tak: M leży, w końcu ma urlop a ja jem śniadanko - pizze ze wczoraj :-) znajomi poszli jakoś po 1, posiedzieliśmy, wypili troch piw, ja nie miałam ochoty, pośmialiśmy się i fajnie było :tak:dzisiaj znowu duszno i gorąco. W nocy miałam balkon otwarty aż w pewnym momencie zimno mi się zrobiło :tak: teraz mam wszystko pootwierane ale to i tak nic nie daje :dry: od dachu mi grzeje jak cholera :sorry2: Muszę M wysłać na zakupy bo mi się nie chce, a jeszcze opłaty trzeba porobić :sorry2: no nic idę zjeść i za sprzątanie się wziąć. Dzisiaj już piątek a ja nawet nic nie mam nad morze przyszykowane :tak: do potem :-D
 
Hejka
Dziewczyny wpadam tylko biegusiem, my przygotowania do wyjazdu cd, wiadomo, i nie wchodziłabym nawet, ale robię to z prośby Patrysi. Przekazuje pozdrowienia i całusy dla wszystkich. Nie ma i nie będzie póki co , bo mała ząbkuje, gorączkuje i jest nie ciekawie.

A ja zachodze w głowę jak mamy sie pomieścić w Matizie:-D:-D:-D
No to pa
 
Witam laseczki w upalny poranek :happy2:
nie b yło mnie troszku :sorry2:dzieci spakowałam i wysłałam na wakacje z Antonim non top plac zabaw las itd :happy2: z Pietruszką wczoraj rocznicę mieliśmy więc wieczorek nasz:tak: a poza tym póki nie ma dzieci odgruzowuję ich pokój z niepotrzebnych rupieci które przy ich obecności były by ciężkie do wyrzucenia:-D
Widzę że Natali wróciła :tak::tak:kochana dobrze że jesteś w domku ale t ich diagnoza to jak brak diagnozy :sorry2::sorry2::sorry2::sorry2::sorry2: a jak się Czarek czuje???????? dziewczynka powiadasz :tak::tak::tak::tak:uper choc ty chyba chłopca chciałaś o ile pamiętam :blink:ale dziewczynki są równie fajne jak chłopaki :tak:jak będziesz mieć taką gadułę jak moja Julina to napewno sie nie będziesz nudziła :-D:-D:-D:-D
Beatko to kiedy dokładnie jedziecie???wszystkie nad morze nikt nad jeziorko góry????????:-D
Agnes a ty listę rzeczy niezbędnych masz????? proponuję ci od razu zaopatrzyc się w po pierwsze krem z wysokim faktorem dla Oliwki:tak:i opaskę imienną z numerem telefonu na rękę bo na plaży to zawsze tłum a Oli z tych co to w miejscu nie usiedzą :tak:
Strunia ja dziś też z bólu krzyża zdycham :sorry2::sorry2: raz że jestem tuż przed @ a dwa że wczoraj w pracy był niezły zapiernicz i jak sobie coś przesunełam to dziś jak paralityk chodzę :cool2:

Iwcik coraz bliżej końc jak widzę :-):-):-)super patrzeć jak ten suwaczek biegnie do przodu:tak::tak::tak::tak::tak:masz już całą wyprawkę skompletowaną ??
Słuchajcie wczoraj eska wieczorkiem napisała mi Patrysia że nie ma narazie czasu ani głowy na bb Nikola ząbkuję ma po 39 stopni gorączki nocki to masakra więc przesyła wszystkim buziaki i wpadnie jak to ogarnie :tak:
Laski czy któraś ma kontakt z Dorotą????? dawno jej nie było ostatnio jak pisała była w szpitalu martwię się jak tam ona fasolka:-(
Lunka a ty gdzie wyjechałaś??????????????????????? ja nic nie wiedziałam że ty na wakacje się wybierasz:dry:
Dwiklusia już dupkę w Bałtyku pławi :tak::tak::tak:a słonko nad morzem opala oj opala moje dzieci już zjarane na maxa a są 3 dzien :baffled:a Anabubka też pewnie wróci jak murzina :-D:-D:-D
No to teraz laski wstawać i z kawą tu listę podpisywać :tak:
 
witam sie z wami
i zgodnie z zaleceniami maliny pospisuje liste
u nas sliczne sloneczko od rana

zaraz trza dupe w troki zabrac i po ubezpieczenie do m pracy bo oczywiscie nie ma ksiazeczki ubepieczeniowej:dry:
a ja musze latac i zalatwiac:dry:
odrazu po wypis do szpitala i spytac o te wyniki
mam nadzieje ze to nie salmonella:no::no::no:

a jak sie czarek czuje:confused:
dobrze chyba bo rozrabia:sorry2:
tylko marudny jak nie wiem co:sorry2:
niestety na noc wracamy do pampka probowalam dzis go polozyc bez ale w nocy przebieralam i jego i podklad 5 razy i nad ranem juz zrezygnowalam:no::no:
trudno wazne ze w dzien mi nawet wola
wczoraj oczywiscie jak to na poczatku zasikal sie nie raz no ale trudno
dzisiaj musze mu kupic jakas masc na te zeby bo sie w nocy z placzem budzi i kaze mi w buzie sobie dmuchac, wiec go bola nadal
macie moze jakies sprawdzone mascie:confused:
jak byl malutki to mial dentosept ale nic mu nie dwal:no:

no i dzis wreszcie m przyjezdza

wlasnie sie zaczyna:dry:
mlodmu spadl papier na podloge i lezy mu pod nogami a on do mnie podnies mama:sorry2:
no ja mu podniose
az sie zdziwi
 
Iwcik kochana
To nie Grecja ,to nie Chiny,
to są Twoje urodziny.
Zawsze zdrowa z lekarstw kpij
i beztrosko sobie spij.
Chleb na stole, mleko w dzbanku,
dobry humor, konto w banku,
niepsujący się samochód
i rosnący stale dochód.
Tego Natalka życzy


osve9x.jpg

 
Witam, kobitki :)

Pryznam sie od razu, że czasami podczytuje, ale jakoś weny brak :/ same rozumiecie :)



Malinka, wszystkiego naj... i obyście się tak nadal kochali :) Życzę z całego serduszka :)

Iwcik, STO LAT spełnienia marzeń :D
 
hejka :)

Ja szybko zegnam sie z Wami na jakis czas bo wyspa juz na nas czeka :))
Dzis wyjazd torby gotowe do wyjazdu :)
Jak wroce to sie pochwale wyjazdem i fotkami oczywiscie
Pogoda ma byc boska wiec nic tylko zyczcie mi super zabawy :D


Do zaklikania;-)
 
reklama
Do góry